Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Chelsea wygra, najmocniejszy kandydat do zdobycia LM, dojdą do finału.

 

Natomiast hiszpańska liga jak się okazuje jest bardzo słaba. Co innego rozwalać Xerezy i Espanyole, a co innego średniak ligi niemieckiej lub mocna francuska. Na szczycie jest Premiership a potem LIGA BBVA/ Bundesliga i troszkę niżej Ligue 1 i Serie A.

Odnośnik do komentarza

Łe, zawsze jak hiszpański klub zagra gorszy mecz w LM, to zaczynają się gadki o słabości PD i glorii i chwale PS czy BL. Tymczasem to Arsenal dostaje w pupę od FC Porto, MU psim swędem wygrywa z "A(nziano)C(alciatore) Milan", Liverpool gdzieś tam porusza się po Lidze Europejskiej, a jedynie Chelsea, które w lidze pomoc sędziowską ma chyba w pakiecie z licencją na sezon, jakoś broni honoru PS.

Wczorajsza wtopa Barcelony spowodowana była chyba ich niedocenieniem rywala, oraz trudnym stadionem. Na Camp Nou wszystko wróci do normy, a Real... cóż, "on po prostu już tak ma, że 1/8 i mówi papa". Sądzę, że ogólnie mniej znane kluby ostatnio pokazują dużo, więc pozorny średniak w lidze niemieckiej, okazuje się być czarnym koniem.

Odnośnik do komentarza

W mojej opinii Bundesliga jest zdecydowanie słabsza od tria Ang/Hisz/Wło. Założe się, że gdyby taki Bayern musiał te Xerezy i Espanole rozwalać, to nie przychodziło by mu to z taką łatwością. Druga sprawa: często zawodnicy, którzy świetnie sobie radzą w lidze niemieckiej, po transferze do trzech wyżej wymienionych lig, grają zdecydowanie poniżej poziomu. Potem wracają do bundesligi i ponownie grają świetnie. Trecia rzecz: postawa niemieckich drużyn w LM. Czwarta rzecz: Czemu liga niemiecka jest ciekawa? Ponieważ poziom występujących tam drużyn jest bardziej wyrównany. A skoro najlepsze z nich kiepsko sobie radzą w rozgrywkach LM, to już wzystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

W mojej opinii Bundesliga jest zdecydowanie słabsza od tria Ang/Hisz/Wło. Założe się, że gdyby taki Bayern musiał te Xerezy i Espanole rozwalać, to nie przychodziło by mu to z taką łatwością. Druga sprawa: często zawodnicy, którzy świetnie sobie radzą w lidze niemieckiej, po transferze do trzech wyżej wymienionych lig, grają zdecydowanie poniżej poziomu. Potem wracają do bundesligi i ponownie grają świetnie. Trecia rzecz: postawa niemieckich drużyn w LM. Czwarta rzecz: Czemu liga niemiecka jest ciekawa? Ponieważ poziom występujących tam drużyn jest bardziej wyrównany. A skoro najlepsze z nich kiepsko sobie radzą w rozgrywkach LM, to już wzystko jasne.

Zdecydowanie słabsza? Moze kiedyś, teraz Serie A się stacza.

Już dzisiaj się dowiemy, że Inter nie ma czego szukać w LM.Czy tylko ja widzę, że ta drużyna gra beznadziejnie w CL i słabo w lidze włoskiej? No ale nie można oczekiwać za wiele od klubu, w którym każdy remis jest sukcesem.

Odnośnik do komentarza

Chelsea wygra, najmocniejszy kandydat do zdobycia LM, dojdą do finału.

 

Natomiast hiszpańska liga jak się okazuje jest bardzo słaba. Co innego rozwalać Xerezy i Espanyole, a co innego średniak ligi niemieckiej lub mocna francuska. Na szczycie jest Premiership a potem LIGA BBVA/ Bundesliga i troszkę niżej Ligue 1 i Serie A.

