Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dalej zastanwia ta coroczna idiotyczna debata o zlota pilke. Kazdy normalny kibic wie ze to chu.ja obiektywne bo zalezy od druzyny w jakiej gra jej zawodnik. Kazdy tez wie ze zeby obronca czy bramkarz pokonal napastnika czy pomocnika graniczy z cudem. Kazdy tez wie ze od lat ZP dostaje jeden z dwoch wielkich czyli albo Ronaldo albo Messi , i jest to tylko i wylacznie zalezne od tego co zdobecie real lub barca, ewentualnie argentyna czy portugalia. A i tak co roku jest ten sam belkot ze ZP powinien dostac kto inny. Co roku. Teraz co mecz ludwes bedzie plakal ze casemiro nie dostal kartki albo ze Ronaldo zagral dwa dobre mecze. Ja sie ciesze bo wole dwa dobre mecze Ronaldo w cwiercfinale i polfinale lm niz 10 dobrych w la liga przeciwko ogorom.

 

Krupek,jak Ronaldo zdobywal rekordowe tytuly krola strzelcow kibice barcy mowili ze to chu.ja warte i liczy sie tylko mistrzostwo i LM. Wiec ja ich tylko powtorze.

Ps: Tez nie ogladalem drugiego polfinalu xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zacznie dostawać kartki, na które zasługuje, to przestanę.

 

 

No i sorry, ale ZP to nagroda za cały rok i jak widzę, że w mediach pojawia się temat wręczenia jej Cristiano już teraz, w maju, to zaczynam myśleć, że coś tu jest nie tak. Fajnie, że zagrał te trzy dobre mecze, no dobra, może jakieś dwa mu się jeszcze tym roku przytrafiły, ale w zdecydowanej większości gra piach. Jasne, był decydujący (choć te trzy gole ze spalonego mu w tym pomogły), ale nawet nie ma połowy roku, a oni mu już ją wręczają. Bez sensu.

Odnośnik do komentarza

No mi podejście Ronaldo w tym sezonie zaczęło się podobać, nie musi grać w każdym meczu byleby nacykać bramek, tylko wychodzi na te najważniejsze i jak widać przynosi to wymierne korzyści i dla niego, bo nie jest w tyle w wyścigu o ZP mimo mniejszej liczby goli, a i cała drużyna na tym zyskuje, bo mogą pograć inni, a i wyniki są przy tym bardzo dobre.

 

Co do Casemiro, mnie jego ostra gra nie irytuje, choć trzeba przyznać, że ma szczęście z tym że nie został jeszcze wyrzucony z boiska. Irytuje mnie u niego straszna nonszalancja w rozgrywaniu piłki, w tym sezonie już było masę sytuacji w których Brazylijczyk tracił piłkę lub niecelnie ją podał przez co tworzył groźne sytuacje dla rywali, które potrafiły się kończyć nawet golami dla przeciwnika. Kazek czuje się obecnie zdecydowanie zbyt pewnie, ma zapewniony pierwszy skład i może przez to pozwala sobie na więcej. Na jego miejsce widziałbym albo Kovacica, choć tego bardziej widzę na zastępstwo swojego starszego rodaka, albo Llorente wypożyczonego do Alaves, który ma zdecydowanie więcej ogłady i spokoju w grze.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Co by nie mówić o Ronaldo, że beksa czy egoista to jednak w tym sezonie wje.bał Atletico trzy gole w półfinale LM i w sumie dzięki temu jego zespół awansował do finału. Poza tym są bardzo duże szanse, że dzięki niemu wygra ten finał jednocześnie broniąc mistrzostwo. A na dodatek Real ma zaległy mecz w lidze więc raczej mistrzostwo też ma w kieszeni. 

 

Jak nic z tego Real nie zyebie to ZP można już rozdać w finale LM. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

drukarnia z psg, ahaha

 

xDDD

 

Tak jak pisze Mysza. Sędzia spokojnie się z tego wybronił bo kontakt był.

 

Drukarnia to była w 2009 w meczu z Chelsea. Uh jak ja nienawidze takich sytuacji. 

Odnośnik do komentarza

Jak zacznie dostawać kartki, na które zasługuje, to przestanę.

 

A zauważasz innych graczy, którzy też nie dostają zasłużonych kartek? Przecież takie sytuacje są praktycznie w każdym meczu, a Ty zwracasz uwagę na jednego zawodnika, grającego na pozycji, na której siłą rzeczy fauluje się częściej. To prawda, że w ostatnich meczach miał trochę szczęścia, ale Twoje rozkminy już trochę zakrawają na paranoję. ;)

 

Przestańcie już odkopywać ten mecz z PSG, Barcelona sobie dużo dłużej nie pograła, a Juve po PSG też by się przejechało.

Odnośnik do komentarza

Tak myślałem co tam się działo w meczu i fakt, Cristiano był na boisku przez 90 minut. No cóż, to w sumie taki standard ostatnio, że co drugi mecz strzela gole i "wygrywa", a co drugi w sumie za wiele z niego nie wynika. Ogólnie wystarcza, zwłaszcza na Ligę Mistrzów. W lidze też ogólnie niewielu lepszych... Każdy ma bardziej i mniej owocne mecze.

 

Summa summarum, przynajmniej w tym sezonie można powiedzieć, że był najlepszy w Realu. Żeby zaś skomentować Złotą Piłkę, wystarczy powiedzieć, że faktycznie dużo ludzi zagłosuje na Gianluigiego Buffona. 

 

 

 

10 lat temu Juve grało jedyny w historii sezon w Serie B. Teraz ma u buków bliskie 50% szanse na triumf w LM. W końcu na razie nikt nie obronił tytułu, zawsze coś staje na drodze. Jakoś tak pasuje, dla kolorytu, by Juve wygrało tym razem.

 

Z kolei 20 lat temu broniąca tytułu ekipa z Zidane'em, Deschampsem, Del Piero, Ferrarą, Peruzzim, Boksiciem przegrała finał z Borussią Dortmund. To była niespodzianka... Juve było zdecydowanie lepsze, ale... BVB coś tam poatakowało i jakoś im wpadło. Dwa gole zdobył już wtedy średnio ceniony Riedle. Najłatwiej znaleźć tylko 10-minutowy skrót tego meczu:

 

http://www.dailymotion.com/video/x19qhzg_borussia-dortmund-v-juventus-28-05-1997-champions-league-1996-1997-final_sport

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Zamiast tego będzie pytanie o to, jak oszukać IP? Jak na razie słyszałem tylko o tym, że BT Sports ma to zrobić, ale oni są w zupełnie innej sytuacji rynkowej niż TVP.

 

Po co oszukiwać IP? Z tego co czytam stream ma być dostępny dla całego świata. Ponadto z opcją 360 stopni VR.

Odnośnik do komentarza

To by było powalające, jakby BT Sports mogło sobie po prostu puścić mecz na YouTube na cały świat. Po co inni kupowali prawa wtedy na inne kraje? To by był jakiś powalający błąd czyjegoś prawnika. Na razie, można tylko to uznać za zmianę medium z dedykowanej strony na YouTube, bo sam fakt puszczania wideo online przez telewizję nie jest taki rzadki (TVP jak sądzę też to będzie normalnie robić, choć pewnie bez HDR, 4K i obsługi VR, no i oczywiście oni są bezpłatni więc nic dziwnego).

 

No zobaczymy, na razie to wygląda tak. Może włączą!

 

https://www.youtube.com/watch?v=ycbboXDO2kA&utm_source=Direct

 

 

 

Jakbym miał VR, to bym może oszukał IP, żeby zobaczyć jak to wygląda na żywo...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...