Skocz do zawartości

Bayonetta


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

w końcu dossałem to demo. I? O jaaa, ale jazda. :turned: 100% japan ale kurde, wlasnie dla oryginalnych [chorych] pomysłów kupielm PS3. NIe moze do konca lubie "kosmiczne" wlaki i mega bossów, ale demko mnie rozwaliło, chyba kiedyś trzeba w końcu zagrać w taką gre, nie mam nic przeciwko zeby to była wlasnie Bayonetta. Wypalenie gałek ocznych i zagrożony stan techniczny pada :smile: fajne.

Odnośnik do komentarza

W dzisiejszych czasach trochę bezsensu jest zamawiać preordery, bo gierki są niedługo później w jakiś promocjach etc. Poza tym jak to zwykle z ultimą bywa, taniej wychodzi sprowadzenie z UK niż zamówienie u nich.

np. tutaj ze sprowadzeniem wyjdzie jakies 175 zeta. W Ultimie 199 na dzien dobry + ewentualne koszty wysylki(nie moglem sie doszukac)

Odnośnik do komentarza

co bedzie sie zawieralo w limitce ??

ja przeszedlem demo i ogolne wrazenie piorunujace!!!! gameplay po prostu zaje&isty.Ciosy pod trojkatem sa wprawdzie identyczne jak w DMC4 (nawet takie same combo po takiej samej kombinacji - troche smieszne) ale gra sie znaczenie lepiej z racji tego ze za combosy odpowiadaja trzy klawisze oraz mozna jescze trzepac inne kombowy przytrzymujac lockowanie na celu. Grafika rzeczywiscie troche kiepska i po cichu licze ze to poprawia... a co do plynnosci to nie uswiadczylem żadnych drastucznych ciec.

niemilosiernie napalilem sie na ta gre ale czas pokaze jak bedize ona wygladala na ps3...

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

  Ta gra miażdży. Akcja za akcją i akcją pogania. Nagłe zmiany scenerii, genialne walki z bossami (koloseum!!!). Podoba mi się system walki, bo rozwija biedną ideę DMC (brak bloku), ale daje też możliwość ustawienia stylu rozgrywki pod siebie (akcesoria). Nie podoba mi się natomiast design niektórych broni (arabskie łyżwy -_-) i mam wrażenie, że gra jest trochę za szybka (60 fpsów robi swoje).

 

Jednym słowem - geniusz. 

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

  Ta gra miażdży. Akcja za akcją i akcją pogania. Nagłe zmiany scenerii, genialne walki z bossami (koloseum!!!). Podoba mi się system walki, bo rozwija biedną ideę DMC (brak bloku), ale daje też możliwość ustawienia stylu rozgrywki pod siebie (akcesoria). Nie podoba mi się natomiast design niektórych broni (arabskie łyżwy -_-) i mam wrażenie, że gra jest trochę za szybka (60 fpsów robi swoje).

 

Jednym słowem - geniusz. 

 

 

Zawsze możesz kupić wersje upośledzoną :teehee:

Odnośnik do komentarza

Bayonetta PS3 vs X360 - 8.2 / 9.5

http://ps3.ign.com/articles/105/1057012p2.html / http://xbox360.ign.com/articles/105/1056885p1.html

I wszystko powoli staje sie jasne...

 

Normalnie wyślę im bombkę na święta taką płynną w 60 klatkach. (pipi) a nie jakakolwiek poprawa będzie/jest w stosunku do tego co było. Nie dość że 30 fps to jeszcze chrupie sobie i wygląda dennie. Bez jaj 8,2 < 9,5 o O. Takiej przepaści to ja nie kojarzę, można to porównać to gry robionej na Wii i PS3 huuuh. Jaki ja jestem wściekły to jest niepojęte. NIE KUPUJĘ !

 

PS. A mimo wszystko męczę to demo strasznie huh, ale ja obłudny. Jeśli wymazałbym z pamięci, że istnieje takie coś jak wersja na X360 to jakoś bym to przełknął, ale widziałem TA PEREŁKĘ !!! na X360 i wiem, że nie pogram : /

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

W ogóle co to za po.j.e.b.a.n.y pomysł zeby dawwac do konwersji gre innemu developerowi??

Wstyd w ogole ze pomyśleli o konwersji a nie dopracowaniu wersji rownolegle, a co dopiero zeby przekazywac to innemu dveloperowi ktory wszystko z(pipi)ał...

Panowie brak słów po prostu wstyd i hańba.

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Problem w tym, że Bayonetta było od początku pisana pod Xbox360 a wersja na PS3 była jednym z wymogów podpisania kontraktu z SEGA. Nooby z Platinum Games nie posiadają żadnego doświadczenia w programowaniu na PS3 więc zrzucili to na barki SEGA, która w swej nieskończonej głupocie zleciła zadanie wykonania portu team'owi odpowiedzialnemu za Sonic 2006. Ten port po prostu nie miał prawa się udać.

Edytowane przez DJ1988
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...