Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zapominacie, ze Bayern tanio skory nie sprzeda u siebie. W Porto przegrali 3:1, u siebie ich rozniesli. Z Szahtarem bodajze zremisowali, u siebie i ich zmiazdzyli. Tak, wiem. Barcelona to nie Porto ani Shachtar ale uwazac trzeba, musza byc w 100% skupieni i wyjsc na boisko po zwyciestwo. Chcialbym final Barca - Juve ale niestety co do tej drugiej druzyny, mysle, ze wieksze szanse na gre w final ma Real. Gol na wyjezdzie to duzy zadatek.

 

Kanabis jak tu z Toba dyskutowac jak Ty przywolujesz odlegle lata pilki, wymieniasz nazwiska a nawet nie wiesz co sie dzialo w LM w zeszlym roku. Nie kompromituj sie juz.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Bedzie tak:

 

Przez caly tydzien pilkarze Bayernu beda opowiadac o tym, ze zniszcza Barcelone, Allianz Arena to twierdza, maja mentalnosc zwyciezcow itd

Eksperci beda przywolywac przypadki sprzed kilkudziesieciu lat jak to druzyny spektakularnie odrabialy straty

Guardiola powie przed meczem, ze Bayern to najlepsza druzyna ma swiecie

W szatni, napinka i rzadza rewanzu

W tunelu pilkarze Bayernu beda klaskac i pokrzykiwac

 

Pierwszy gwizdek...

 

W ciagu 10 min

 

Messi strzeli bramke...

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza

Przeciez to ja czubie pisałem zeby ostygnąc z hypem barcy bo bayern i real u siebie bedzie inną druzyną i pisałem dokładnie to samo co ty piszesz teraz. Boże

Szczerze to chciałbym zeby Bayern doje.bał teraz Barsie 4:0 u siebie

 

Po pierwsze chłopcze ja pisałem o szansach Bayernu i prawdopodobnym finale w odpowiedzi na post "Alex Van Cube" więc się nie udzielaj.

 

Po drugie głęboko myślę, że wiesz gdzie mam to co Ty byś szczerze chciał :) Bayern i Barcelona też ma to głęboko.

 

Po trzecie to ucisz się już i nie prowokuj wszystkich a wspomnienia o dawnych latach piłkarskich zostaw osobom, które znają przynajmniej wyniki z poprzedniego sezonu.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza

Bedzie tak:

 

Przez caly tydzien pilkarze Bayernu beda opowiadac o tym, ze zniszcza Barcelone, Allianz Arena to twierdza, maja mentalnosc zwyciezcow itd

Eksperci beda przywolywac przypadki sprzed kilkudziesieciu lat jak to druzyny spektakularnie odrabialy straty

Guardiola powie przed meczem, ze Bayern to najlepsza druzyna ma swiecie

W szatni, napinka i rzadza rewanzu

W tunelu pilkarze Bayernu beda klaskac i pokrzykiwac

 

Pierwszy gwizdek...

 

W ciagu 10 min

 

Messi strzeli bramke...

 

Dziekuje

no dokladnie, tak samo bylo rok temu z realem.

 

 

niektorzy znaja bajern tylko z cyferek i wynikow. bajern pepa gra slabo z trudnymi rywalami. porto sie obsr.alo juz przed pierwszym gwizdkiem.

 

bajern bedzie sobie klepal i klepal, moze bedzie blisko bramki, ale pierwsza lepsza kontra i messi strzeli gola.

 

niestety guardiola nie dostosowuje taktyki do rywala i z kazdym stara sie grac podobnie. za czasow juppa bajern gral w kazdym meczu inaczej. ehh. serce boli bo czlowiek po tych dwoch latach z juppem myslal, ze bajern zdominuje europejski futbol na kilka lat i wszystko sie zmienilo. wiadomo, nie ma tragedii, 4 polfinal z rzedu, 3 mistrzostwo z rzedu - wiekszosc druzyn na swiecie dalaby sie pokroic za takie wyniki,

 

ale niedosyt jest. przede wszystkim patrzac na styl w jakim odpadaja po raz kolejny.

