Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ale prosze nie denerwowac kanabisa

 

Ale czym mam sie denerwowac? Dla mnie mozesz nawet i Rasiaka stawiac obok Zidane i Ronaldo,je.bie mnie to tyle ze to zabawne, a po poscie w którym piszesz czym rózni sie Messi od zidane oprócz tytułu misrza swiata przebiłes nawet yano.Czym rózni sie chłop od baby opócz kut.asa.

 

A moze statystykami pajgiego? Z których wynika ze zidane nie istniał a Messi był najlepszym zawodnikiem MŚ, no fajnie tyle że oglądając te dwa mundiale wpływ obu był zupełnie odwrotny na gre ich reprezentacji. 

Jakis czub jeszcze wyleciał z rekordami, no prosze to trzeba zacząć jednak i o Cristiano wspominac skoro to dziala na takiej zasadzie. To smutne jak fanatyczni wyznawcy messiego robia z siebie idiotów. A wystarczy napisac tak jak mysza, do tytułu legendy brakuje mu mś i wtedy stanie sie wlasnie legendą. No ale nie , lepiej robic z siebie durnia i pisac ze Francja zidana byla lepsza od argentyny messiego. Ja je.bie przeciez to nie trynidad i tobago tylko argentyna.

Messi to najlepszy piłkarz ostatnich lat, ale legendą to on nie jest.

Odnośnik do komentarza

bajern z kontuzjami i pepem na lawce nie mial szans w tym dwumeczu. do tej 70 minuty nie byl az takiej tragedii, neuer tanczyl na ku.tasie i jakos to bylo. a potem messi szoł.

 

oczywiscie pep postanowil przy 2:0 atakowac na pałe stad tez 3 bramka.

 

2 lata temu bajern (nie jestem obiektywny) byl najlepsza druzyna jaka widzialem w zyciu. 2 lata pozniej ogladam jakis dziwny zespol, ktory kiepszczakow napie.rdala a z lepszymi druzynami graja jak cioty.

 

mysle, ze z pepem nic nie osiagna. no chyba, ze beda jakies wielkie transfery i pep zrobi z bajernu samograj.

Odnośnik do komentarza

bayern heynckesa nosem wciaga bayern pepa - wtedy to byla istna frajda dla oczu ich ogladanie - futbol totalny, teraz marna kopia barcelony i usilna proba powrotu do tego co stworzyl w katalonii z ta roznica, ze kazda duza druzyna na przestrzeni lat nauczyla sie grac na ten system

 

Enrique poczatkowo hejtowany w przeciwienstwie do Pepa w Bayernie dal swojej druzynie jakas wartosc dodana, nauczyli sie wreszcie szybko grac z kontry, co za ery modela bylo nie do przyjecia i teraz to w meczach z wielkimi procentuje

Odnośnik do komentarza

kanabis jaki z ciebie beton to wiekszego w kaciku sportowym nie ma, chuuuj fakty, wazne ze kanabis ma wlasne zdanie nie poparte faktami, a inni to durnie, hehaszki bo trolluje od rana - kanabis twiedzi, ze ronaldo jest skuteczny - pal licho statystyki, ze nie jest, messi nie potrafi strzelac zza pola karnego - pal licho statystyki ze potrafi, bartez gorszy od randoma z argentyny - pal licho statystyki i nagrody dla najlepszego bramkarza dla lysolka, kadra argentyny i francji rozlozona na czynniki pierwsze przez pajgiego - pal licho bo i tak twiedze inaczej

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Śmiejecie się z tego Boatenga, a prawda jest taka że nie takich obrońców już Messi w ziemię wkręcał oprócz naszego wesołego murzynka z Bayernu. Jeszcze lepszy był Bernat, ten gościu to jakiś sabotażysta, może na Bundesligę wystarczy ale w tym meczu przy bramce Messiego sobie biegał po łące i krył ducha zmarłej prababci.

Odnośnik do komentarza

No już Messi królem wszechczasów bo sie popłaczecie zaraz. Ja pier.dole co za dzieci. Ficuś to zaraz popuści tak sie zagotował biedaczek , fachowiec z faktami stawiający vieire jako srodkowego obronce. No super pajgi królu złoty dorzuc jeszcze Ernesta Wilimowskiego i Justa Fointaina

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedyna osoba, ktora sie wstrzymuje od placzu jestes Ty. Nie umiesz zaakceptowac faktow. Ciezko Ci sie z tym pogodzic widze. Masz przeswiadczenie jak niektorzy kibice Argentyny "Nie mozna porownywac Messiego do Maradony dopoki nie zdobedzie z reprezentacja MŚ". Wprowadzil (moim zdaniem) slaba kadrowo Argentyne do finalu MŚ! Zdobyl w klubowej pilce wszystko co bylo do zdobycia. Z kazdym nastepnym rokiem srubuje nowe rekordy. Tak, Messi za zycia jest juz legenda, a Ty i Tobie podobni tego nie zmienia :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

 

HE HE HE

Śmiech przez zaciśnięte zęby :oh_you:

 

 

No jasne, kibice barcelony upierający sie ze messi jest najlepszy w historii. A to ci dopiero niespodzianka i nowośc. Az tupie nóżkami pod biurkiem.

