Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)a, to dobry typ. Albo... Słaba liga?

 

Raczej to drugie. Czekamy na eurowpie.rdol, czy jednak Legia ma jakąś szansę? Bo ja chciałbym by wygrali, mimo, że nie przepadam za Legią, to jednak w Europie kibicuję każdej polskiej drużynie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

legia chyba robi zasłonę dymną przed następną rundą ;/ kto im powie, że w tej rundzie trzeba wygrać by przejść dalej? Chyba, że liczą na europa league i mecz o grupę z jakimiś zerami typu niu sejnts.

Odnośnik do komentarza

Legia szans nie miała i niema. To Norwegowie byli faworytem tego dwumeczu i jak narazie wszystko idzie tak jak należało się spodziewać. Dziwi tylko rażąca nieskuteczność Molde. Ale tak to jest jak Legia nakupiła szrotu z całej ekstraku*y i udaje że ma silną drużynę. Nie, niema, co sezon ma gorszą. Tego szrotu nie uda się nawet po sezonie oddać za drobne do Rosji

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

legia chyba robi zasłonę dymną przed następną rundą ;/ kto im powie, że w tej rundzie trzeba wygrać by przejść dalej? Chyba, że liczą na europa league i mecz o grupę z jakimiś zerami typu niu sejnts.

 

Legia raczej nie byłaby tam rozstawiona (trudno mi powiedzieć, na oko 50-50) i raczej trafiła na jakiś Tottenham, Fiorentinę czy Besiktas. To jest to łatwe starcie.

 

 

Wynik do przerwy nie pozostawia złudzeń . Wyżej notowana liga norweska to jednak gra w piłkę w dodatku przyjemna dla oka co w naszej ekstraklasie raczej niespotykane . Mimo wszystko trzymam kciuki .

 

Liga norweska od kilku lat jest notowana niżej.  W tym sezonie może trochę nadrobi.

Odnośnik do komentarza

Gołym okiem widać ten jeden mecz. Jak na razie inne ich ekipy odpadły z St. Johnstone i Aktobe (trzeci klub kazachstanu), nasza z Karabachem, zobaczymy co dalej. Nie zaprzeczam tutaj, jak wypadły Molde i Legia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Fartowne 1-1 z niby "słabym" Molde ze "słabej ligi norweskiej". A rok temu z tej samej ligi Rosenborg pozbawił Legie fazy grupowej w Lidze Europy. Będzie bardzo ciężko w rewanżu i nawet atut w postaci własnego boiska nie ma tu znaczenia, jak Norwegowie pierwsi strzelą to będzie pozamiatane. I niech Urban coś zrobi ze środkiem pola bo Vrdoljak i Furman to kalectwo, przechodziło tą strefą prawie wszystko, nie licząc ich beznadziejnych podań przez większość meczu albo do tyłu albo do przeciwnika.

Odnośnik do komentarza

W tym sezonie chyba się odbudował, 1 miejsce po 17 kolejkach, za to Molde jest beznadziejne i ma punkt przewagi nad strefą spadkową (system wiosna jesień przypominam). Lepiej niech nad środkiem obrony pomyśli, Jodłowiec grał tragicznie beznadziejne, a Dossa miał kilka kompromitujących zagrań, no ale on przecież dobry jest z Cypru przyszedł za kupę hajsu to grać musi ;] A Helio Pinto to złamal nogę czy coś ? Po tragicznej połowie w Walii słuch po nim na boisku zaginąl.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Przyznam się szczerze, że:

1. Na tle Norwegów, Legia w pierwszej połowie wypadła katasfrofalnie.
2. Do dziś, byłem święcie przeświadczony, że Barg_G i _Lucas_ to jedna osoba/użytkownik (identyczny, równie niski poziom, do tego stopnia, że do tej pory, nie rozróżniałem ich wpisów). Bez jaj - boty. 
3. W drugiej połowie, jak już z Norwegów zeszło ciśnienie (tudzież jak się wybiegali po pełnej petardzie), to Legia dominowała.
4. Cieszę się, że mecze najlepszego polskiego klubu wzbudzają tak olbrzymie zainteresowanie na forum fanów PS3/4 i xboxika. 
5. Szare wino może być klawe. 

A na koniec cytacik:

 

 

 

Ole Gunnar Solskjćr (trener Molde FK): Ten wynik jest rozczarowujący. Nie jestem zadowolony z przebiegu spotkania, ale pierwsza połowa była najlepsza w wykonaniu moich piłkarzy odkąd jestem trenerem Molde. Druga żółta kartka była bardzo niesprawiedliwa i nie rozumiem tej decyzji. Za takie zagrania nie wysyła się piłkarza do szatni
Jeśli będziemy prezentować się tak jak w pierwszej połowie, to w rewanżu wszystko może się zdarzyć

 

 

PS: serdeczne uszanowanie dla jakiegoś noł-nejmowego pokemomena z forum gierkowego który wróżył odpadnięcie najlepszego polskiego klubu z jaką drużyną z Azji Środkowej. <3

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza

trzeba przyznac, że dawno polska druzyna nie miala takiego farta w meczu, przewaznie jest na odwrot...jedna sytuacja legii zakonczona bramka z 4 metrowego spalonego, czerowana kartka dla norwegow za blad sedziego(nie bylo spalonego) , do tego chyba z 10 sweitnych niewykorzystanych sytuacji bramkowych...dramatycznie to wygladalo i po raz kolejny pokazuje nam to misjce polskich druzyn w szeregu ale mimo wszystko wynik daje szanse, ze jednak moze ta czwarta runda zawita na lazienkowska. Poziom jednak jaki legia w meczach LM prezentuje jest dramatyczny, do wyczynow Wisly Kasperczaka albo Lecha Bakero/Zielinskiego jeszcze baaaardzo daleko. Do tego gratulacje dla zarzadu za kolejne swietne zagraniczne transfery, do jednego wora z nacho novo czy blanco

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

6hqhyc.jpg

16 metrowy spalony!!!111

Ficuś: Ludziku, czytaj regulamin kącika. Nazwy klubów piszemy z WIELKIEJ litery. Czy może narysować Ci to niegramotniku? 


Oran: Co się dzieję z Twoim klubikiem "kibicu"? Słyszałem o jakiś ostrych testach Rumuńskich studentów & nauczycieli od WFu z Ostrowa. Walka o utrzymanie? 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Połowa wpisów humorystyczna a Maiden jak zwykle bulwers. Ale spoko ten gość raczyć nas będzie swoją obecnością tylko w przypadku wygranych i fuksiarskich remisów. Przyjdzie chwila słabości Legii to i Maiden zniknie z forum jak już nie raz miało to miejsce. Pozdrawiam. I nie musisz mi odpowiadać z pianą na ustach bo z góry wiem co napiszesz.

Odnośnik do komentarza

Legia generalnie paściarsko, wiadomo, ale pytanie nasuwa mi się takie: czy w najbliższych meczach kadry, jak nadchodzący z Danią, na naszej chyba najokropniejszej pozycji nadal będzie grać Wawrzyniak, jeśli w końcu wyszło na jaw, że nie jest nawet najlepszym lewym obrońcą w Legii? Jeśli we wtorek "Wawrzu" (ma taką ksywę? Nie wiem) dostanie powołanie, a Brzyski nie, to będzie smutno. Nie mówię że jest jakiś dobry... jest lepszy od Wawrzyniaka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...