Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1/4

Lyon - Bordeaux

Bayern - ManUnited

Arsenal - Barcelona

Inter - CSKA

 

1/2

Bayern/ManUnited - Lyon/Bordeaux

Inter/CSKA - Arsenal/Barcelona

 

:potter:

 

 

Przyznam, że bardzo ciekawe losowanie. Myślę, że jeśli United poradzi sobie ze skrzydłami Bayernu, to dojdzie do finału po pokonaniu Bordeaux. Trudniej oceniać drugą stronę drabinki, bo Arsenal może sprawić niespodziankę (czego bardzo chcę) i pokonać Barcelonę. W ostatnim meczu mimo wszystko stawiałbym na Inter, chociaż w sumie obojętne mi to kto zagra dalej, bo zapewne ze zwycięzcą pary Arsenal-Barca nie wygra...

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Bayern [*] z MU nie ma szans. Ledwo dali radę Fiorentine. Potem mecz z francuzami, których bez problemu pokonają i mamy trzeci raz z rzędu Czerwone Diabły w finale.

 

Barca nareszcie będzie musiała się pomęczyć. Szykuje się świetny mecz, gdyż obie drużyny grają podobnym stylem.

Interowi poszczęściło się i prawdopodobnie pokonają Rosjan, ale dalej mają Arsenal/Barcelona i odpadną.

 

Stawiam na angielski finał, gdzie Manchester jak w lidze gładko rozjedzie Arsenal i wygra LM 4 raz. :potter:

Odnośnik do komentarza

Zwyrodnialec - tak rozwój wydarzeń by mnie bardzo cieszył :thumbsup:

 

Trudno ocenić, który dwumecz będzie najciekawszy, bo nawet z pozoru nudny, francuski mecz Lyon - Bordeaux może być zaje.bisty. Podobnie jak w tamtym sezonie United - Arsenal.

 

Barcelona wreszcie trudniejsza drabinka. Bardzo ciekawi mnie wymiana ciosów z Arsenalem, bo na takie coś się zapowiada. W końcu dwie bardzo ofensywnie grające drużyny.

 

 

Już się nie mogę doczekać ćwierćfinałow ^_^

Odnośnik do komentarza

naprawde chcesz, zeby pierwsza druzyna ktora obronila LM byla barcelona?

 

Jestem od zawsze fanem Realu, ale uważam, że jak dotąd to Barcelona jest na takim gazie, że jak najbardziej zasługuje na obronę tytułu. To nie jest zespół za setki milionów dolarów jak Real czy Chelsea, tylko zespół wychowanków z bardzo dobrym trenerem który wykonuje wspaniałą robotę - czemu mieli by nie obronić tytułu ? Grają efektowny i efektywny futbol i nie będę miał nic przeciwko, jeżeli wygrają LM w tym roku. Oczywiście fajnie by było jakby Arsenal wygrał, mają bardzo fajny, młody skład, życzę im tego. To samo tyczy się innych. Ale nie rozumiem, czym INTER sobie zasłużył na wygraną ?

Odnośnik do komentarza

Losowanie bardzo "sprawiedliwe". Cztery najlepsze drużyny nie trafiły na siebie.

 

Najciekawsza para to na pewno ta z piątym najsilniejszym zespołem, czyli Arsenalem. W sumie trudno powiedzieć, na ile stać Arsenal. Jak zwykle nękają ich kontuzje. Skład mają pełen piłkarzy, którzy czasem zagrają genialnie, a czasem słabo. W lidze grają OK, w LM też nigdy nie zawiedli, ale co innego grać z Barceloną. Myślę, że Barca jednak zwycięży i to tym razem bez pomocy sędziego.

 

Francuska para też bardzo ciekawa, zwłaszcza pierwszy mecz to będzie must-see. Bordeaux jest silniejsze i ma rewanż u siebie, to zawsze pomaga. Ostatnie mecze między drużynami były zawsze zacięte, ale w tym sezonie Bordeaux wygrało w Lyon. Podopieczni Blanca są skupieni na LM i pokazują tam to, co w nich najlepsze. Pewniakami nie są, ale na pewno faworyt w tej parze.

 

Inter i Manchester chyba na 100%.

 

Kto jest moim faworytem LM? Nie mam pojęcia. Jak dla mnie to gdzieś po 33% mają Inter, MU i Barca. 1% zostawiam dla Bordeaux i Arsenalu. W sumie największym faworytem była Chelsea, a Inter ją rozpieprzył, więc wychodzi na to, że oni są najsilniejsi. Gra całej drużyny praktycznie nie ma wad, a Sneijder i para napastników są w stanie dostarczyć wystarczającą ilość goli, żeby to wygrać.

Odnośnik do komentarza

Losowanie bardzo "sprawiedliwe". Cztery najlepsze drużyny nie trafiły na siebie.

 

Najciekawsza para to na pewno ta z piątym najsilniejszym zespołem, czyli Arsenalem. W sumie trudno powiedzieć, na ile stać Arsenal. Jak zwykle nękają ich kontuzje. Skład mają pełen piłkarzy, którzy czasem zagrają genialnie, a czasem słabo. W lidze grają OK, w LM też nigdy nie zawiedli, ale co innego grać z Barceloną. Myślę, że Barca jednak zwycięży i to tym razem bez pomocy sędziego.

