Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem w demko i gra wygląda dużo lepiej niż na tych screenach, grę odpaliłem w 1080p i wszystko chodzi płynnie do bólu, jedyne co boli to AA który jest ale nie razy 4 tylko 2(?) Gra wygląda dużo lepiej od NFS: Shift, nie wiem jak się ma do GT5 bo tej gry nie widziałem na żywo. Na dzień dzisiejszy na pewno jest to najlepiej wyglądający Racer ^_^

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Z wojenkami wypad tutaj:

 

http://www.psxextreme.info/topic/29488-gran-turismo-kontra-forza-motorsport/

 

 

Graficznie tak jak się spodziewałem, a co do samej jazdy... Wydaje mi się, że jest nieco zbyt łatwo, tzn. po wyłączeniu wszystkich pomocy poza automatem nie miałem problemów w mniej-więcej szybkiej jeździe żadnym z dostępnych samochodów, no może poza Porsche. Tak czy siak model jazdy bardzo mi odpowiada, SI stoi na wysokim poziomie (raz atakują od zewnętrznej, innym razem od wewnętrznej, popełniają drobne błędy, wiedzą kiedy odpuścić przy ataku), więc szykuje się niezła zabawa w pełnej wersji.

 

No i w końcu przekonałem się do jazdy w widoku z kokpitu :).

Odnośnik do komentarza

Marna jedna trasa.

W jakim sensie marna? Bo jeśli jedna to jest to norma, zaś marna to ona będzie online - zero szans na wyprzedzanie, dużo na taranowanie, zdecydowanie za wąska.

 

Co do innych spraw (nieporuszanych) to:

-cofać można chyba do 7-miu razy, ale nie da się do przodu :) więc jak źle się cofnie to mogiła

-nie zauważyłem kar za jazdę po poboczu czy taranowanie, w efekcie niektórzy polecą po bandach, ale czy im to się uda?

Ciekawe jak będą wygłądać Leaderbordsy? Bo chodzą słuchy że najwyższe pozycje będą dostępne tylko na najwyższym poziomie, więc nikt po bandzie nie poleci (bo mu się wrak rozleci :)), ale wtedy grywalność będzie mała (tylko dla 0,1% fanów non-assists i sprzęgła oraz pewnie wyłączonych kolizji).

Odnośnik do komentarza

Demo sciagnolem w okolicach 11tej godziny...ogralem juz wszystkie auta po kilka razy...

 

Co moge napisac...w tym momencie sa to najladniejsze wyscigi tej generacji (w GT5 oczywiscie nie gralem a biorac pod uwage, ze pewnie ukaze sie za rok, a PD non stop karmi nas bullshotami z Photo mode i prerenderami - jak ten ostani z Ferrari Italia, wogole nie biore go pod uwage w porowaniu) screeny ktore wrzucil "pierwszy fanboy GT5" niewiele maja wspolnego z rzeczywistoscia bo gra wizualnie wyglada fenomenalnie...i trzyma plynny FPS...

 

Model jazdy - klasa sama dla siebie...FORZA zawsze miala IMHO najlepszy model jazdy ze wszystkich gier wyscigowych...

Odnośnik do komentarza

Gra wyglada biednie w porownaniu do czego ? Bullshotow od Polyphony ? Na pewno nie do shifta, od ktorego wyglada bardziej naturalnie, wiecej detali w autach, AA jest 2x, akurat nie przygladam sie w replayu kazdej klatce po 10 razy zeby wychwycic 2 ząbki wiec mi nie przeszkadza. Jedyne co mnie martwi, to tak jak pisal Mastah jakos latwo sie jezdzi, Ferrarka ciezko zerwac przyczepnosc bez strzalu ze sprzegla na zakrecie czy ostrym skrecie na recznym, za to w Mini pieknie czuc podsterownosc. Widok z wnetrza troche rozczarowuje - kat skretu kierownicy jest minimalny, chociaz wszystko pieknie wyglada, do tego mamy przerozne wyswietlacze i wskazniki - swietnie wygladaja czasy okrazen na wyswietlaczu w R8. Wiecej wrazen pozniej.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem przygodę z demem od najsłabszego auta, żeby później poczuć różnice między poszczególnymi klasami i przez to moje pierwsze wrażenia z gry były średnie, delikatnie ujmując, a wszystko przez ten strasznie dziwnie wyglądający model Mini. Nie umiem określić co dokładnie mi w nim przeszkadza, jest jakiś taki... plastikowy? Na szczęście nie mam takiego samego problemu z resztą samochodów.

Co do modelu jazdy, to nie chce mi się rozpisywać przed zagraniem w pełną grę, chociaż przynajmniej zniknęły moje objawy, że ulegnie on uproszczeniu, bo widać, że T10 na wszystkie sposoby próbuje trafić do szerszej publiczności (np. dzięki wrzuceniu automatycznego hamowania).

Odnośnik do komentarza
Mimo wszystko, gra wygląda biednie. I trzeba się z tym pogodzić.

 

trzeba się zgodzić z Twoim zdaniem ,że gra wygląda biednie bo co ?

Na moje gra prezentuje się bardzo dobrze zarówno trasy jak i samochody trzymają b.wysoki poziom.

Nie widziałem na razie ładniejszych wyscigów chodzących w 60fps z taką fizyką jak ma Forza3 na x360,jedyne co może być ładniejsze to GT5 ale to gra na 2010 rok(około 6 lat developingu).

Co do samej łatwości dema to są w nim dość proste samochody ,myśle ,że to celowy zabieg aby pokazać przystępność tej części serii.

Edytowane przez Orange
Odnośnik do komentarza

Forza 3 wyglada zdecydowanie lepiej niz PGR4. :)

 

Troche pogralem i musze powiedziec, ze jestem zadowolony. :)

Gralo sie na prawde fajnie, gra wyglada zdecydowanie lepiej od poprzedniczki, a samochody lepiej sie prowadza. Cieszy obecnosc widoku zza kerownicy z wnetrzem samochodu. :)

 

Bardzo podoba mi sie sam tor jak rowniez jego otoczenie - jest na co popatrzec.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Gra bardziej przyjazna casualom, niż poprzedniczka. Cofanie czasu, model jazdy itd.

Grafika otoczenia powala, góry wyglądają świetnie. Modele samochodów też swietne, czepić się tylko muszę widoku z kokpitu, jakiś taki plastikowy. Ale pewnie to kwestia przyzwyczajenia.

Na chwilę obecną to na pewno najlepsze i najładniejsze wyścigi, nawet jeśli GT5 będzie lepsze ( w co wątpie) to F3 nie ma się czego wstydzić. Trzeba pamietac że nie jest to gra tworzona 5 lat, no i demo jest darmowe ;):P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...