Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

jadlem dzisiaj pierwszy raz w surfburgerze i jak dla mnie 10/10. kawal miecha, bekon, ser, salata, pomidor, sos jakby musztardowy lekko pikantny i wszyscy spiete wielka bulka. <3 jadlem przed 16 a do teraz czuje sie nazarty jak swinia. tak dobrego hambuksa dawno nie jadlem. maja ogolnie ciekawe menu tych burgerow i najchatniej sprobowalbym kazdego po trochu ale nastepnym razem musze wziac tego, czuje ze ogien bedzie

 

936671_314064702098006_23534664524820083

 

no i maja niezly ruch, z ziomkiem czekalismy 20min na bulke. ale bylo warto.

Odnośnik do komentarza

20 min to moim zdanie powinnomsię prawiemczekać jak nie ma kolejki. Grilowanie mięsa i przygotowanie burgera to z 15 min, tyle czekam w burgerowniach jak nie ma ludzi.

Jak jest duży ruch to faktycznie z 40-60 min. Mimo że piszemy o nich w temacie FF to klasyczne burgerownie nie pasują tak naprawdę do tego topicu ze względu właśnie na czas oczekiwania.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem dziś kurczakoburgery i wyszły świetnie :)

 

IMG_20141102_163451.jpg

 

- dyniowa bółka :Coolface: z Biedry

- sałata lodowa

- pomidor

- mozarella

- sos serowy chili Fanex (swoją drogą to jest ten sam sos co w chilli-cheese z Burger Kinga)

- no i oczywiście kurczak - w tym wypadku podzielona na mniejsze 'kotleciki' pierś w panierce z płatków kukurydzianych

 

Polecam ^_^

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem w Makro, ale czytałem, że są dostępne w Auchan (nie sprawdzałem) i niektórych Lewiatanach (też nie sprawdzałem :D). Mają tam wszystkie te sosy Fanex (np. Amerykański, Pikantny Arabski itp.) po ~10zł za opakowanie 900g.

jedynie jakiegoś małego lewiatana mam blisko, ale będe sie rozglądał po sklepach bo brzmi smakowicie

Odnośnik do komentarza

 

jak jest w panierce, to sie nie wysuszy w trakcie smazenia.

Lol, zapoznaj sie troche z forumowym folklorem i kogo parodiowalem.

 

Nawet emotka z jego wizerunkiem nie wyjasnila sprawy. Ech randomy i ich minusy.

Następny elitarny użytkownik forum z bulem dupy.

Nie mam czasu śledzić wszystkich wątków, bo gram w gry. Sory za ot. Random buhaha.

  • Plusik 1
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zamówiłem kilka razy w Big Kinga z 3 kawałkami mięsa i to jest już trochę za duże i niewygodne w operowaniu.

Taka w sumie ciekawostka, w BK można dowolnie sobie skomponować kanapkę, spełniają każde życzenie.

 

W Maku, jak jest np. kanapka Cezara, która ma sos cesarski to nie można go usunąć z kanapki i zastąpić ketchupem lub musztardą, ich kucharze nie mają wgranej tej opcji. Potrafią nie dać do mcroyala cebuli lub ogórka, z innych specjalnych kanapek potrafią usuwać składniki ale sos zawsze muszą wlać taki jaki jest w kanapce bo te roboty mają takie oprogramowanie bez możliwości aktualizacji. Trudno mi pojąc tą bezmyślność, że nie można chwycić za ketchup i nalać ketchupu "bo nie i już".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...