Skocz do zawartości

Ninja Gaiden 2


Gość Tajfun

Rekomendowane odpowiedzi

No nie te czasy że człowiek siedział i grał w NG ile fabryka dała ,teraz mam pracę na głowię ;] i bardzo mało czasu na grę ale jakoś to idzie. Zaraz mnie czeka walka z Alexeiem na MN :)

 

Też mam pracę. Inna sprawa, że mi gra się nieziemsko podoba i naprawdę chce mi się masterować.

 

Inna sprawa, że przed NG2 konsoli nie włączałem kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
7/25/08 wychodzi mission pack. Jest o tym informacja w dashbordzie, jeśli mamy Live.

Jesli to prawda to jest to genialna wiadomosc! :rolleyes: A tak wogole to ktos w tym Team Ninja jeszcze pracuje? :P

 

Przy okazji...

 

Minimalny spoiler

 

Jak najlepiej rozwalic Zedoniusa second form (walka w lawie) uzywajac tylko DS?Chodzi mi o acziw zwiazany z walka tylko ta bronia.Wczoraj meczylem sie z nim grajac - wstyd sie przyznac - na acolyte i poleglem <_< Jak gralem wczesniej na Warriorze to kosa zalatwila temat w przeciagu 10 sek.

Probuje oczywiscie Flying Swallow, oraz skok +YYY, ale to co na innych jest skuteczne na pana Z. nie skutkuje :/ Powyzsze ciosy niemal zawsze sa blokowane.Probuje oczywiscie ninpo, ale ogien zabiera mu p*ździ włos energii, natomiast grawitacja ciezko go trafic, bo jest badzo ruchliwy...

 

Odnośnik do komentarza

Lubię NGII, ale nie mam takiego piźd^$elca na jego punkcie jak w przypadku NGB. Są naprawdę ciekawe rozwiązania, coś co wydawało się abstrakcyjne i nie do przejścia okazuje się być łatwiejsze niż się myśli, bossowie są jak to na NG przystało trudni...tylko jakoś nie ma się ochoty użerać z projectile'ami. Tego jest zdecydowanie za dużo w porównaniu do starć bezpośrednich. Można to było lepiej wyważyć.

Odnośnik do komentarza

Ja przeszedlem te gre na "wojowniku", 740GS i klepalem praktycznie tylko w Y :D Zadna galka nie krecilem ;) Byc moze przez to gra ostro zubozala, bo nie docenilem systemu ciosow, ale wiekszych trudnosci jakos nie mialem . Pewnie Mentor i M.Ninja dalyby mi popalic, ale nie chce mi sie jeszcze raz tego przechodzic, bo wakacje krotkie, a gier zaleglych duzo do przejscia :) Najwieksze problemy mialem z druga walka z Zedoniusem, za pierwszym razem prawie padl od razu, a potem bylo coraz gorzej . Probowalem go chyba zatluc z 40 razy, w koncu sie udalo . Podstawa byly te moce(?), wykorzystujace energie Ki , Moim zdaniem NG II to najlepszy slasher, zaraz po God of War, dostepny na rynku . Gra piekna, dluga i wymagajaca, ale dajaca jednoczesnie wiele satysfakcji :) 8,5/10 ode mnie .

 

Ps. Mam pytanie : jak zaladowac na swoj profil gamerpicture, odblokowany w zwiazku z zebraniem wszystkich 30 czaszek? Jak robie edycje profilu i chce wybrac obrazki, to nie mam zadnego gamerpic z Ninja Gaiden ... No chyba, ze nie wiem ktory to obrazek . Wydaje mi sie, ze ma to byc leb Ryu, ale go nie mam na liscie dostepnych avatarow . O co chodzi?

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Ja przeszedlem te gre na "wojowniku", 740GS i klepalem praktycznie tylko w Y :D Zadna galka nie krecilem ;) Byc moze przez to gra ostro zubozala, bo nie docenilem systemu ciosow, ale wiekszych trudnosci jakos nie mialem . Pewnie Mentor i M.Ninja dalyby mi popalic, ale nie chce mi sie jeszcze raz tego przechodzic, bo wakacje krotkie, a gier zaleglych duzo do przejscia :) Najwieksze problemy mialem z druga walka z Zedoniusem, za pierwszym razem prawie padl od razu, a potem bylo coraz gorzej . Probowalem go chyba zatluc z 40 razy, w koncu sie udalo . Podstawa byly te moce(?), wykorzystujace enerkie Ki , Moim zdaniem NG II to najlepszy slasher, zaraz bo God of War, dostepny na rynku . Gra piekna, dluga i wymagajaca, ale dajaca jednoczesnie wiele satysfakcji :) 8,5/10 ode mnie .

 

Ps. Mam pytanie : jak zaladowac na swoj profil gamerpicture, odblokwoany w zwiazku z zebraniem wszystkich 30 czaszek? Jak robie edycje profilu i chce wybrac obrazki, to nie mam zadnego gamerpic z Ninja Gaiden ... No chyba, ze nie wiem ktory to obrazek . Wydaje mi sie, ze ma to byc leb Ryu, ale go nie mam na liscie dostepnych avatarow . O co chodzi?

