Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie po jaki c(pipi)j dodali akcje w stylu końcówki 6 rozdziału...

bomba atomowa

? Straciłem przez to zwój wskrzeszajacy to ma być slasher czy Unreal że redeemerem na(pipi)ją? Nie no ja tą grę zawsze stawiałem na podium ze względu na trudność i bossów ale widzę że w grach zaczyna się nowa moda

bossowie x2 lub więcej na koniec chapteru

jeszcze rozumiem te potworki sub bossów żywcem zerżniętych z Resident Evil 4 ale jak klepiesz kolesia ginąc 30 razy a potem

masz następnego

to trochę na siłę zawyża poziom bo w trakcie chapterów normalne "fraglesy" już dość krwi czasem napsują. Oprócz tego nie mam pytań gra rządzi i zawsze będzie :D my love 4ever :ninja:

Edytowane przez hayami
Odnośnik do komentarza

Jestem w rozdziale 12 i w(pipi)iają mnie te

Armadillo x2

- normalnie ku****y można dostać. Cały czas latają fireballe, ekran się trzęsie - chyba padaczki dostanę (na nerwicę już choruję).

 

EDIT: zapomniałem, że na tego przeciwnika najlepszą taktyką jest "in your face" ;) Dzięki temu tylko jedne ziarenka straciłem ;)

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Bracia w graniu !

 

Nieziemsko sie dzis z rana wkur....lem . Otoz czy to mozliwe, by zjadlo mi sejwy!? Wlaczam dzis konsole, chce wczytac ostatni zapis gry, a tu nic nie ma ! O dziwo na dysku sa zarowno uzyskane achievementy oraz same sejwy, z podpisem jaki chapter itd. Ale keidy wchodze do gry i wybieram opcje "wczytaj", jest tak, jakby nic nie bylo - jakbym w ogole nie gral w te gre . Oczywiscie gra jest oryginalna, a moj iksiak jest karmiony tylko i wylacznie oryginalnym softem . Co sie moglo stac, jakies rady?

Odnośnik do komentarza

Mi tam nic nie znika ,a mam od cholery zapisów ,właśnie skończyłem grę na mentorze pora na MN ;)

 

 

btw wyczaiłem fajny sposób na żółwie x2 tonfa YYY chory DMG ,albo taniocha wybuchające shoryukeny prosto w głowę ;)

Odnośnik do komentarza

1 - lunar

2 - szpony (dobrze zainwestować w tą broń bo ma prostą izune, skok w stronę przeciwnika YXY)

4 - dwa miecze

5 - kusari-gama

6 - kosa

7 - tonfa

9 - vigoorian flail

 

Jak pokonać tego bossa w 9. chapterze :| ?

Nigdy nie wiem z której strony nadlatuje i zawsze mnie zabija...

Zazwyczaj nadchodzi z tego samego kierunku. Polecam kosę

Edytowane przez Hlipo
Odnośnik do komentarza

Kilka pytań.

Próbuję jak najdalej przejść przy użyciu samych projectile'i/ninpo, by potem mieć jak najmniej do przejścia kolejnymi broniami. I tu przychodzą moje pytania:

1.

Blade of the Archfiend - czyli to co zastępuje dwa miecze

. Czy jeżeli przejdę grę przy użyciu tego cudactwa to gra mi zaliczy achievementa dla 2 mieczy?

2. Czy pudła etc. mogę niszczyć innymi broniami?

3. Jak poradzić sobie z np. Genshinem nie korzystając z podstawowej broni (tzn używać tylko ninpo i broni miotanej)?

Odnośnik do komentarza

Da się jednak (w spoilerach wskazówki na bossów):

 

Alexei, Genshin, Volf - Damaged by Phoenix ninpo, Wind Blade ninpo and possibly the bow?

Fiend bosses as far as I remember can be killed with the bow and ninpo.

Elizabet - Damaged by Phoenix ninpo

 

Dodam tylko, że Rasetsu (1. raz) zszedł po 5 Fire ninpo na lvl 3 :lol:

 

I jak to jest w końcu - można szturchnąć kogokolwiek bronią i dobić go właściwą, czy nawet tknąć przeciwnika nie można?

BTW - samym Windmillem gra się zabójczo - normalnie kosa na całego (już sobie wyobrażam te słynne schody gdzie kosa zawsze rządzi :lol: ).

Edytowane przez marek1712
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...