Skocz do zawartości

Forza Motorsport 3


Gość Albert Wesker

Rekomendowane odpowiedzi

Podali datę premiery dla Europy. Będą aż 3 tygodnie różnicy względem USA. Ale na naszą korzyść :) 3.10 zaczynamy przygodę z FM3.

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95336,6870..._obrazkami.html

 

EDYTA: No i lipa, Kotaku zrobiło se jaja. Premiera w UE 23.10.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

tak dzisiaj grając w forzę2 wpadł mi do głowy pomysł.. by można było ustawić skrzynię w manual, tylko nie taki jak teraz "X/B" oraz "przód/tył" na prawej gałce ale dwie inne opcje (jedna jako-tako rozsądna a druga tylko dla funu). 1# lewa gałka sterowanie, prawa gałka przyśpieszanie - a spusty albo bumpery jako skrzynia z łopatkami (prawy spust +, lewy -). i 2# by wbijać biegi jak w prawdziwej skrzyni jaką większość z nas ma, czyli prawą gałką machnąć lewo i w górę by w bić jedynkę, w lewo i w dół by dać dwójkę, do przodu by trójkę itd. (na takiej zasadzie jak gra się w Skate albo Fight Night). nie wiedziałem gdzie to wpisać w kąciku więc wpisałem tu.. jako małe zachcianki w sprawie ustawień pada w FM3..

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Ciekaw jestem jak dokładnie będzie rozwiązane rozłożenie materiału na tych 2-ch DVD, dysku twardego specjalnie nie dokupię i chyba wolałbym, żeby na pierwszej płycie były wszystkie trasy, a na drugiej te samochody co się nie zmieściły.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

@dosternydo - na drugiej płycie będą zarówno dodatkowe samochody jak i dodatkowe trasy. Najwyższy czas żebyś zaopatrzył się w hdd, kupisz w cenie gry :P

Rozumiem że dla niedzielnych graczy nie potrzebny hdd ale dla prawdziwych jak najbardziej :D xbl, demka, filmy, muzyka na hdd, zgrywanie gier...

 

Na oficjalnym forum turn10 potwierdzono że będzie demo na xbl na 2-3 tygodnie przed premierą !! :bow:

Odnośnik do komentarza

Poczytajcie forzamotorsport.net forum, albo neogafa. Nie wiem skąd ludzie mają te screeny, ale jest pełno tych, których nigdy wczesniej nie widziałem. Gra wygląda coraz lepiej. Na dodatek niektórzy potwierdzili, że jest już nowsza wersja gry, gdzie widok z kokpitu ma już 60fps. Na dodatek developer potwierdził, że pod wpływem przeciążeń kamera z środka będzie sie przesuwać (np. podczas driftu).

 

Widziałem chociażby auta z serii V8 supercars (australijskie wyścigi) albo DTMy.

 

EDIT: z tego co czytam to do premiery mają jeszcze zrobić replaye w 60fps, ale to nie jest pewne.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...