Skocz do zawartości

MAG


grzes_l

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie sie tak nie dzieje, włączam grę, pojawia sie tapetka MAG, napis checking updates, i czarny ekran ;/

 

dla mnie ta beta to porażka. teoretycznie mam ją od tygodnia, ale nie grałem ani razu. 3 razy miałem problemy z instalacją tego update'u, który u Ciebie w ogóle nie startuje, a jak już się udało wszystko ściągnąć i zainstalować to za cholerę nie mogę wbić się do gry. czekam w kolejce z 5 minut, a potem wywala mnie do menu konsoli. spróbuję jeszcze jutro, a jak nie to wywalam. załamka...

Odnośnik do komentarza

W(pipi)iłem się dzisiaj. Wszelkie karabiny mają za dobrą celność. Ziomki sobie montują stojaczki i lunetki i ściągają mnie z takiej samej odległości z jakiej ja ich. Tylko, że ja jestem snajperem z lekka zbroją, a oni nie dość że latają opancerzeni po zęby to jeszcze mogą sobie snajperzyć, a i w zwarciu się sprawdzają. WTF? Podobnie przegięty jest karabin z bunkru. Za duża celność i skuteczność imo.

Odnośnik do komentarza

No właśnie sie tak nie dzieje, włączam grę, pojawia sie tapetka MAG, napis checking updates, i czarny ekran ;/

 

dla mnie ta beta to porażka. teoretycznie mam ją od tygodnia, ale nie grałem ani razu. 3 razy miałem problemy z instalacją tego update'u, który u Ciebie w ogóle nie startuje, a jak już się udało wszystko ściągnąć i zainstalować to za cholerę nie mogę wbić się do gry. czekam w kolejce z 5 minut, a potem wywala mnie do menu konsoli. spróbuję jeszcze jutro, a jak nie to wywalam. załamka...

Wpis jak nic.

Gra przyciagnela moja uwage od pierwszych zapowiedzi. Wszak nie na codzien ma sie mozliwosc uczestniczenia w tak epickich starciach. Ni dziwota wiec, ze niezle sie podjaralem kodem do bety.

Dostalem go ponad tydzien temu i ani razu nie zagralem. 3 razy przerwalo mi sciaganie. Trzy razy musialem od nowa sciagac "bete" (uzylem cudzyslowia, bo nie wiem co to wogole ma byc - te 300mb to chyba jedynie client do sciagania wlasciwej bety.......) a nastepnie zaczynac sciaganie "updatu". Beta sie konczy za jakis bodajze tydzien, a ja na 90% sobie nawet nie zagram. W SONY naprawde pracuja ostatni idioci. Zamiast odrazu wrzucic bete w formie 3 gigowej na PSN, to nie byloby problemu. Czlowiek wlacza konsole, sciagnie ile sciagnie, wylacza - a potem moze kontynuowac. Nie byloby najmniejszego problemu. A tutaj takie cuda.

Z tego co widze SONY nie pierwszy raz wpada na takie genialne pomysly (wiele osob mialo podobne problemy ze sciagnieciem updatu do GT5:P).

Odnośnik do komentarza

Gra wyglądała niby słabo, a codziennie od 19 do 22 gram jak głupi. Wczoraj dobiłem do 40 levelu i dalej w becie się niestety nie da awansować.

Póki co denerwują mnie smugi po pociskach i dźwięk trafiania kogoś. Jak chcą by strzały były zaznaczane, to powinni chociaż każdej frakcji dać inny kolor no i wiadomo - najlepiej tylko dla SAW'a. Obecnie trochę to śmiesznie wygląda jak małego SMG wylatuje fontanna. No ale są to szczegóły, da się przeboleć.

 

Od paru dni odblokowany jest tryb domination dla 256 osób i to co się dzieje można określić gigantycznym hardcorem. O ile obrona frontu jest łatwa (mamy dosyć mały skrawek ziemi i da się to ogarnąć), tak atak bez dobrego dowódcy i koordynacji wygląda jak randomowa bieganina. Proponuje wcisnąć select i zobaczyć sobie kropki poruszające się bez ładu i składu.

