Skocz do zawartości

Rock Band 2


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja już zamówiłem jakieś 2 dni temu. Expresowa wysyłka ( 5-10 dni) z ubezpieczeniem wyszła 24 USD. Dam znać jak dojdzie - wczoraj dostałem maila, że przedimot został wysłany. Zwrócić tylko trzeba uwagę na fakt w opisie "LIKE NEW". Cena rzeczywiście baaaardzo przystępna.

 

 

EDIT: się sprzedawca zdziwi jak nagle wszystkie bębny zamówią ludzie z Polski :D

Edytowane przez opall
Odnośnik do komentarza

Gdzie można najtaniej kupić RB? Póki co widziałem tylko aukcję, gdzie cena była dość średnia, ale ważne, że w ogóle można było kupić.

Czy w Rock Band 2 jest hyperspeed? W Guitar Hero zawsze go używałem, więc pewnie ciężko będzie mi się przestawić.

No i ostatnie: jak sprawdzają się "prostokąciki"? Czy są równie wygodne co kółka z GH i czy nutki typu hammer-no i pull-off są dobrze wyszczególnione?

Odnośnik do komentarza

Co za (pipi), ustawiłem na snip.pl aby ustrzelił aukcję i dupa, w ogóle mi nie zalicytował. ;-x

 

Ale jestem wkurzony teraz. Co za syf.

 

Chociaż z drugiej strony, może to i dobrze, dawanie ponad 500 za perkę, to chyba niezbyt dobra decyzja.. a tak to zakupię przynajmniej AC/DC Live Track Pack ;-)

 

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza

Kupował ktoś jakiś sprzęt w Robsonie?

 

Polecacie? Bo już trudno, wolę zabulić te 4 banie ale popykać sobie.

 

Aha i jak z przesyłką? Bo nawet nie mają cennika na stronie.

 

http://www.gameover.com.pl/index.php?page=...&Itemid=122 - Tu też dobra oferta, mhm.. ale czemu nie podają wysyłki?!

 

Ok dzwoniłem do gościa, pytałem się o perkę - http://www.allegro.pl/item509871374_rock_b...0_szczecin.html - jakie miał ich sklep za 300 zł, powiedział że już nie ma. ;)

 

Pytałem się o zestaw i przesyłkę - ceny standardowe - 20 zł paczka, 30 zł kurier UPS, teraz nie wiem czy kupować cały zestaw, bo powiedzmy z wysyłką zapłacę 570zł, gitara pójdzie za ~ 200 zł, mikrofon ~ 60 zł, mhm..

 

__

 

Pomijając powyższe przemyślenia, stwierdziłem, że mam to w (pipi)e i zamówiłem w Robsonie, drogo bo drogo, no ale cóż, czekam na kuriera, oby do piątku. \m/

 

__

 

Dodzwoniłem się w końcu do Robsona i okazało się, że nie ma perkusji, mimo zielonego znaku na stronie.

 

Ech.

 

Perkusje jednak są na składzie u Robsona, dziwna firma, no ale okej.

 

To już nie spamuję na temat moich perypetii. ;)

Odnośnik do komentarza

dość intensywanie rozważam zakupienie zestawu instrumentów RB z Ultimy. Z tym że dla mnie zostaje tylko gitarka. Czy ktoś jest zainteresowany perką/majkiem? Zakładam że idzie to jakoś zorganizować :)

 

a przy okazji (choć troszkę nie na temat): szczerze odradzam nabywanie gitarek z GHWT. Po początkowym kapitalnym wrażeniu sprzet padł (po 3 dniach) i aktualnie gra sobie jak chce (struna oszalała). Phiii...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...