Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

i jeszcze ta nagonka na polaków, którzy nie kibicują takiej komedii xD

 

 

 

ale już dobrze, trzymam kciuki za legię żeby dostała pieniążki za awans

 

 

chociaż nie, kibicuję im również dzisiaj, bo mają ładniejsze koszulki

 

ej Legia, musisz!!!11

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jest śmieszniej niż myślałem. Kuźwa szalik kupiony w 94 roku mam do dziś. Dziś Legia jest o krok od LM, a ja przecieram oczy ze zdumienia jak oni beznadziejnie grają w piłkę. 20 min. jakiegoś zalążka piłki nożnej wystarczyło, może to dociągną. No ale jak później ma jakiś Bayern czy inne Barcelony zawitać do Warszawy, to aż strach pomyśleć. Nikolic z nadwagą i Prijovic dają Legii szansę na LM, jaja jak berety, a człowiek nawet się nie uśmiechnie po takim meczu. 

Edytowane przez ścierpła mi noga
Odnośnik do komentarza

jest śmieszniej niż myślałem. Kuźwa szalik kupiony w 94 roku mam do dziś. Dziś Legia jest o krok od LM, a ja przecieram oczy ze zdumienia jak oni beznadziejnie grają w piłkę. 20 min. jakiegoś zalążka piłki nożnej wystarczyło, może to dociągną. No ale jak później ma jakiś Bayern czy inne Barcelony zawitać do Warszawy, to aż strach pomyśleć. Nikolic z nadwagą i Prijovic dają Legii szansę na LM, jaja jak berety, a człowiek nawet się nie uśmiechnie po takim meczu. 

No ja mam tak samo , ale zobaczysz dalej takie ekipy jak przysłowiowy Bayern , czy Barca nie wygrają więcej niż jedną bramką !

Odnośnik do komentarza

Gdzie so gurwa hejterzy teraz? ;(

 

No mówi się trudno, awans jest - obiektywnie to nic wielkiego bo już nie takie patisony grały w LM. Zazwyczaj też urywają komuś punkty, w ostatnich czterech latach tylko dwie ekipy zdobyły 0 punktów: Makabi Tel Awiw i Marsylia.

 

Rok temu BATE Borysów (ofiary Dundalk) zdobyło 5 pkt. w grupie i do ostatniego meczu naprawdę ostro się biło o awans. Jakby tak wyszło, że Legia będzie się bić o awans w grupie z Romą i Barceloną... No miło nie będzie. A co najgorsze, nawet jak przegrają wszystkie mecze to wszyscy będą zadowoleni, bo to oczekiwane od chyba najsłabszej drużyny w LM. No nie da się ukryć, że hejterów Legii czeka trudny okres.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

tak w skrócie, będziemy w grupie LM dzięki:

 

a) mądrej polityce klubu pod wodzą Leśnego

b) regularnej i dobrej grze w Europie w ostatnich latach (ranking, ale ekspert ogorek sadzi inaczej)

c) szczęsciu w losowaniu (które po częsci zawdzięczamy pkt b)

 

A niedługo "forumowi eksperci" zapomną o pkt a i b, a pamiętać będą tylko o c.

Edytowane przez Maiden
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Mimo  kiepskiej gry  Legia zapracowała sobie na tą szanse przez wiele lat. Pewnie oczy bolą strasznie ,i wolałbym aby do LM weszła Legia Staszka. Ale czasem wyroki losu są   bardzo sarkastyczne. Ciesze się że  jest  duża możliwość  ,że zobaczymy Champions L u nas. A co do kasy będzie to test  dla Leśnego czy potrafi  dobrze je zainwestować.

Odnośnik do komentarza

A) nastepcami.

 

B) wychodzenie z grup, w tym z pierwszego miejsca. Ogrywania Trabzbonsporu, Spartaka, Metalista, Celticu, remisy z Brugia, Steua, Sportingiem; mozolne punktowanie leszczy- tak, To bylo dobre 5 lat.

 

C) sure, dzieki rozstawieniu. Vide pkt 2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...