 

"zaraz bo God of War" czy po GoW? Bo jak po to sie nie zgadzam:)

Odnośnik do komentarza
Jak zwykle z pomocą przychodzi poradnik ;)

Coz, wiele to mi nie pomoglo :huh: To ze mam go kroic jak stoi na glebie to i ja wiem.Problem polega na tym, ze czas kiedy on stoi jest krotszy od dzieciecej koszulki. Jak juz sie podniesie to jest on bardzo oddalony, a czardż lukiem za dluuugo trwa!Zanim napne porzadnie cięciweę to on juz mnie swoim dashem atakuje lub nawala plomieniami z gory :( Dodatkowym utrudnieniem jest ta (pipi)lona lawa! :wkurzony:

No nic...Jak wroce po robocie do domu to bede dalej probowal...

Odnośnik do komentarza
Gość Soul
Chłopaki, możecie mi powiedzieć mniej więcej w jakich rozdziałach i miejscach znajdę następujące bronie? Bo mam jakieś dziwne przeczucie że niektórych z nich nie zabrałem :x

-Kusarigama

-Kosa

-Cep

-Tonfa

 

-Chapter nr 5 przed pierwszym mostem

-Chapter 6 po walce z volfem dostajesz ją w prezencie

-Chapter 9 (jungla) zaraz po walce z robalem w podziemiach

-Chapter 7 przy trupie.

Odnośnik do komentarza
Czezare - przeczytaj jeszcze raz dokładnie! Z łuku masz go ostrzeliwać Z INNEJ niż główna wysepki (najlepiej tej, gdzie leży trup ze strzałami). Jakoś nigdy mi do niej nie podlatywał. Jedyny problem (a raczej brak) to jego fireballe i ten słup ognia (łatwe do ominięcia).

Dzisiaj padl za drugim razem! :rolleyes:

Wczoraj fruwal jak szalony, a dzis stal jak cieć pilnujacy budowy :P Dzieki wszystkim za rady!

Odnośnik do komentarza

Niech mnie ktos jeszcze poinformuje do czego sluzy to ninpo objawiajace sie tymi ognistymi ptaszkami wokol Ryu?To sie Phoenix nazywa czy jakos tak...Pytanie zgola dziwne, ale uwiezcie mi, ze podczas kilkukrotnego jego uzycia podczas przechodzenia gry na Warriorze nie zaobserwowalem jakis szczegolnych objawow jego stosowania.Ani Ryu nie wydawal mi sie jakos silniejszy, ani atakujace mnie niemiluchy jakos slabsze kiedy to wlaczalem.Nie zaobserwowawszy zadnych efektow dzialania tych czarow po prostu olalem ich stosowanie...

Odnośnik do komentarza

To ninpo, o którym piszesz, jest dobre na szybkie zbijanie energii bossów. Ma podobne zastosowanie niczym Firewheels w NGB. Mianowicie: jeśli jesteś w trakcie rozwałki bossa i załączysz to ninpo to w połączeniu z combem powinno zabrać kolesiowi baaardzo dużo life'u.

 

Dziś sobie troszkę pograłem i rozwaliłem Alexei'a za pierwszym razem. Zupgrade'owałem Lunara na 3ci level i combo XXYY dokonało bardzo szybkiej destrukcji koziołka. Można bez problemu pchnąć kolesia bez używania ziółek, ale nie miałem już dziś cierpliwości się z nim partolić. Fakt faktem, Lunar bardzo dużo ułatwia. Nie wiem czy macie to samo odczucie, ale Izuna Drop właśnie tą bronią potrafi być trudna. C1Rex, to nie jest komentarz skierowany do Ciebie :D .

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy macie to samo odczucie, ale Izuna Drop właśnie tą bronią potrafi być trudna. C1Rex, to nie jest komentarz skierowany do Ciebie :D .

 

Bo jest trudna. Wielu ludzi wynosi ją na piedestał, a prawda jest taka, że na niektórych przeciwników trzeba mieć skilla, by stosować.

Na scorpiony i magów wchodzi jak w masło, ale np. na ninje już trzeba z opóźnieniem zrobić XXY po skoku, by pierwszy cios nie poszedł za wysoko.

Na przykucniętych przeciwników jest jeszcze trudniej.

 

Jeśli mamy dużo ninja na planszy, to zdecydowanie polecam szpony. Pierwszy test dzięki nim staje się jednym z łatwiejszych. Bez nich jest dokładnie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

Fajny teścik zrobili na GF: Link.

Ale i tak rozwaliło mnie dodatkowe pytanie:

Question #7 How many times have you died? (Yes, exiting to your dashboard or shutting the Xbox off DOES count, regardless of what your score actually shows.) Obviously, if you're just messing around, you can omit those deaths. Just use your best judgement on how you think you really did for a number.

 

 

On Acolye: No deaths: No deductions

On Acolyte: 1 to 9 times: Minus 5 points

On Acolyte: 10 or more times: Minus 10 points

 

On Warrior: 0-9 times: No deductions.

On Warrior: 10-25 times: Minus 5 points.

On Warrior: 26+ times: Minus 10 points.

 

On Mentor: 0-100 times: No deductions.

On Mentor: 101-299 times: Minus 5 points.

On Mentor: 300+ times: Minus 10 points.

 

On Master Ninja: 0-199 times: No deductions.

On Master Ninja: 200-399 times: Minus 5 points.

On Master Ninja: 400 or more times: Minus 10 points.

:lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Skorpiony na MN są prości jak drut ,właśnie co zabiłem sub boss'a w chapterze nr 6 ,miałem ledwo co życia a zaraz po nim są skorpiony padły jak muchy ,tylko co z tego jak mnie zabiły te małe crpay kościste <_< I jutro znowu będę go musiał przejść ,a tyle się z nim je*** :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...