Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem o tym pisać. Na dvd.co.uk całkiem przypadkiem trafiłem na ten tytuł. Premiera praktycznie już była - czekają na towar od dostawcy. Cena: Ł39,90 ;)

 

Z tego co wiem, to i tak w pudełku dostajemy po prostu kod na ściągnięcie tego pakietu z Marketplace, więc domyślam się, ale nie jestem pewien jednocześnie, że równie dobrze można kupić to to w USA i poprosić o przesłanie mailem samego kodu. Może ktoś zweryfikować moje podejrzenia ?

 

edit:

Małe inwestygejszyn zweryfikowało moją teorię: gra jest na płycie, a do każdej kopii dodawany jest kod na eksport tych piosenek na dysk.

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza

150 zł.

Boże, co za pazerne żydy.

Gdyby było to za max 70-80 zł może bym kupił.

Bo taka cena jest zdecydowanie za duża, skoro brak jakichkolwiek bonusów.

 

Tak odbiegnę od tematu. Czy ktoś już kiedyś zamawiał jakieś "zcichacze" na perkusję od jedynki?

Jak tak to gdzie, ile i czy mógłby mi takie coś załatwić :].

Odnośnik do komentarza

Daruje sobie AC/DC. Fakt gra jest niezalezna. Ale brak tam opcji Tour, Challenges, gry online, no fun jednym slowem. W pudelku jest kod do transferu piosenek do RB 2. Ale cena? 35-40 funtow czyli jakies 3500-4000 MSP za kilkanascie piosenek pioruna? Toz to chore. Podwojna plyta Red Hotow kosztuje 1600 MSP. Go to "Hell" z takimi wyskokami. Po co wogole wydaja to w pudelku?

Odnośnik do komentarza
150 zł.

Boże, co za pazerne żydy.

Gdyby było to za max 70-80 zł może bym kupił.

Bo taka cena jest zdecydowanie za duża, skoro brak jakichkolwiek bonusów.

 

Tak odbiegnę od tematu. Czy ktoś już kiedyś zamawiał jakieś "zcichacze" na perkusję od jedynki?

Jak tak to gdzie, ile i czy mógłby mi takie coś załatwić :].

Ja sobie okleiłem pałeczki. Na końcówkę watę i to taśmą, żeby się trzymało. Dalej słychać uderzenia ale jest dużo ciszej.

Odnośnik do komentarza

AC/DC Live Track Pack, jeśli by to była normalna paczka do ściągnięcia z live'a, to zapłacilibyśmy koło 100 zł, no ale to AC/DC, więc podwyżka jest normalna, ja pewnie kupię. :)

 

Wychaczyłem właśnie mikrofon za 49 zł na allegro, nówka, super cena.

 

Teraz będę pisał właśnie do areck_uk, które sprzedaje stuff do RB, czy po premierze instrumentów w UK możliwe będzie kupno u niego zestawu Gitara z RB1 + perka z RB2 za sumę koło 500 zł + 30 zł kurier UPS, wtedy bym to broł. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...