 

Na plus oczywiście brak lagów i zwolnień, ogólny feeling z gry i fajne opcje wyboru wyposażenia i umiejętności. A, szkoda, że nie można nakierować nalotu wykorzystując mapę - trzeba wizualnie zaznaczyć cel, a czasem kursor przeskakuje przez domki i beczki nie wiadomo gdzie.

Edytowane przez Ohayo
Odnośnik do komentarza

Ale ma być publiczna beta

 

O tym właśnie piszę...

Żeby dostać klucz trzeba było zapisać się do konkursu na stronie playstation, sam taki klucz dostałem oraz wielu użytkowników tego forum i jak mi wiadomo ta beta miała być dostępna do 10 października w godzinach od 19:00-22:00 i 1:00-4:00 czasu polskiego, jakoś tak to było, ale dla pewności niech wypowie się osoba która ma na dysku betę bo ja niestety wywaliłem i nie mam jak sprawdzić czy jest aktywna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość ChOomik

Nie wierzę ... z racji że od dawna nie sprawdzałem skrzynki pocztowej okazało się, że dostałem maila z zaproszeniem do bety :D

Jak myślicie- czy waszym zdaniem mogę mieć jeszcze szanse na możliwość wzięcia udziału w becie za pomocą otrzymanego klucza?

Odnośnik do komentarza

Jakieś 20 min temu dostałem kod na bete od gry-online.pl... no jestem ciekaw jak się sprawdzi to osławione 256 graczy na jednym serwie :P

 

Jak wiecie beta juz jest od dawna... i grałem trochę w mag a nawet wiecej. Te 256 graczy nie jest zawsze, to zależy od rodzaju rozgrywki czyli przejmowanie pojazdów czy przejmowanie terenu itd. Każdy rodzaj ma ustaloną inna ilośc graczy od 64 do 256. W większości rozgrywek tego nie zauważycie że jest pełen server, nie widać tych 126graczy bo teren jest duży i podzielony na rejony... ale jest jeden tryb, który pod koniec samej walki skupia wszystkich graczy w jednym miejscu z tego co pamietam wtedy jest te 256 graczy, radar zapełniony od kropek... chaos itp.. wszystko płynnie lagów nigdy nie zaznałem.

 

Sama gra fajna, nic specjalnego ale w jakiś sposób przyciąga... sterowanie trochę sztywne w porównaniu z COD czy K2 ale idzie się przyzwyczaić. Napewno będe grał jak wyjdzie pełna wersja... jeśli bedzie vona za darmo haha.. tak, teraz mamy kilka dobrych FPS więc moim zdaniem MAG nie będzie popularny ale ważne że twórcy maja dobre działający kod multi na tak duża liczbę graczy a że jest to Sony to mam nadzieję że będzie ten kod dzielony przez inne teamy i będziemy miec więcej, lepszych gier z tak duża ilościa graczy.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

A o co chodzi w dolaczaniu do meczy? Jak sie to robi? Niestety wlaczylem polskie tlumaczenie - pisze cos w stylu "aby dolaczyc do gry, wyjdz z kolejki", a kiedy to robie, to nic sie nie dzieje. Co w koncu trzeba zrobic aby zagrac? Mam wejsc do kolejki i automatycznie mi wlaczy rozgrywke po jakims czasie?

Sry za prawdopodobnie glupie pytanie, ale nie moge tego rozkminic - nieczytelne rozwiazanie wybrali. Przez to czasami jakos uda mi sie dolaczyc, a czasami klikam jak glupi probojac to zrobic.

 

Edit: Co do wziecia udzialu za pomocza klucza: jak najbardziej. Ja swoj kod dostalem, kiedy sony wydawalo je do tego etapu, kiedy byly wyznaczone godziny dzialania serwerow - nie moglem wtedy sciagnac aktualizacji. Teraz wszedlem na PS Store, sciagnelem bete, aktualizacje - i dziala.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...