Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga pozew od sokolowa juz leci.

Ja raz kupilem sokolowa i byl gorszy niz to mielone wolowe z tesco

Akurat Sokołôw to chyba największy polski producentm mięsa, masówka. Robi m.in. dla Biedry. Przez dobry mięsne rozumiem działające tylko na danym regionie/województwie a nie sprzedające na całą Polsze i pół Europy jak np Sokołów, który jest takim Januszem rynku mięsnego ;) Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

no to prawda, wg mojej bardzo subiektywnej opinii, oraz wg nieco mniej subiektywnej opinii moich znajomych to najlepsze burgery w wawie jadłem u siebie w domy gdy je sam zrobiłem

 

ale mówiąc całkowicie poważnie to burgerowni w wawie jest bardzo dużo, cała chmara, wiec trudno jednoznacznie powiedzieć które są najlepsze

 

jedna z pierwszych burgerowni która zapoczątkowała trend to "burger bar", wyróżnia się bardzo wyskokimi cenami oraz mięsem z krów rasy mięsnej (co w polsce jest rzadkością bo większość wołowiny powstaje z ras mlecznych które są zbyt stare by dawać mleko), robią też podobno własne bułki. jadłem tam raz i było dobre, ale jedynie dobre, nie budziło wielkiego zachwytu, a burger za 28zł powinien budzić chociaż troche zachwytu

 

dlatego serio myślę że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, każdy woli co innego, ja nawet nie potrafie określić jaki jest dla mnie najlepszy, czyli nawet subiektywnej oceny nie jestem pewny

Odnośnik do komentarza

w maku mają nową rzecz - grand royal orginal

grand-royal.png

 

jadłem wczoraj i mimo że wydaje się to bardzo standardową kombinacją składników to był słaby, jakoś te smaki nie pasowały do siebie i sie gryzły, nie wiem jak to możliwe bo pomidor cebula, sałata i ogorek to wydaje sie typowe i dobre połączenie, w dodatku mial fajny sos majonezowy, ale ogolnie słaby był, żałowałem że nie wzialem podwojnego mc royala zamiast tego

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mnie rozbraja elastyczność sałatki z tuńczyka, co gdzieś zamówie/zjem u rodziny/znajomych to każdy robi inną. jedna osoba daje kukurydzy druga bez, majonezem/bez majonezu, papryką itd. chyba jedynym składnikiem stałym jest tuńczyk i pieprz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...