Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

pomyliłeś mnie z winnerem ;p

 

moj rekord fastfoodowy to pierwsza wizyta w burger kingu po tym jak wrócił do polski - zamówiłem potrójnego whoopera i big kinga xxl, zjałdem oba na raz ale ledwo to przeżyłem, czołgałem sie do domu bo nie byłem w stanie iść z tak pełnym brzuchem ;p

 

jednak w maku burgery są mniejsze więc może zjem 2, w końcu kurde będzie ok 20 a ja nadal nic nie jadłem... jedyne co mam do jedzenia to paczuszki keczupu z KFC xD

Odnośnik do komentarza

Schabek sufit ci spadł na głowę?

 

jak w ogole mozna tak mówić? Obrażasz uczucia religijne milionów Polaków.

 

Przecież w drwalu jest roztopiony ser w panierce ktory jest super sprawą (swietny tez jako osobne danie jeszcze z sosem zurawinowym). Tymczasem w zbojnickiej masz jakis cholerny placek ziemniaczany ktory sam w sobie stanowi znacznie słabszą potrawę niz ser w panierce a w dodatku bardzo slabo pasuje do burgera i stanowi zwykly zapychacz..

 

Napisano ze stolika w maku. Wlasnie zjadlem ostrego drwala. Fajny chociaz zupelnie nie ostry wiec polecam jednak zwykłą wersje ktora ma też bekon

 

ps rzeczywiście coleslawa nie mają

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

O, właśnie, polećcie coś w Poznaniu, zahaczę pewnie o Burger Kinga ostatecznie, ale co, jeśli nie BK?

A jak w BK, to co zamówić, żeby się nawpier.dalać? Big Kinga XXL?

Podobno burgery łapu papu na Garbarach dają radę, mój kuzyn polecał mi bardzo, nieźle też świadczy fakt że w południe mają tyle zamówień że i po pół godziny na burgera czekasz.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Lucek w Poznaniu nie ma jeszcze żadnej burgerowni, polecam Tarnowo Podgórne (15 km prze Poznaniem) i budkę przy szkole ! Tylko lipa bo na długiej przerwie czekamy ok 2-3 min na żarcie więc długo za długo jak trzeba jeszcze szluga kobznąć i pomacać w tłoku korytarza typiary za dupy !

Odnośnik do komentarza

 

O, właśnie, polećcie coś w Poznaniu, zahaczę pewnie o Burger Kinga ostatecznie, ale co, jeśli nie BK?

A jak w BK, to co zamówić, żeby się nawpier.dalać? Big Kinga XXL?

https://www.facebook.com/swkrowa

 

Tu idź, a nie do jakichś Burger Kingów.

 

Wszedłem z ciekawości na ten profil. Szkoda, że nie ma blubera olo.gif

mFGgdnk.png

Odnośnik do komentarza

Z uwagi na to, że w piąteczki jadam przeważnie jakieś lżejsze obiadki przed "weekendowym szaleństwem"  to czytając propsy o Drwalu poprosiłem (głupi) żonę aby mi przywiozła jak będzie wracać z shopingu.

Boże, że się dałem namówić, jednak McDonek to g.ówno obsrane i ciąży mi na żołądku (a nie mam jakiegoś delikatnego) jak żaden inny FF a wisienką na torcie był ten kotlecik (zapomniałem już jakie to małe) o grubości prawie jak wafelek od piwa.

 

Co do walorów smakowych to jednak całkiem okey, konsumowałem tą wersję ostrą, fajny ten sosik z jalapeno.

Odnośnik do komentarza

Spokojnie Maca mam blisko od domu do tego żona zrobiła strefę pasażera na 25 stopni do tego podgrzała fotel, wsio na patencie (zawsze tak wozi jedzenie balonowi bogaczowi, było ciepłe prawie jak z okienka ) :yes2:

 

Ale zgadzam się, że jak na Maca to czołówka , top3 wraz z Wiesiem i podwójnym McRoyalem, jednak do innych rasowych burgerów to meh (wiem teorii kwanta nie podważyłem)...

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś jest w poznaniu, to polecam Foodie, lokal z jedzeniem na wagę. Raz dwa można kupić ze sporego asortymentu ile się chce jedzenia 3,10/100 gram. Warto dodać, że po 19 jedzenie jest za połowę ceny, więc nawet warto wziąć np mięso na wynos, bo cenowo się bardzo opłaca (wiadomo, wszystko już po obróbce termicznej).

Polecam szczególnie ryby, bardzo dobre

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...