Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

To jest przy samym rynku, więc nie bardzo. W Galerii Krakowskiej możesz zaparkować, albo próbować szczęścia w okolicy plant. Każdą się dobrze najesz, ale największy jest mammoth Burger. Ja najbardziej lubię classic i bbq, ew moa.

 

A ten mamut dużo się różni od classic czy bbq? Zastanawiam się czy ta cena ma wpływ na wielkość czy tylko o same dodatki chodzi.

Odnośnik do komentarza

 

To jest przy samym rynku, więc nie bardzo. W Galerii Krakowskiej możesz zaparkować, albo próbować szczęścia w okolicy plant. Każdą się dobrze najesz, ale największy jest mammoth Burger. Ja najbardziej lubię classic i bbq, ew moa.

 

A ten mamut dużo się różni od classic czy bbq? Zastanawiam się czy ta cena ma wpływ na wielkość czy tylko o same dodatki chodzi.

 

Mammoth to po prostu Moa tylko że z dwoma kawałkami krowy :)

Odnośnik do komentarza

Mamut ma 400g wołowiny w sobie. Dodaj bułkę, soczyste dodatki (np. burak =) ), także całość daje radę - zawsze zjadam na pół z drugą osobą.

Właśnie sobie sprawiłem domową tortillę, taka spora, że nie ma jak zawinąć więc jem otwartą:
- cyc z kurczaka

- jogurt naturalny

- czosnek (polski)

- tortilla wraps

- kapusta pekińska

- pomidory

- oliwa z oliwek

- sól, pieprz, przyprawa do kurczaka

<33

Odnośnik do komentarza

A więc odwiedziłem dzisiaj Moa. Classic za 17zł i jazda. Szczerze mówiąc - myślałe, że za te 17zł będzie to coś konkretniejszego, byłem średnio głodny, a po wizycie w Moa w sumie najedzony, ale na jakieś... pół godziny. Zawiodłem się po prostu obfitością, bo w smaku najlepszy burger jakiego jadłem chyba w życiu. Pyszna chrupiąca bułka zrobiła mega-robotę. Tak sobie pomyślałem, że chyba po prostu wziąłem złą "kanapkę". Na następny raz (prawdopodobnie w przyszły weekend) planuję dać jeszcze jedną szansę Moa i zamówię sobie mamuta i mam nadzieję, że tym razem pojem sobie bardzo konkretnie.

Odnośnik do komentarza

nie, w bigmaku znajduje sie taki kotlet jak w zwykłym hamburgerze za 3zł, a dokładnie 2 chude kotlety

 

w wiesmiaku i mcroyalu jest troche grubszy kawałek mięsa dzięki temu jest ono nieco lepsze w smaku i bardziej soczyste. dlatego właśnie napisalem że bigmak jest najgorszy bo ma 2 nędzne mięska i mase buły, lepsze jedno grube i chociaż troche soczyste niż 2 chude i suche

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

O BOZE O BOZE O BOZE O BOOOZEEEE :O Bylem na Classicu z serem w Moa.... GENIALNE, najlepszy hamburger jaki jadlem EVER :O Ten smak, ta bulka, TO MIESO!! (aczkolwiek, bylo chyba przeprawione jakas przyprawa, ktorej nie potrafilem rozpoznac). GENIUSZ w kwestii burgerow, GENIUSZ. Ledwo zjadlem toto, nawet nie potrafilem sie delektowac, jak tylko dziablem raz, tak doslownie wpierdalalem bo takie to za(pipi)iste! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...