Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Jezus maria, ale ten dubbing jest tragiczny. Normalnie az mnie cofnelo :o Kolejny dowod na to ze polskie wersje jezykowe dla osob znajacych jezyk, NIGDY nie beda atrakcyjne.

 

Powod jest prosty. Kazdy jeden glos jest wyjety z gry, zaden z nich nie brzmi tak jakby aktor podkladajacy glos bral udzial w tych wydarzeniach. Ja sobie zdaje sprawe ze profesjonalizm nagrywania dzwieku nie jest taki jak w oryginalne angielskim, ale na litosc boska... Co wiecej slychac tutaj studio nieporownywalnie mocniej niz w paru innych grach sprzed lat, glownie dlatego ze ta gra to akcja i niesamowite otoczenia, gdzie czysty krystaliczny glos lektorow brzmi fatalnie.

 

Dobor aktorow (ktory jest calkiem niezly) pod postacie, to tylko polowa sukcesu, potem musi to jeszcze brzmiec jakby bylo w grze, a nie sluchane gdzies obok.

 

Oczywisice jest to moja opinia i sa ludzie ktorym moze sie podobac, niemniej jednak osoby ktore znaja jezyk angielski i sa przyzwyczajone do pewnego poziomu, beda zniesmaczone ;S

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tego typu motywy wystepuja w kazdym trybie gry i na kazdej mapie ale.. Na mapie we wsi (nazywa sie chyba Wioska) po kilku minutach gry, przejezdza przez nia czolg, niszczac przy okazji kilka drobnych oslonek i odblokowujac dostep do RPG-7.

Moim zdaniem calkiem fajne i ciekawe rozwiazanie ;)

Dokładnie... W jakim byłem szoku, kiedy koło mnie rozwaliło ścianę i czołg mnie zabił. Myślałem, że to może jakiś perk typa co ma 20 lvl ;D. Na prawdę miłe zaskoczenie, no i nie przypominam sobie takich akcji we wcześniejszej becie na tej mapie.

Odnośnik do komentarza

Jezus maria, ale ten dubbing jest tragiczny. Normalnie az mnie cofnelo :o Kolejny dowod na to ze polskie wersje jezykowe dla osob znajacych jezyk, NIGDY nie beda atrakcyjne.

 

Powod jest prosty. Kazdy jeden glos jest wyjety z gry, zaden z nich nie brzmi tak jakby aktor podkladajacy glos bral udzial w tych wydarzeniach. Ja sobie zdaje sprawe ze profesjonalizm nagrywania dzwieku nie jest taki jak w oryginalne angielskim, ale na litosc boska... Co wiecej slychac tutaj studio nieporownywalnie mocniej niz w paru innych grach sprzed lat, glownie dlatego ze ta gra to akcja i niesamowite otoczenia, gdzie czysty krystaliczny glos lektorow brzmi fatalnie.

 

Dobor aktorow (ktory jest calkiem niezly) pod postacie, to tylko polowa sukcesu, potem musi to jeszcze brzmiec jakby bylo w grze, a nie sluchane gdzies obok.

 

Oczywisice jest to moja opinia i sa ludzie ktorym moze sie podobac, niemniej jednak osoby ktore znaja jezyk angielski i sa przyzwyczajone do pewnego poziomu, beda zniesmaczone ;S

 

Bo w wersji angielskiej to aktorzy grają swoje role na niebieskim tle :) a w wersji PL dostali tekst i na sucho mieli nagrania (zakładam, że tak było i pewnie mam rację) ...dlatego tak duże różnice, a nie każdy ma talent, co innego fajny głos a co innego umieć się nim posługiwać...np bardzo podobał mi się dub z baldura 2, tam irenicus był poprostu kapitalny ;p

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

pogralem troche w ta bete i musze powiedziec ze jest calkiem niezlei. Z balansem broni nie jest zle ale tez nie jest dobry. Ak najlepiej odrazu wyrzucic, znalezc M4 (nie pamietam czy to napewno m4 ale tak wyglada) bo ma bardzo maly odrzut przy duzej celnosci i sile + podniesc deagla i jest jazda. Reszta broni jest taka sobie. Glupota sa granatniki i RPG (hmm jak w wiekszosci gieir xD), ludzie kampia przy respawnach tych broni prawie w kazdym meczu.

Moim zdanie powinni wprowadzic zmiane co do headshotow, wyszlo by to grze na dobre gdyby potrzebny byl 1 head zeby zabic. Bo w tej chwili wyskakujac na 2 kolesi na raz jestes praktycznie odrazu gaszony a tak zawsze mozna by bylo powalczyc o heada.

.

Teraz mapy. Odrazu musze wspomniec o swiatyni... jedna z gorzej przemyslanych map jakie ostatnio w shooterach widzialem. Wioska tez nie jest idealem, druzyna zaczynajaca na gorze ma przewage (szczegolnie snajper, widzi ze swojej wierzy za duzo, nawet snajpera na drugiej wierzy jak ten chowa sie za murkiem). Jaskinia jest calkiem niezla chociaz druzyna ktora zaczyna na zewnatrz ma gorzej bo idac srodkiem musi atakowac do gory a schodzac bokami latwo dostac ze snajperki bo przeciwnik ma ja na respie wiec jedynym sensowny wyjsciem jest zejscie nizej srodkiem. Najlepiej zrobiona mapa jest zdecydowanie Plac co mnie zdziwilo bo zazwyczaj duzych map nie udaje sie zbalansowac a jednak tutaj to sie udalo, naprawde ciekawa mapa.

