Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Manchester obecnie jest najmocniejszy . Finał Man U - Inter jest bardzo prawdopodobny. Jeśli Inter wygrałby Ligę Mistrzów to Perez pewnie kupi Mourinho, ten przyjdzie i rozje'bie zespół. Nigdy się nie uda jeśli na ławce i na boisku będą biegać indywidualności. Cienko to wygląda z perspektywy kibica Los Blancos :(

 

Mnie pozostaje kibicowanie Man Utd i CSKA :D

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Manchester obecnie jest najmocniejszy . Finał Man U - Inter jest bardzo prawdopodobny. Jeśli Inter wygrałby Ligę Mistrzów to Perez pewnie kupi Mourinho, ten przyjdzie i rozje'bie zespół. Nigdy się nie uda jeśli na ławce i na boisku będą biegać indywidualności. Cienko to wygląda z perspektywy kibica Los Blancos :(

 

Mnie pozostaje kibicowanie Man Utd i CSKA :D

No way.Perez już powiedział, że Mourinho nie pasuje do Realu.Za bardzo wzięli do siebie to, że trenera nie zmienia się jak rękawiczki, potrzeba czasu.Jestem tego samego zdania, ale do tego trener musi być dobry.

Odnośnik do komentarza

Wiecie, ale no w tym nowym PES-ie jak Messi wszystko potrafi przeniknąć, to nie jest jakiś bug gry. Tak więc nie wiem co by musiała zrobić obrona Niemców by Messi im czegoś nie wpakował. Wiem, że wielu chciałoby niespodzianki, bo mają żal o ten sprawiedliwie wygrany dwumecz rok temu z Chelsea i rozjechanie MU w finale, ale musimy obiektywnie spojrzeć na sytuację. Barcelona to faworyt rozgrywek, chociaż Inter zabłysnął jakby nie był włoską drużyną. MU to kolejny faworyt, bo ma Rooneya, i wierzę też w CSKA mimo iż pewnie wielu ich skreśliło.

Odnośnik do komentarza

W Hiszpanii to juz teraz kazdy wychodzac na mecz z Barca i Realem ma ob.srane gacie, takiej roznicy nie bylo jeszcze nigdy - 18 nad Valencia, 21 nad Sevilla. Tam teraz 3/4 druzyn przegrywa mecz zanim jeszcze wyjdzie, kwestia tylko ile bramek akurat zechce sie leszczom strzelic. Dzis nie przewiduje jakiegos knockdownu VFB, stawiam jakies wymeczone 2:0, gdzie druga padnie w koncowce na atakujacym VFB. Na pewno brak konkurencji w lidze nie pomaga w pucharach, bo w lidze moga niemal kazdego objechac grajac na stojaco.

Odnośnik do komentarza

No Sevilla wczoraj też raczej była faworytem, bo w końcu mecz w Moskwie był wyrównany, a tam jest naprawdę zimno. Ja dawałem im większe szanse niż Barcelonie, która już jesienią miała problemy ze skutecznością w LM, a przecież od tego czasu ich forma znacznie spadła. Wynik 1. meczu wybitnie korzystny i tylko dlatego trzeba założyć, że jednak przejdą. Ale takie 0-0 mnie nie zdziwi, choć równie dobrze może im coś wpaść, VFB się otworzy i skończy się pogromem.

 

Trzymam kciuki za Bordeaux w ćwierćfinale, niedoceniana drużyna. Teoretycznie mają to, co potrzebne do sukcesu w LM, czyli zgraną drużynę i świetnych obrońców. Tremoulinas po tym sezonie na bank z Bordeaux odejdzie, pewnie za kilkadziesiąt milionów euro - to jeden z najlepszych lewych obrońców na świecie, a wiele silnych klubów ma problem z tą pozycją.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...