 

Większej bzdury nie czytałem. Jeden czy dwa mecze niczego nie zmieniają :)

Odnośnik do komentarza

W mojej opinii Bundesliga jest zdecydowanie słabsza od tria Ang/Hisz/Wło. Założe się, że gdyby taki Bayern musiał te Xerezy i Espanole rozwalać, to nie przychodziło by mu to z taką łatwością. Druga sprawa: często zawodnicy, którzy świetnie sobie radzą w lidze niemieckiej, po transferze do trzech wyżej wymienionych lig, grają zdecydowanie poniżej poziomu. Potem wracają do bundesligi i ponownie grają świetnie. Trecia rzecz: postawa niemieckich drużyn w LM. Czwarta rzecz: Czemu liga niemiecka jest ciekawa? Ponieważ poziom występujących tam drużyn jest bardziej wyrównany. A skoro najlepsze z nich kiepsko sobie radzą w rozgrywkach LM, to już wzystko jasne.

Zdecydowanie słabsza? Moze kiedyś, teraz Serie A się stacza.

Już dzisiaj się dowiemy, że Inter nie ma czego szukać w LM.Czy tylko ja widzę, że ta drużyna gra beznadziejnie w CL i słabo w lidze włoskiej? No ale nie można oczekiwać za wiele od klubu, w którym każdy remis jest sukcesem.

 

Masz rację- tylko ty widzisz, ze ta drużyna gra słabo w lidze włoskiej. Chyba dawno nie widziałeś tabeli Serie A skoro pieprzysz takie androny. A w CL Inter był w koncu w grupie śmierci i moim zdaniem grał na takim samym poziomie jak Barca.

 

Co do rankingu lig europejskich, to jesli ktoś stawia Bundesligę przed i Lig Ę na równi z serie A, tylko dlatego, że Bayern i Girondins wygrali z Juventusem to musi się porzadnie zastanowić nad tym jeszcze raz.

 

 

 

Nie lubię Interu, ale to będzie drugi raz kiedy będę im kibicował tylko dlatego, że muszą wywalczyć miejsce w LM dla Juve w przyszłym sezonie :)

Edytowane przez Mordechay
Odnośnik do komentarza

W mojej opinii Bundesliga jest zdecydowanie słabsza od tria Ang/Hisz/Wło.

od ang i hisz na pewno tak, ale jesli chodzi o serie a to od kilku sezonow bundesliga jest wyzej w rankingach i kwestia sezonu, dwoch jest wyprzedzenie wlochow w rankingu uefa (co wiaze sie z 4 niemieckimi klubami i 3 wloskimi w LM)

 

Założe się, że gdyby taki Bayern musiał te Xerezy i Espanole rozwalać, to nie przychodziło by mu to z taką łatwością.

no ja uwazam na odwrot. gdyby taka barcelona w kazdym meczu grala z druzynami tak zorganizowanymi w defensywie jak chocby niemieckie sredniaki to tez nie byloby im tak latwo. w hiszpanii nawet jakies lapsy wychodza na barcelone ofensywnie przez co te mecze wygladaja tak jak wygladaja.

 

Trzecia rzecz: postawa niemieckich drużyn w LM.

no wlosi ostatnio wiele lepsi nie sa ;)

 

aktualny ranking

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/data/method4/crank2010.html

 

ranking jest 5-letni. wiec w nastepnym sezonie nadal wlosi maja 4 miejsca, ale od sezonu 2011-2012 wlosi straca jedna miejsce jesli nic sie nie zmieni bo odpadna cyferki z pierwszej i drugiej kolumny :)

 

testy o potedze serie a mozna wlozyc miedzy bajki <zieeew>

Odnośnik do komentarza

Inter gra strasznie bez ikry, ale prowadzi. W ogoli oni wyszli chyba na murawę trochę na miękkich nogach, było to widac zwłaszcza po Cambiasso i Mottcie. Potem się wszystko zaczęło rozkręcac ale i tak mam wrazenie, że Inter w ogole nie biega. Zresztą, tak samo jak Chelsea. Słaby mecz, mało ciekawych akcji. Podoba mi się gra Sneijdera, Lucio miał także pare fajnych interwencji. Milito to chyba ma patent na takie chytre strzały. Zupełnie niewidoczny Stankovic, Motta oprócz tej ostatniej akcji tylko fauluje a Samuel pięknie dał się podejść Kalou.

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...