Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Touchpad z gitary z GH:WT nie działa w RB, poza tym, on działa tylko w specjalnych częściach piosenek.

Solo buttons w gitarach RB to jest to samo co touchpad, tylko dla mnie są nawet lepsze bo ładniej wyglądają, są bliżej gryfu.

 

Poza tym słyszałem, że touchpad jest niedokładny.

 

Ja gram w RB - chcę mieć gitarę z RB.

 

Moje przyszłe zakupy wyglądają tak:

 

1. Perka (RB2)

2. Gitara (RB2/1)

3. I tu może GH:WT, więc to chyba normalne że nie kupię gitary z GH:WT, poza tym: Gitara z RB jest ładniejsza *__* ;)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Uwaga, uwaga!

 

Areck_uk (Gość, który sprzedaje rzeczy do RB na allegro) odpisał mi w sprawie pytania: 'Czy będą zestawy do kupna na allegro gitara z RB2 + perkusja z RB2' i oto jego odpowiedź:

 

"Bedziemy mieli te zestawy po nowym roku. Cena jest jeszcze nie ustalona. Bedziemy mogli wyslac to DHLem. Pozdrawiam."

 

No wreszcie coś ruszyło, mam nadzieję, że cena nie przekroczy 500 zł, ale pewnie będzie 550 lub 600.. :-/

 

Odnośnik do komentarza

Imma ready 2 play !!! Gitara i wokal do dyspozycji - perka się leczy. Od 25 będę w miarę wolny.

 

A dziś premierę miał jakiś The Holidays 2008 Pack:

Barenaked Ladies - "Hanukkah Blessings"

Billy Squier - "Christmas is the Time To Say I Love You"

The Pretenders - "Blue Christmas"

 

...i coś od Foo Fighters:

Foo Fighters - "DOA"

Foo Fighters - "Times Like These"

Foo Fighters - "This Is A Call"

 

...dla mnie nic ciekawego.

 

A za tydzień w DLC przeważał będzie klasyczny rock, ale dostaniemy też singiel szkockiej grupy grającej alternatywnego rocka:

Deep Purple - "Space Truckin'"

James Gang - "Funk #49"

Jethro Tull - "Hymn 43"

Snow Patrol - "Take Back the City"

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

No to spox. Dzieki. Do allegro mam awersje ale na pewno da sie dogadac sprawe. BTW. Angole do tej pory nie maja instrumentow do RB2 a co dopiero mowic o nas. Swoja droga niezle psiocza na Harmonix ze male zolte raczki nie wyrabiaja z produkcja instrumentow, mowa byla nawet o sikaniu na reke ktora ich karmi - niezle jaja a do wielkanocy daleko.

 

W kazdym badz razie wszystkim Wesolych Swiat.

Odnośnik do komentarza

Czy ja mam tylko taki zestaw perkusji czy wy tez tak macie. Dokladnie chodzi mi o czulosc perki. By czulosc pada dotknela zenitu ( czytaj: by pojawil sie 'fajerwerek' na padzie ) musze bardzo mocno uderzac i ofkoz na samym srodku, jedynie na czerwonym jest lzej mi to zrobic. Jezeli chodzi o czulosc to jest ok, nie ma z tym problemu, perka wykrywa mi nawet leciutkie uderzenia.

Mam nadzieje ze perka jest wytrzymala, ze po miesiacu napier.dalania bedzie dalej wykrywac uderzenia ;d

Odnośnik do komentarza
Czy ja mam tylko taki zestaw perkusji czy wy tez tak macie. Dokladnie chodzi mi o czulosc perki. By czulosc pada dotknela zenitu ( czytaj: by pojawil sie 'fajerwerek' na padzie ) musze bardzo mocno uderzac i ofkoz na samym srodku, jedynie na czerwonym jest lzej mi to zrobic. Jezeli chodzi o czulosc to jest ok, nie ma z tym problemu, perka wykrywa mi nawet leciutkie uderzenia.

Mam nadzieje ze perka jest wytrzymala, ze po miesiacu napier.dalania bedzie dalej wykrywac uderzenia ;d

A masz perke z RB2?

Na tej z pierwszej czesci nie mam takiego problemu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...