 

Francuska para też bardzo ciekawa, zwłaszcza pierwszy mecz to będzie must-see. Bordeaux jest silniejsze i ma rewanż u siebie, to zawsze pomaga. Ostatnie mecze między drużynami były zawsze zacięte, ale w tym sezonie Bordeaux wygrało w Lyon. Podopieczni Blanca są skupieni na LM i pokazują tam to, co w nich najlepsze. Pewniakami nie są, ale na pewno faworyt w tej parze.

 

Inter i Manchester chyba na 100%.

 

Kto jest moim faworytem LM? Nie mam pojęcia. Jak dla mnie to gdzieś po 33% mają Inter, MU i Barca. 1% zostawiam dla Bordeaux i Arsenalu. W sumie największym faworytem była Chelsea, a Inter ją rozpieprzył, więc wychodzi na to, że oni są najsilniejsi. Gra całej drużyny praktycznie nie ma wad, a Sneijder i para napastników są w stanie dostarczyć wystarczającą ilość goli, żeby to wygrać.

 

Chelsea była faworytem, ale w meczu z Interem. Największy faworyt odpuścił sobie Ligę Mistrzów i dał pograć innym cieniasom, a mowa o Liverpoolu. :potter:

 

Oceniając jak najbardziej obiektywnie, to największe szanse na wygranie w tym roku LM ma MU. Rooney jest na fali i w tym momencie to najlepszy piłkarz (zobaczymy jak długo utrzyma tą formę) no i w meczu z Bayernem nawet się nie spocą, a potem półfinał znowu będzie łatwy.

 

Barca nawet gdyby doszła do finału, to ma znacznie groźniejszych rywali i będą już nieźle podmęczeni. Arsenal i Inter tak łatwo jej nie odpuszczą, poza tym na zwycięzcy LM krąży od lat fatum i nie jest w stanie obronić tytułu. :ninja:

Odnośnik do komentarza

W meczu ManU - Bayern stawiam na awans niemców, czemu? Bayern u siebie jest mocny i już pewnie będą chcieć zapewnić awans sobie na Allianz Arena, a i przypominam, że w fazie grupowej LM diabły dostały ostro w ciry od VfL Wolfsburg gdzie można VfL postawić na ten sam poziom co Bayern, wiec monachijczycy będą naparzać. Inter - CSKA, tutaj raczej Inter powinien spokojnie dać rade, w fazie grupowej z mistrzem Rosji sobie poradzili, wiec i chyba z CSKA nie powinno być problemów. OL - Bordeaux oby dwie drużyny grają na bardzo równym poziomie i ciężko stwierdzić jak to się wszystko potoczy. FC Barcelona - Arsenal tutaj bedzie powtórka z sezonu 05/06 :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Arsenal może rozwalić barcę, obecnie najgorzej grającą drużynę z czołówki Europy.

 

Rzygać się chce, jak oglądam mecz z udziałem ekipy z Katalonii. W ich grze nie ma pier'dolnięcia. Nic a nic.

 

 

Nie jestem fanem Barcelony (gdy po golu Iniestym w zeszłym sezonie wyeliminowali Chelsea- płakałem 8) ) ale (pipi)NIĘCIE to oni mają. Widziłeś mecz ze Stutgartem? Messi to Piłkarski Bóg.

 

Trzymam kciuki za Kanonierów ale wydaje mi się, że będzie bardzo ciężko.

 

Za to MU rozjedzie Bayern. Nie ta liga.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nie ma. Milion podań, a potem rajd jakiegoś karła? Dajże spokój. Rooney> Messi. Ba, nawet Iniesta > Messi.

Mecz ze Sztutgartem widziałem i powiem Ci, że zasnąłem koło 40 minuty. Jak widzę drużynę tak grającą to mam mdłości. Na reprezentacje Hiszpanii też patrzeć nie mogę właśnie przez taką paściarską grę.

Odnośnik do komentarza

ja bayernowi daje okolo 40 procent szans na awans. wiem, ze manczester jest w gazie itd. maja runeja itd. ale jednak bayern zawsze sobie dobrze z nimi radzil. wprawdzie wtedy w 99 przegrali, ale kazdy kto widzial tamten mecz w calosci wie, ze byl to fart wiekszy niz liverpool z milanem, bo diably graly w tamtym meczu dobrze przez 5 minut. dwa sezony potem bayern wygral oba mecze bodajze w polfinale. to tyle jesli chodzi o przeszlosc.

 

po drugie bayern lepiej sobie radzi z tak grajacymi druzynami. w ogole dobrze im idzie z angielskimi klubami. z arsenalem bayern gral chyba 2 dwumecze, oba wygral. z chelsea jeszcze za czasow mourinho zagrali doskonaly i rowny dwumecz. smiesza mnie komentarze niektorych, ze manczester ma 100% szans, albo, ze nawet sie nie spoci. za van gaala bayern odzyskuje cos co stracil po odejsciu hitztelda i effenberga czyli charakter, ktory w tym sezonie uwidocznil sie podczas podrozy do turynu i dwumeczu z fiorentina.

 

manczester tez nie jest w jakiejs nieziemskiej formie. w milanie to wlosi sfrajerzyli, a nie manczester pokazal klase. rewanz to wiadomo, milan nie istnial.

 

 

daje 60-40 dla manczesteru bo sa lepsza druzyna, ale nie skreslabym bayernu. jesli ribery i robben unikna do tego czasu kontuzji i beda w dobrej formie to ten dwumecz moze sie roznie skonczyc. no i niemal oczywiste jest, ze zwyciezca tego meczu zagra w finale, bo drugi cwiercfinal jest duzo slabszy. na pewno beda dwa dobre mecze i wielkie emocje, tego nie powinno zabraknac ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...