Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Naprawdę magia nazwy RB aż tak na Was działa, żeby dawać 500 zł za lekko poprawione gary z dwójki?

Biorąc pod uwagę logikę, opłacalność, rozbudowanie i grywalność - coś pominąłem? - chyba jednak wolałbym full zestaw GHWT za 720 zł z innej aukcji...

Porównując do nowej perki z jedynki (ok. 400zł, ale i tak nigdzie u nas nie ma) i np. sajlenserów do tego (50zł or smthn), to nie jest aż taki wielki wydatek ;) I jeszcze metalowa stopa dochodzi przecież. A perka z GH jest gupia i ma dźwięk uderzania w kartonowe pudełko (może z trochę większym bassem niż kartonowe pudełko w przypadku perki z RB1, ale nadal denerwuje).

Odnośnik do komentarza
Naprawdę magia nazwy RB aż tak na Was działa, żeby dawać 500 zł za lekko poprawione gary z dwójki?

Biorąc pod uwagę logikę, opłacalność, rozbudowanie i grywalność - coś pominąłem? - chyba jednak wolałbym full zestaw GHWT za 720 zł z innej aukcji...

 

Qrcze, staram sie Ciebie zrozumiec i nie moge pojac jakim cudem GH:WT takie wrazenie wywarl na Twej osobie.Codziennie przechodze kolo sklepu gdzie na wystawie ladnie sie kurzy perkusja z GH i pierwsza mysl jaka mnie nachodzi to wow jest slodka.10 sekund pozniej przypominam sobie do jak gownianej imo gry ja dalaczyli.Po kilku kolejnych w uszach mam ten stukot jaki wydaje.Nie mam na mysli ogolnego halasu jaki generuje ale ten dzwiek z gry.Pozniej juz tylko widze jeszcze fioletowa kreche jako bas i mowie juz tylko dziekuje.Kilkanascie razy jednak o maly wlos nie kupilem ponownie tej gry (chyba jej magia dziala).

Nie wiem dlaczego az tak mi nie siadlo GH ,ale no dla mnie to straszna kiszka jest.Sorki za offa.

Co do aukcji to walka widze trwa w najlepsze i slusznie.Na moje oko gra jest warta zachodu.

 

Edit:

Wlasnie Butch doczytalem twego posta w innym temacie o GH:WT.Wyjdziesz jednak na ludzi :)

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

no torche policytowaliśmy wczoraj z s1ntex7'em... ale ja sobie odpuszczam bo po krótkiej z nim rozmowie stwierdziłem że za krótki jestem jak na tą perkę.

Nie mam pojęcia kiedy instrumenty będą dstępne w Europie, a przez to towar ten ( a perka w szczególności) jest straszliwie pożądany..a wiadomo jak jest z takimi rzeczami- potrafią osiągac ceny duuuuużo wyższe od tych zdroworozsądkowych.

I co mi teraz przyjdzie??? Grać w RB na padzie :/

Odnośnik do komentarza
Qrcze, staram sie Ciebie zrozumiec i nie moge pojac jakim cudem GH:WT takie wrazenie wywarl na Twej osobie.

Nie wiem dlaczego az tak mi nie siadlo GH ,ale no dla mnie to straszna kiszka jest.Sorki za offa.

Edit:

Wlasnie Butch doczytalem twego posta w innym temacie o GH:WT.Wyjdziesz jednak na ludzi :)

Ano właśnie :) - GHWT muzycznie to kupa gówna z rodzynkami, ale ich perka mi się bardziej podoba - i tyle.

Hałas generuje każda z nich - czy kartonowy czy blaszany, wali mnie w cycki.

Ale dwa "talerze" (zamontowane tam gdzie ich miejsce) zamiast czwartego gara udającego talerz jakoś bardziej do mnie przemawiają.

