Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiadomo, ponoć ma jakiś uraz i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Nawet jeśli zagra, to nie będzie grał na 100% swoich możliwości, więc się tak bardzo jego nie obawiam jak wcześniej. W Bayernie plaga kontuzji i pół podstawowego składu wypada, obrona tragiczna, tylko w ofensywie w miarę to wygląda. Myślę, że Czerwone Diabły wywiozą dzisiaj z Monachium wygraną i mecz na Old Trafford będzie, tak jak w przypadku Milanu, tylko formalnością.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

No jak Robben nie zagra to Bayern sobie może odpuścić rywalizacje z MU.

 

Bez tego może. Bundesliga stoi dwie klasy niżej o Premiership.

 

Ciekawie zapowiada się natomiast meczy Lyonu z Bordeaux. Obstawiam remis...

 

 

Chociaz z drugiej strony Lyon wyeliminował Galaktycznych, może i da rade rywalowi?

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o francuzką parę to obstawiam Lyon. Często się zdarza, że drużyny z jednej ligi, rywalizując bezpośrednio w pucharach, grają odwrotnie niż w lidze. Patrząc na cały sezon: lepsze Bordeaux, dlatego właśnie Lyonowi będzie bardziej zależeć. Co do Bayernu to zgadzam się z przedmówcami: plaga kontuzji + kiepska obrona + dużo słabsza ława w porównaniu z MU = wyrok na Bawarczykach.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Lyon - Bordeaux 2:1

Bayern - MU 0-2

 

Bayern przegra, tak się męczyli ze słabym Stuttgartem, a przecież Manchester jest o 10 klas lepszy. Czerwone Diabły są w świetnej formie, czego dowodem jest choćby wysoka wygrana na wyjeździe z Boltonem (i to bez Rooney'a). Nie widzę innej możliwości, niż wygrana Anglików.

Poza tym MU gra w sobotę mecz prawdodpodbnie decydujący o mistrzostwie (oczywiście jeśli wygrają) z Chelsea, więc tym bardziej będą chcieli już dzisiaj wygrać, by na spokojnie przygotować się do meczu ligowego.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co na polszicie puszcza? pewnie mu - bayern

szkoda, myslalem ,ze zobacze Robbena w akcji, moze chociaz Ribery wystąpi.

oczywiscie 65 - 35 dla MU, nie lubie ich ,ale graja bardzo dobrze, wiec powinni spokojnie pocisnac niemieski tim.

 

co do FR , to sam nie wiem. remis 1:1 i tyle. Obydwie druzyny abrdzo lubie i ciezko mi sie zdecydowac :lol:

 

hmm

jednak ten po lewej

bordeaux-toulouse-gourcuff-devant-capoue_diaporama.jpg

 

walnie bramke z wolnego i będzie 2:1 ;]]

Odnośnik do komentarza

W sumie racja. 4-0 dla Man U.

 

Nie wiem, czemu ludzie typują 2-1 dla Lyonu. Bordeaux nigdy nie straciło w meczu dwóch goli. Miało trochę problemów z Juventusem (1-1), ale to było wieku temu, we wrześniu. Lyon potrafi czasem przełamywać harde defensywy, ale nie sądzę, żeby zrobił to dwukrotnie. Bordeaux ostatnio ma problemy, ale dobry wynik nadal potrafią osiągnąć, kiedy trzeba. Myślę, że skończy się na remisie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...