Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko co wpier.dalacie teraz typy jest gównem, mięso, warzywa, wszystko. Wszystko ma w sobie chemie, wszystko jest rakotwórcze, po wszystkim zdechniecie. Każdy zdechnie. Robienie takiej osranej filozofii, to jest top kek, top bek. GUWNO W MAKU NIE JEM TAM BEKA JAK SIE MOŻNA ŻYWIĆ TAM PAPIEROWE I PLASTIKOWE HHEHHE MATI ZOBA JA JEM SUPER NATURALNE WARZYWA Z ANDORSKICH WZGÓRZ A TY CO? DALEJ HAMBURGER Z MAKA? JAKBY BYŁY BARDZIEJ WARZYWNE I ZDROWE TO WYRUCHAŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY

 

A dalszy ciąg zna już każdy.

Odnośnik do komentarza

ja pierdole rozi jaki ty jestes tępy czasami...

 

rozumiesz, ze wszedzie jest chemia, ale nie wszedzie jest jej tyle samo? dla przykladu, w takim burgerze z maka masz pewnie tyle chemii co w 100 jabłkach (nie wiem ile dokladnie, nie mam danych, strzelam), wiec jak bede jadl same jablka to kopne w kalendarz przez chemie po 50 latach, a ty po 5 miesiacach od rozpoczecia diety makdonaldowej. 

 

naukowo udowodnione, ze zarcie z maka jest chu.jowe, niezdrowe i nafaszerowane chemia, a ty sie jeszcze bedziesz klocil o to, niech mnie ch.uj...

Odnośnik do komentarza

Może chce żebyście przytyli i szybciej zdechli :cool: Ja jak wcinam fast fooda to raczej nie z sieciówek, w Gdańsku parę lokali ma Surf Burger, takie coś to ja rozumiem, pyszniutka wołowina i dodatki, na takie coś od czasu do czasu można sobie pozwolić.

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza

Jem co jakiś czas w Makdonaldzie od dziecka i jakoś 22 lata żyję, więc coś nie bardzo ta twoja teoria.

 

'Kopnę w kalendarz przez chemię' XD no kur.wa, jak stare babcie 'WNUSIU NIE JEDZ TEGO BO TO CHEMIA'.

umiesz czytać?

 

napisałęm, że jedzenie TYLKO żarcia z maka doprowadziłoby cię do smierci w 5 miesięcy, jak nie wcześniej. to było takie porównanie za pomocą przykładów z kosmosu. wiadomo, że jedząc co jakiś czas nie umrzesz po roku od zjedzenia pierwszego big maca, ale wiadomo też, że bardziej szkodzi niż jabłka. czy to jest jasne, czy mam ci tłumaczyć jakbyś był spaślakiem z maka?

Odnośnik do komentarza

Byłem ostatnio w McDonald's bo kumplom zachciało się hamburgerów po wizycie w kinie, a tam tłumy ludzi, dwie kolejki, jakieś śmieszne numerki jak na poczcie i ogólny roz(pipi). Trzeba być niezłym desperatem, żeby tam się stołować

No ale kolejka po numerek?

Dobrze wytresowani czekają grzecznie w kolejce po numer.

 

Ale o co chodzi z tym numerkiem? Numerek do tego aby zlozyc zamowienie czy piszesz o numerku do "wydawki" zeby odebrac juz zarcie. Bo ta druga opcja to najlepsze co sie moglo tej knajpie zdarzyc od poczatku zalozenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...