 

wygrana 4:0 jest mozliwa, ale szanse na to sa w okolicach 1%. nie z taka gra, nie z takimi brakami.

 

wystarczyloby zeby zamiast bernata gral alaba a w pomocy robben i ribery i juz mecz MOGLBY wygladac inaczej. moze chociaz skonczyloby sie na 2:0.

 

jedyny pozytyw to mimo wszystko wspolpraca boatenga i benatii. naprawde dobra para stoperow. mimo wyniku.

Odnośnik do komentarza

no kanabis trochę odlatuje z pianą na ustach wyzywa wszystkich od czubów, którzy z nim się nie zgadzają xd

 

No ta bo od gimbusów i betonów to nikt mnie nie przezwał, tylko kanabis taki niedobry. 

 

 

odpowiadam ci butt, nie nie uwazam ze mozna stawiac czy di stefano czy innych puskasów w jednym rzedzie z izdane czy ronaldo. Zadowolony?

ten filmik pokazujący ich gre wzbudza raczej politowanie niz podziw. No jesli on jest dla ciebie potencjalnie najlepszym piłkarzem wszechczasów bardzo bym prosił o jakies uzasadnienie.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Przykra jest forma zawodników Realu przed rewanżem z Juve. Rok temu o tej samej porze wyglądali znacznie lepiej. Wystarczy, że w środę zaczną mecz tak jak z Valencią to po 30 minutach będzie 0:2 i będzie pozamiatane. :/ Ronaldo wygląda na jakiegoś przemęczonego, Bale jest cieniem samego siebie sprzed roku, Benzemy nie ma, Modrica nie ma, nie wiadomo co to dzisiaj się wydarzyło z Kroosem, obrona tragedia.

 

Barcelona natomiast wydaję się być na fali wznoszącej w najważniejszej części sezonu i wydaję się, że jest niesiona dobrymi wynikami. Jakbym miał na tą chwilę stawiać grube dolary na to kto wygra LM to z bólem serca musiałbym postawić na Barcelonę.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem w którym momencie Ronaldo wyglądał na przemęczonego, ale tak ogolnie, to się zgadzam, Barca jest faworytem do triumfu, tylko jakoś wątpię, że Real tak łatwo odpadnie z Juve. Valencia jest teraz trudnym rywalem dla każdego, Barca powinna przegrać z nimi mecz, a Real przez większość spotkania ich miażdżył, więc jeżeli to jest zła forma, to Barca jest też w nienajlepszej. Ew. faktycznie szczęście stoi po stronie lepszych, a fart jest czymś nabytym. Nie lubię Realu, ale lekceważenie ich nawet bez Modrica (wygrana Sevilla i remis z Valencia- to tyle samo ile wydarła im "rozpędzona" Barca) jest niesłuszne. To co serio przemawia za Barcą, to styl w jakim odprawiają kolejnych rywali, a przecież nie trafiali na leszczarskie teamy. Leo zdominował fazę pucharową i wydaje się być piekielnie skupiony (nie żeby jego mina coś nam mówiła, bo po meczu z Bayernem miał taką samą jak przed...).

Odnośnik do komentarza

Co do Ronaldo to tak, wciąż jest dobrym piłkarzem, potrafi wykończyć akcję (3x Sevilla), ale w jego grze brakuje błysku. Nie przypominam sobie ostatnimi czasy jakiejś jego brawurowej akcji na skrzydle, w której przeszedł kliku rywali i wypracował sobie bądź kumplom sytuację. Ok, miał ważną akcję bramkową z Atletico, ale tam bym bardziej upatrywał większej zasługi w podaniu od Jamesa. Mówisz o Messim, że wydaje ci się mega skupiony, to jest właśnie to czego, moim zdaniem, brakuje w tej chwili Ronaldo. W to miejsce widzę raczej jego bezradność i zagubienie kiedy nie wie co się dzieje po tym jak Diego Alves broni jego strzał z karnego. Swoją aktualną grą przypomina raczej kontuzjowanego siebie z MŚ, gdzie bardzo chciał, a nie mógł. Nie wiem, może się mylę i Ronaldo w środę zamknie moje krytyczne usta jakimś hattrikiem, może i tak być. Nie płakałbym z tego powodu :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...