Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Okropny mecz. Jak na razie wydarzenie tygodnia w LM jest takie, że bramkarz Gladbach ma koszulkę Fiorentiny. Kluby zaskakująco rzadko uznają za konieczne, żeby przed sezonem zaprezentować koszulki bramkarzy, zwłaszcza wyjazdowe.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To samo mówiło się na tym etapie poprzedniego sezonu. City wygrało cztery mecze wysoko do zera, w tym z mistrzem Chelsea, i wielu już tak się wypowiadało, że praktycznie mają tytuł.

 

A potem... były takie momenty, kiedy ludzie mnie minusowali za stwierdzenie, że Sterlin ma lepszy sezon niż Depay mdr.

 

Ale Sterling wydaje się dobry do systemu Guardioli, zazwyczaj w nim się wybijają takie pędziwiatry które pośród tej klepaniny są w stanie po prostu kogoś minąć i coś z tego zrobić oprócz zabawy w dziadka. Dzisiaj akurat wszyscy mijali wszystkich, Nolito i Sterling robili slalomy, De Bruyne i Stones nie pudłowali podań, no mecz treningowy.

 

Steaua nic, tylko bramkarz i że Stanciu faktycznie jest za(pipi)ongo. To jest niezwykłe że Steaua zachowała tego piłkarza. Jest tak dobry.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przeczytałem, że podobno Legia nie może przegrać z Dundalk, ale może przegrać "we własnej głowie". W sensie że wiadomo przed meczem, jesteśmy lepsi, a jak przegramy to z racji pokonania samych siebie psychicznie. Ogólnie skala pogardy dla rywala jest nadal dla mnie nieco dziwna.

 

4 gole w eliminacjach zdobył Nikolić, ale kto zdobył 5? Otóż David McMillan, który w nadziejach Irlandczyków będzie i dziś architektem zwycięstwa Dundalk. Hehe, architektem, czaicie. Bo pracuje jako architekt. Futbol to taka sfera życia, że posiadanie pracy i dyplomu ukończenia studiów dziennych jest głównie powodem do szydery.

 

Eksperci typu Godlewski, Stanowski i ktoś tam ze Sport.pl mówią, że Dundalk gra wrzuty, stawia jedynie na siłę fizyczną itp., ale ich mecz przeciwko BATE nie do końca tak wyglądał. Tacy kolesie jak lewy skrzydłowy Daryl Horgan czy prawy obrońca Sean Gannon potrafili zakręcić kilkoma obrońcami Białorusinów. Dopiero potem głowę do wrzutki dostawiał McMillan. Robili wokół nich takie kółka, że BATE popełniło w tym meczu mnóstwo fauli, ale to nie ze stałych fragmentów Dundalk punktowało, stwarzając ogólnie całkiem przyzwoitą liczbę sytuacji. Przygotowanie fizyczne to swoją drogą, bo widać było, że do 90 minuty ekipa prowadziła całkiem konkretny pressing.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Stanowski podobnież przy okazji meczu Legii oświadczył, że jeśli warszawska drużyna nie przejdzie irlandzkiej przeszkody to on rzuca dziennikarstwo. Bardzo odważna, ale zarazem bardzo głupia deklaracja. W zestawieniu jednak z jego samouwielbieniem, które przekracza wszelkie granice przyzwoitości taka postawa może dziwić kółko różańcowe najsłabszego serwisu internetowego w Polsce poświęcone w całości piłce nożnej. 

Odnośnik do komentarza

 

Wojtuś na ławie? No to nieźle.

Szczęsny późno dołączył do zespołu w tym okresie przygotowawczym, a Brazylijczyk trenuje z zespołem od początku lipca. Także wybór bramkarza był raczej przewidywalny.

 

 

Plus, Alisson jest bardzo dobry, więc także to.

 

Obrona Porto dowodzona przez Casillasa to dziś mdr. W sumie powinien grać Szczęsny to by była symetria.

 

 

Kto czytał moje posty od czasu losowania, to pewnie wyobraża sobie, jak mnie cieszy ta obecna reakcja niemal całego internetu: "o wow, ekipa której na oczy nie widziałem gra inaczej, niż byłem pewien, że gra!". Do awansu droga daleka, ale byłoby miło.

 

 

Dosłowny cytat z transmisji angielskiej, jaką oglądam: "I'll tell you that Jod... erm... (odgłos przewracanej kartki) łowiec has been coś tam".

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

 

Mecz Legii jest tylko na tvp2? :/

 

Canal+ też.
Cale szczęście :obama: Nienawidzę komentatorów z tvp.

No Jasina przed momentem stwierdził, że najważniejsze to nie stracić dzisiaj gola...

 

Jak na razie gra wygląda beznadziejnie. Oni bez trenera grają, zero taktyki. Broz rozgrywa, Nikolic strzela wolne. Wolna amerykanka i do tego kompletnie bez wyrazu. Pewnie jak na ironię dzisiaj będzie 0:0, a za tydzień jakieś wymeczone 1:0 i lm po 20 latach wraca do Polski akurat w sezonie gdzie nie było do tego żadnych przesłanek.

Odnośnik do komentarza

Różnica przy oglądaniu obok Villarrealu-Monaco i... tego czegoś, co "nie faworyzuje UEFA", to jest jakiś szok termiczny, jak te chłodne letnie noce.

 

Alexandre Pato powrócił! Nie wiem, czy to mówiłem tutaj, ale w wieku 20 lat Pato był naprawdę, naprawdę dobry. Tym razem pyknął dość łatwą główkę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No jak ktoś się napalał na demolkę to jest wkurzony. Na Twitterze ludzie są wręcz oburzeni, że można tak grać w piłkę. Jakby to dzisiaj nagle się zaczęło.

 

Czekam aż Legia awansuje, będzie grać z jakimś Napoli i reakcje będą "wow, mecz jest znacznie bardziej wyrównany niż myślałem, ale rewelacja". Ale i tak jedyny wniosek będzie taki, że dziś trener jest głupi, a piłkarzom się nie chce, a wtedy będą mądrzy i będzie im się chcieć.

 

Z drugiej strony jakby Legia odpadła, to też będzie pięknie. Zwłaszcza w połączeniu z faktem, że Celtic prowadzi już 3-0.

 

Albo jeszcze lepiej: Celtic awansuje, ale cofa się im awans za to, że fani wywieszają antyżydowskie flagi. Wiem, wiem, za to dostaną tylko jakąś karę pieniężną, ale by było...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...