Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Akurat spora część tych setek milionów euro to się spłaciła bo najdrożsi piłkarze tacy jak Vieri czy Ronaldo się spłacili. Kasa się nie przekładała na większe sukcesy bo Moratti zwalniał co rok trenerów i nie mieli czasu nic zrobić z druzyną. Sukces w sumie przez ten czas był jeden - Puchar Uefa 98

Odnośnik do komentarza

Liverpool gra dla własnej przyjemności, a nie dla trofeów (Benitez w przeciwieństwie do poprzednika pomyślał i o przyjemności oglądających). To jest prawdziwy duch sportu.

 

Ludwa07 co nie zmienia faktu, że od 12 lat Inter w Europie nie istnieje, mimo wpompowanych setek milionów, a o tym właśnie pisałem.

Odnośnik do komentarza

Liverpool gra dla własnej przyjemności, a nie dla trofeów (Benitez w przeciwieństwie do poprzednika pomyślał i o przyjemności oglądających). To jest prawdziwy duch sportu.

 

 

 

Mam nadzieje, że jaja sobie robisz.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Barca vs Arsenal. Mieszkam w londynie i jestem fanem, byłem na ostatnich kilku meczach min. z Olympiakosem , AZ Alkmaar i ostatni piękny z Fc Porto, na Barce pewnie nie dostane biletu, a jak mi sie usra w kolejce biletowej to i tak mnie nie będzie stać. Będzie ciężko, ale jestem optymistą . GO ARSENAAAAALLLL

 

His 5 foot four, his 5 foot four, we've got Arshavin fuck Adebayooor

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Barca vs Arsenal. Mieszkam w londynie i jestem fanem, byłem na ostatnich kilku meczach min. z Olympiakosem , AZ Alkmaar i ostatni piękny z Fc Porto, na Barce pewnie nie dostane biletu, a jak mi sie usra w kolejce biletowej to i tak mnie nie będzie stać. Będzie ciężko, ale jestem optymistą . GO ARSENAAAAALLLL

 

His 5 foot four, his 5 foot four, we've got Arshavin fuck Adebayooor

Nooo, ty to jesteś.Też bym tak chciał.;) A ja mieszkam na wsi i oglądam mecze na 14' CRT.:(

Odnośnik do komentarza

Messi ojechal Saragosse sam, gdyby nie Zlatan i jego zerowa forma Messi strzelalby tez karnego i mial 4 gole. Martwi dyspozycja w defensywie, stracili 2 frajerskie bramki z Saragossa :/ Nie to zebym pochwalal takie pomysly, ale jak Messi ma pilke 30 metrow od bramki trzeba faulowac. Jak juz wpadnie w trans to pilke ma niemal przyklejona do nogi, tak jak Ronaldo czy Ronaldinho maja efektowniejsze zwody, to Messi potrafi najprostszymi ograc 4-5 w jednej akcji.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...