A że grałbym na niej głównie w RB/RB2 to jeszcze inna kwestia... :)

 

Porównując do nowej perki z jedynki (ok. 400zł, ale i tak nigdzie u nas nie ma) i np. sajlenserów do tego (50zł or smthn), to nie jest aż taki wielki wydatek ;) I jeszcze metalowa stopa dochodzi przecież. A perka z GH jest gupia i ma dźwięk uderzania w kartonowe pudełko (może z trochę większym bassem niż kartonowe pudełko w przypadku perki z RB1, ale nadal denerwuje).

Polecam eBay - od jakiegoś czasu (premiery RB2?) można obserwować WYSYP perkusji z RB1, nowych i używanych i wychodzi taniej niż 400 zł. A tym bardziej 500. Poza tym nie chodziło mi do końca o perkę RB, tylko perkę RB2 za 500PLN - gdzie tu logika, skoro dokładając trochę ponad 200 zł dostajesz jeszcze gitarę, mikrofon i grę? Sprzedając dodatki masz nówkę perkę GHWT za ok 300 zł...

Odnośnik do komentarza

to sie uwaliłem hehehe, to ta kopia RB co idzie do mnie z UK będzie musiała poczekac na lepsze czasy

 

pytanie: czy wiadomo COKOLWIEK o dacie wydania instrumentów na naszym nic nieznaczącym półwyspie ( czyt. Europa) ??

Bo jak wujek z Ju Es end EJ ma mi wysyłać perkę to koszty przesyłki ubezpieczonej mnie zabiją :/

Odnośnik do komentarza

Przyszły mi dzisiaj sajlensery do garów. Dobry stuff. Dźwięk nie tyle się ścisza ile staje się przyjemniejszy dla ucha. No i bounce lepszy. Ogólnie polecam. Jeszcze zrobię sobie jakieś metalowe usztywnienie do stopy i będzie DIY RB Super Drum Kit (do niedawna na zielonym padzie miałem taśmę utrzymującą tę gumę, bo się odrywała, a przy "wejściu" rurek do tych plastikowych podstawek dałem dookoła rur trochę zwykłego papieru żeby sprzęt był stabilniejszy :P)

Odnośnik do komentarza
Przyszły mi dzisiaj sajlensery do garów. Dobry stuff. Dźwięk nie tyle się ścisza ile staje się przyjemniejszy dla ucha. No i bounce lepszy. Ogólnie polecam. Jeszcze zrobię sobie jakieś metalowe usztywnienie do stopy i będzie DIY RB Super Drum Kit (do niedawna na zielonym padzie miałem taśmę utrzymującą tę gumę, bo się odrywała, a przy "wejściu" rurek do tych plastikowych podstawek dałem dookoła rur trochę zwykłego papieru żeby sprzęt był stabilniejszy :P)

Ja juz mialem zamowic silencery, ale przeczytalem kilka niepochlebnych recenzji w necie o zmniejszeniu czulosci garow i zrezygnowalem.. Od tego halasu wkurza mnie bardziej tylko jesli perkusja nie reaguje na moje uderzenia. (zolty pad juz czasem nie reaguje :( Ale moze to kwestia modelu silencerow..

Odnośnik do komentarza
Przyszły mi dzisiaj sajlensery do garów. Dobry stuff. Dźwięk nie tyle się ścisza ile staje się przyjemniejszy dla ucha. No i bounce lepszy. Ogólnie polecam. Jeszcze zrobię sobie jakieś metalowe usztywnienie do stopy i będzie DIY RB Super Drum Kit (do niedawna na zielonym padzie miałem taśmę utrzymującą tę gumę, bo się odrywała, a przy "wejściu" rurek do tych plastikowych podstawek dałem dookoła rur trochę zwykłego papieru żeby sprzęt był stabilniejszy :P)

A za ile i gdzie je kupiłeś to raz, a dwa jakie to są wogóle? :) Daj linka czy co.

 

Działają, jak najbardziej :) Poza tym zawsze można wysłać statkiem. Pójdzie trochę ponad miesiąc, ale w końcu dojdzie.

NIGDY STATKIEM!!! Uwaga na somalijskich piratów! Choć czasem im nie po drodze na perkę od RB zawsze się po sępią! :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...