Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

bo to wpis z lutego :potter:

Nie porównujcie sr.ając.ego na lewo i prawo pieniędzmi na nieudane transfery Realu i włoskiego Interu, gdzie żaden włoch nie gra do Barcelony gdzie większość zawodników to wychowankowie.

Nazywanie Barcy drużyną brawo sport przez fanów Interu i Realu to zjawisko wybitnie groteskowe.

Odnośnik do komentarza

 

bo to wpis z lutego :potter:

Nie porównujcie sr.ając.ego na lewo i prawo pieniędzmi na nieudane transfery Realu i włoskiego Interu, gdzie żaden włoch nie gra do Barcelony gdzie większość zawodników to wychowankowie.

Nazywanie Barcy drużyną brawo sport przez fanów Interu i Realu to zjawisko wybitnie groteskowe.

Tak samo, jak nazywanie Barcelony "Wiecej niz klubem" :potter:

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

włoskiego Interu, gdzie żaden włoch nie gra

 

trzeba być skrajnym ignorantem żeby to powiedzieć o Interze :lol:

 

Objaśniam owieczkom złaknionym wiedzy:

Inter Mediolan = Inter Milan = Internazionale.

Nazwa klubu pochodzi od właśnie wymieszanej narodowości kadry, jakbyś obejrzał mój filmik stronę wcześniej, może być nie napisał nic takiego. Otóż Inter powstał jako odłam milanu w 1908 roku, bo zarząd Rossonerich zaczynał wierzyć w faszystowską ideologię i wprowadzać ją w życie. Część z tamtych ludzi nie podobały się takie zagrywki, więc utworzyli własny klub, który nie miał problemu z przyjmowaniem zawodników innego pochodzenia. Większość największych piłkarzy Interu to wcale nie byli włosi(nie mówiąc o personach takich jak Facchetti czy Meazza). Internazionale - międzynarodowy, ten klub po prostu taki JEST, BYŁ i BĘDZIE.

To nie powinno nikogo na świecie dziwić.

Odnośnik do komentarza

No ale Barca to jest "więcej niż klub", to jest fakt, nie ma to nic wspólnego z fanostwem. Przecież wyniki ani kasa tam nigdy nie były głównym celem. Owszem, jak klub zbyt długo przegrywa, to kibice się wkurzają, ale pewna filozofia (wspólnota, dobroczynność itp.) zostaje zachowana. Ja np. nie lubię oglądać meczów Athletiku Bilbao, ale nie mogę z tego powodu negować faktu, że to jest "więcej niż klub", bo wtedy byłbym po prostu głupi.

Odnośnik do komentarza

włoskiego Interu, gdzie żaden włoch nie gra

 

trzeba być skrajnym ignorantem żeby to powiedzieć o Interze :lol:

 

Objaśniam owieczkom złaknionym wiedzy:

Inter Mediolan = Inter Milan = Internazionale.

Nazwa klubu pochodzi od właśnie wymieszanej narodowości kadry, jakbyś obejrzał mój filmik stronę wcześniej, może być nie napisał nic takiego. Otóż Inter powstał jako odłam milanu w 1908 roku, bo zarząd Rossonerich zaczynał wierzyć w faszystowską ideologię i wprowadzać ją w życie. Część z tamtych ludzi nie podobały się takie zagrywki, więc utworzyli własny klub, który nie miał problemu z przyjmowaniem zawodników innego pochodzenia. Większość największych piłkarzy Interu to wcale nie byli włosi(nie mówiąc o personach takich jak Facchetti czy Meazza). Internazionale - międzynarodowy, ten klub po prostu taki JEST, BYŁ i BĘDZIE.

To nie powinno nikogo na świecie dziwić.

 

Święte słowa,właśnie dlatego ten klub jest tak wyjątkowy (w skali całego globu). Pazza Inter Amala!

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Tak samo, jak nazywanie Barcelony "Wiecej niz klubem"  :potter:

Harry Poter - ja tak nigdy nie nazwałem Barcelony i nie jestem jej fanem.

A ja nie nazwalem Barcelony druzyna Bravo Sportu. Po prostu druzyna jak kazda inna :]

 

Ja nigdy tak nie nazwałem Barcy (sprawdź se moje posty jak chcesz). Za to za najbardziej pogardzany klub Barca będzie - do przyszłego sezonu i legendarnej 1/8 Realu - uważana. Pozdro dla operatorów zraszaczy i "kibiców".

 

 

 

 

Real nie może być drużyną Bravo Sportu bo Bravo było zawsze za Barcą, wiem bo miałem plakaty z Rivaldo na ścianie, bo innych nie było a tynk rozj.e.bałem na ścianie i musiałem przed matką czymś zakryć. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

a plakatow zidane, figo w barwach realu, raula, morientesa, casillasa nie miales ?

Trzeba bylo prenumerate zamowic skoro jakies wybrakowane egzemplarze do Ciebie dochodzily..

 

swoja droga zrobilem podobny patent, takze zakrylem posterami dziure w scianie, ktora zrobilem kijem do hokeja ;D

 

 

"Pozdro dla operatorów zraszaczy i "kibiców"." - http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,7828355,Zraszacze_murawy_nie_od_wczoraj_panosza_sie_w_sporcie.html

 

POZDRO

Edytowane przez Mati
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

No parę lat później, gdy pierwsi galacticos powstali to wiadomka, ale wcześniej to oficjalna drużyna bravo sportu.

 

 

 

 

Szkoda, że nie ma tam żadnego przypadku w którym ważne zwycięstwo celebrują piłkarze na wyjazdowym obiekcie, po takich zdarzeniach jakich doznał ich trener wcześniej. Szkoda.

 

 

 

 

Pozdro!

 

 

 

edit: Miałem Figo w koszulce Portugalii, ale to z piłki nożnej, dzięki czemu do tej pory znam jego full name - Luis Filipe Madeira Caeiro Figo! Tak samo jak Rivaldo, którego tez miałem z PN jednego - Vitor Borba Fereira Rivaldo :D

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...