Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Z przyjemnością chciałbym zaprosić do pierwszego turnieju z serii FM3 CUP by ConsolesPRO! Chcielibyśmy zbadać scenę Forza Motorsport 3 w Polsce i mieć większe pojęcie co do przyszłych turniejów. A już teraz odsyłam pod wskazany link aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat samych rozgrywek:

 

FM3 CUP#1 by ConsolesPRO

 

Niech wygra najszybszy!

Odnośnik do komentarza

mam male pytanko dotyczace kariery - otoz gra nie dolicza mi dodatkowych PD do doswiadczenia kierowcy oraz samochodu. jedynie podstawowe punkty za zwyciestwo. wpierw pojawia sie info o zdobytych punktach i tam sa dodatkowe za poziom trudnosci zsumowane z podstawowymi, ale gdy przychodzi do doliczania tych punktow, to juz tylko podstawowe liczy. niby nic, a jednak nie chce zeby tak bylo :)

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, a jak u Was działa multi na Live? bo u mnie włączam szybkie wyszukiwanie wyścigu i ładuje mnie do lobby, ale tam nigdy nikogo nie ma i trwa oczekiwanie na graczy, ale przez długi czas nikogo nie łączy i jeszcze nie miałem okazji się pościgać po sieci :/ Eh

 

Żadnych opcji przeglądania założonych lobby (tak jak w GRID np) - lipa, o co chodzi? Help!

Mam dokladnie taki sam problem

Ktos to rozgryzl?

Odnośnik do komentarza

Pograłem dłużej w Forze 3 na PGA i mam mieszane uczucia. Grafika mnie rozczarowała, spodziewałem się więcej. Wnętrze np Cobry wyglądało paskudnie... raziła mnie trochę ziarnistość, ale może to wina telewizorów. Co do fizyki - przejechalem się sporo razy bez kontroli trakcji itp i jest naprawdę wymagająca.

 

Rozczarowało mnie jednak to, że tylko 22 unikalne tory są w grze. Jak zapowiadali 100 tras to jakoś chyba bali się wspominac, że to będą wariacje.

  • Plusik 2
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Chyba nie wierzyłeś w to, że będzie 100 całkowicie różnych tras? 22 unikalne tory to i tak bardzo ładny wynik, zwłaszcza jak przypomnę sobie poprzednią część gry i te 5-6 torów po których ścigaliśmy się w kółko i w kółko i w kółko aż do obrzydzenia - nawet nie skończyłem. Cieszy że powróciły trasy point to point z jedynki, w końcu nie samymi realnymi torami człowiek żyje. Brak wyścigów nocnych i zmiennych warunków pogodowych to kosmetyka, która pewnie zostanie dodana w kolejnej części, jak narazie pgr4 na tym poletku nie ma sobie równych.

Odnośnik do komentarza

Ach co za GRA!

Samochodów na trasie jest mniej jak w GT, ale "zagęszczenie" i walka o każdy centymetr toru jest niesamowita. To nie tak jak w Gran Turismo, czyli dojedź do przeciwnika i go po prostu obskocz jak furmankę. W FM3 trzeba kombinować w każdy możliwy sposób, jednocześnie non stop spoglądać w lusterka aby ktoś nas nie "puknął" w tył samochodu - wtedy może być groźnie (czasami są niezłe karambole).

Jestem ogromnie ciekaw jak wygląda gra na kierownicy. Jednak coś mi podpowiada (wiele, naprawdę wiele przejechanych kilometrów w sim-racery na DFP), że Forza pod tym względem nie ma prawa zawieść. Wtedy moja ocena tej gry to murowane 10! Pies to drapał, że grafika jest mocno nierówna i nieco "przehejpowana", naprawdę nie to się w takich grach liczy.

Odnośnik do komentarza

Jezeli o grafike chodzi to Amalfi Coast po prostu niszczy, jezusie jak to kosmicznie wyglada O_o. Gdyby kazda trasa tak wygladala to GT5 mialoby ciezko w kwestii oprawy.

 

Rzeczywiście ta trasa jest mega wypasiona - szczególnie pełny, ponad 12km odcinek. Tylko nie radzę tam jeździć furami z ponad 600 KM pod maską i napędem na tylną ośkę :D

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, a jak u Was działa multi na Live? bo u mnie włączam szybkie wyszukiwanie wyścigu...

Mam dokladnie taki sam problem

Ktos to rozgryzl?

No wczoraj byłeś u mnie w pokoju czyli gdzieś dołączyłeś :)

Jak bardzo jest to "szybkie wyszukiwanie wyścigu"?

Bo u mnie (i nie tylko) jest głównie problem z klasą A! Czyli możliwe, że to jakiś bug a nie wina NATu (trzeba mieć otwarte porty szczególnie 3074UDP). Niedługo wychodzi online patch m.in. z ładowaniem ustawień co jasno świadczy, że dla multi wydali coś poniżej bety.

 

Dzisiaj sobie trochę pojeżdziłem i gra się fajnie z przypadkowymi ludźmi, nie quittują za bardzo, reguły chyba dobiera serwer, trasa jest randomowa (choć można głosowaniem wykopać jakąś), rozsądna ilość okrążeń, myślałem nawet że usunęli kicka (bo z rankingiem 0 mnie nie wykopywali), ale nie - gość wygrał o 20 sekund i od razu dostał kopa od cheaterów.

 

Co do bicia rekordów to niestety jest za dużo tras i 11 klas, komu się będzie chciało to zaliczać? Ale póki co numerem 1 na świecie może być każdy, a potem długo w czołówce. Time Triale zostały zniszczone, nie mają żadnych nagród i nie są powyróżniane (jak w FM2 - wszędzie pierwsze, w tym na www), więc frekwencja zerowa. Dodatkowo zamiast naprawić błędy to usunęli turnieje i ranking True Skilla (choć ten jest dalej widoczny w lobby żeby cheaterzy wiedzieli kogo wykopać).

Edytowane przez Arek_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...