 

Jedyna osoba, ktora sie wstrzymuje od placzu jestes Ty. Nie umiesz zaakceptowac faktow. Ciezko Ci sie z tym pogodzic widze. Masz przeswiadczenie jak niektorzy kibice Argentyny "Nie mozna porownywac Messiego do Maradony dopoki nie zdobedzie z reprezentacja MŚ". Wprowadzil (moim zdaniem) slaba kadrowo Argentyne do finalu MŚ! Zdobyl w klubowej pilce wszystko co bylo do zdobycia. Z kazdym nastepnym rokiem srubuje nowe rekordy. Tak, Messi za zycia jest juz legenda, a Ty i Tobie podobni tego nie zmienia :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

A pomyslałeś że to moze oni maja racje nie ty? Pewnie nie. Monopol na jedyną prawde mają tylko true fani Messiego.

Odnośnik do komentarza

A Di Stefano jest legendą? Bo wiesz, też MŚ nie zdobył, nawet nigdy nie grał na żadnym Mundialu.

Najpierw grał dla Argentyny, ale byli za słabi, później próbował w Kolumbii, a w końcu poszedł do Hiszpanów, a ci to prawie jak Trynidad i Tobago. Wtedy ogólnie było ciężej, bo piłka ważyła 0,5 kg.

Odnośnik do komentarza

 

No jasne, kibice barcelony upierający sie ze messi jest najlepszy w historii. A to ci dopiero niespodzianka i nowośc. Az tupie nóżkami pod biurkiem.

 

mam wyyebane na barcelone, nigdy im nie kibicowalem, sa mi obojetni totalnie, jestem od dziecka po grob fanem united gdzie gral twoj kochany ronaldo (ktorego tez bardzo lubie nawet dzis), a uwazam ze messi nie dosc, ze jest najlepszym pilkarzem obecnie na swiecie, to juz teraz mozna stawiac go obok pele i marradonny, a po zakonczeniu kariery z taka regularnoscia jak gra teraz bedzie mozna spokojnie mowic, ze to byl tej najlepszy pilkarz ever, i co teraz?

Odnośnik do komentarza

Messi- talent czystej wody = Maradona, można nie lubić, ale talent trzeba docenić. Technika 99 w pesie, gole, dryblingi, kreowanie akcji- wszystko. Obaj konusy, ale nadrabiają szybkością (i to z nawiązką). Trochę robbenowaci (90% zagrań lewą nogą) choć, gdyby zakazać gry lewą nogą to i tak pewnie by nie wypadli poza 5 najlepszych zawodników w swoich czasach.

Pele- , trochę niżej od wymienionej dwójki. Grał tak dawno, że nawet nie widziałem żadnego meczu w jego wykonaniu. Możliwe, że przereklamowany. Zamieszczam, bo odkąd skończyłem 7 lat ciągle słyszę, że albo on, albo Maradona. Nie potwierdzone info.

C. Ronaldo- tytaniczna praca, kosmiczne liczby. Jedna prawdziwa wada- żyje w czasach Messiego.

Zidane- najlepszy playmaker ever, dyrygowanie zespołem, dyktowanie tempa gry. Żadnych niepotrzebnych ruchów na boisku (no dobra, jeden niepotrzebny głową). Przyjęcie piłki i elegancja w jej prowadzeniu <3 (mój osobisty faworyt)

Gruby Ronaldo- najlepszy CF ever, miał zadatki na legendę, ale nie wytrzymały kolana. Nie widzę w tej chwili, żadnego zawodnika o podobnej charakterystyce i umiejętnościach. Wymarły gatunek.

Ronaldinho- fajnie dryblował, na europejskim poziomie pograł może z 4-5 lat, potem zaczął imprezki i skończyło się lawstory, nie rozumiem czemu wymienia się go wśród najlepszych piłkarzy w historii. Jak miałbym iść tym tropem to dodał bym na tym samym poziomie Rivaldo, też pograł parę lat na super poziomie, a później rozmienił się na drobne.

 

Chyba, trza założyć jakiś temat o najlepszych piłkarzach w historii...

Edytowane przez Alex van Cube
Odnośnik do komentarza

A Di Stefano jest legendą? Bo wiesz, też MŚ nie zdobył, nawet nigdy nie grał na żadnym Mundialu.

 

Widziałeś chociaż jakis mecz z jego udziałem? Widziałes jak grał? Uwielbiam te wrzucanie nazwisk typu Puskas czy Di Stefano nie widząc na oczy ani razu jak grali xD

 

W dodatku jakis randomowy lamus z 200 postami mnie wyzywa od gimbów xD No dawno nie było tak smiesznie

 

Ficuś ale ja juz pisałem ze mozesz uwazac sobie co chcesz , ja uwazam inaczej. I co teras? Skopiecie mnie z kędziorem88 pod smietnikiem? Coś czuje że te 88 w nicku to rocznik jego ojca

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...