Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Do 29/06/2009 roku do godziny 2:00 w nocy czasu polskiego.

...

 

Dzisiaj grając w Party z qumplem - Krisem alias Yaevinn wrzuciło po raz pierwszy do przeciwnych drużyn co było bardzo ale to bardzo dziwne :)

Wrzucam wynik z tego pojedynku :D (robione telefonem więc sry za jakość)

 

http://www.kalisz.mm.pl/~kyo/u1.jpg

 

Było 3vs4 i z łamagami grałem w team'ie :P

 

Dzisiaj tj. 9 czerwca dostałem (qumepl też - pozdro Liqu!d) kolejny kod od gametrailers - info dla tych co jeszcze nie mają swojego kodu - więc jest dla nich jeszcze szansa ;)

Odnośnik do komentarza

Naughty Dog nie powinno skąpić kodów, bo jeśli wierzyć wskazaniom w grze, bawi się dopiero kilka tysięcy ludzi.

To ułamek tego, co przyciągnęła np. beta Halo 3 czy CoD: WaW. A im więcej grających, tym większy feedback dla ND.

Wszyscy spragnieni powinni więc nie tracić wiary i uderzać we wszelkie możliwe źródła...

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj grając w Party z qumplem - Krisem alias Yaevinn wrzuciło po raz pierwszy do przeciwnych drużyn co było bardzo ale to bardzo dziwne :)

Wrzucam wynik z tego pojedynku :D (robione telefonem więc sry za jakość)

 

http://www.kalisz.mm.pl/~kyo/u1.jpg

 

Było 3vs4 i z łamagami grałem w team'ie :P

 

Musiałeś się pochwalić, co nie? :D

Krótko wrażenia z bety - gra się jednym słowem - przyjemnie. Deatmatch to deathmatch - nie ma za bardzo nad czym się rozwodzić, bierzesz spluwę i jazda ;). Za to plunder jest ciekawy - akcje lecą piękne: Mam skarb, mam skarb!! Chroń tyły..Biegnę...Granat..Rzucam..Chwytaj...Leć...Leć :lol:

Odnośnik do komentarza

Zapomniałeś o przecinkach na k, ch. itp. i po angielsku juuuu sakkkk :)

Wczoraj emocje sięgały zenitu! ND powinno wogóle zrobić akcję dla Europy bo to śmieszne że tylko (teoretycznie) USA ma dostęp do Bety (min. przez inFamous).

Odnośnik do komentarza

Ha! Bete mam i ja! (no w sumie to mój brat dostał;))

Za wiele do dodania do wcześniejszych opinii nie mam. Grafika cudo; lagów brak; chowanie się za osłonami działa dobrze; trochę za dużo amunicji trzeba władować w przeciwnika żeby zdechł. Najbardziej podał mi się CTF, a i w co-op się świetnie grało (w szczególności jak kumatego partnera się dostanie i samemu dobrze panuje na postacią ;)).

Do CTF powinni zrobić opcje 3v3 bo takim układzie mi się najlepiej grało (w wiosce).

No i co-op'a powinni utrudnić bo we trzy osoby gra się strasznie łatwo.

 

Jak ktoś chce pograć to można mnie spotkać późnymi wieczorami :)

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Będzie patch:

http://boardsus.playstation.com/playstatio...2432&page=1

 

Patch Notes:

 

General

* Grenade explosions now apply damage properly

 

Matchmaking

* Players should no longer get hung up in matchmaking for long periods of time

 

Bug Fixes

* Ranks should no longer reset randomly

* Quitting the game will no longer reset the PS3

* Player collision ? players should no longer get hung up on each other when moving through the environment

* Player will now be killed if stuck in falling animation for too long

* In Plunder mode, treasures will no longer disappear during matches

Odnośnik do komentarza

ogolnie fajnie sie gra... musialem troche sie przestawic, ale ogolnie niezle. Tylko nie wiedzialem jak sie chowac. IMO wrzucenie tego pod kolko nie jest dobrym pomyslem... troche nie funkcjonalne, czesciej w rozgrywce trzeba chowac sie niz skakac... bzudra jest tez potrzeba wciskania X by sie zaczac wspinac po drabinie, a takze zeskakujac z dachu nasza postac zawsze sie chwyta i trzeba kolko wrzucac. To nie ma zastosowania w multi, takie zastosowania to tylko do singla.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...