 

ogolnie gra fajna, calkiem przyjemna ale tylko do gry for fun, mysle ze jesli chodzi o rozgrywki klanowe nie bedzie miala wielu fanow. Pewnie w pelnej wersji cos sie zmieni ale jak narazie z takim systemem gra jest dobra tylko do grania sobie z kumpllami.

 

Gralem tylko team deathmatch wiec nie oceniam co-opa itd.

A no i + za dubbing, jedna z niewielu gier w ktorych mi sie spodobal i nie krzywi mnie jak slysze polski jezyk w grze : )

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Na FilePlanet skończyły się kody, czy muszę próbować do skutku? Bo trochę zbił mnie z tropu napis pojawiający się po weryfikacji przypadkowych literek i cyferek że kody się skończyły (ale może źle zrozumiałem ten tekst, w sumie jakby się skończyły to na pierwszej stronie powinni dać info, nie?...)

Odnośnik do komentarza

Drugi raz spotkałem się z betą. Wrażenia się polepszyły. Jest lepiej, ale to raczej nie będzie gra, która wciągnie mnie na dłużej niż na miesiąc(multi). Najbardziej wkurzają mnie granaty(za duża moc) oraz uderzenia kolbą. Koleś stojący z 3 metry ode mnie w magiczny sposób przysunął się do mnie i sprzątnął meelem. Liczę na singla.

Odnośnik do komentarza

 

Polski dubbing w akcji.

stary dziad brzmi jakby opowiadał zza offu, nie ze swojej wirtualnej skóry, czarna latinos bitch nie ma już tego niezwykle intrygującego akcentu, blond włosa "last year model" nie zaciąga już angielszczyzną, a Boberek... całkiem nieźle. Głosy jakby za głośno nagrane, imo nie pokrywają się z tym co się dzieje na ekranie. IMO

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

LoL czemu mój post z linkiem do dubbingu usunięto? To nie news tylko ciekawostka -_-

 

Edit: A to bardzo przepraszam, przeglądałem kilka stron wcześniejszych i ten post mi naprawdę umknął. :)

-------------------

No nie jest źle, ale Nathan i tak mi nie pasuję, ktokolwiek by to nie był. On po prostu najlepiej pasuję w oryginalnej wersji, ale to chyba każdy wie.

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

To nie jest i nigdy nie była w planach konkurencja dla CoD4,Bad Company,Killzone2 czy ModernWarfare2. Multi w U2 to tylko miły dodatek do gry, którą się kupuje tylko i wyłącznie do miażdżącego singla.

Masz całkowitą rację to nigdy nie była konkurencja i być nią nie może. U2 to gra third-person a wymienione tytuły to FPSy, o ile się nie mylę? Wszystko zależy jedynie czy fani gier action-adventure są gotowi na grę w sieci. Widzę, że spora grupa przekreśla multi od tak dla zasady. Ja zamierzam grać w multi przez kolejne dwa lata aż do wydania kolejnej części o ile będzie dobre. Nie miałem okazji przetestować bo...

 

Ktoś napisał, że akcję z kodami uważa za dobrą inicjatywę. Ciekawe z której strony? Nie dość, że trzeba się zalogować na zupełnie nie interesujący mnie serwis to jeszcze trzeba mieć fart i się załapać.

 

Boberek daje radę. Wiadomo było, że nie zawiedzie. Dobre tłumaczenie ("Revenge is a bitch"). Oczywiście niektóre postacie wypadają słabo np. ten starszy gość, który miał brzmieć tajemniczo i złowieszczo a brzmi jak zaprawiony alkoholik.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Pograłem z 2h i jestem naprawde pozytywnie zaskoczony poziomem multi. Jest dynamika, trochę taktyki i gra się po prostu fajnie.

Muszą coś zrobić z tymi granatami, bo przebywanie w jego okolicach = śmierć. Całkiem w porządku wypada też polski dubbing - bynajmniej w trailerze :). Ogólnie do singla, który będzie znakomity (ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości?) doszedł właśnie dobry multiplayer, więc nie zostaje nic innego jak tylko czekać.

Odnośnik do komentarza

Taa aż zdziwiony byłem że Drake'a po polsku da się słuchać;] Fajnie że w końcu i polacy przykładają dużą uwagę do dubbingu ale i spora w tym zaśługa graczy IMO którzy po każdej polonizacji wylewnie opisywali swoje wrażenia czy to z Killzonea czy Fallouta czy też InFamous. Dlatego też o ten tytuł jestem spokojny a o Heavy Rain wręcz pewny że będzie można spokojnie zagrać z polskim dubbingiem.

 

Do tego brawa za możliwośc korzystania z oryginalnej ścieżki dźwiękowej z polskimi napisami. O to chodzi.

 

Sama beta graficznie baardzo podobna do tej poprzedniej, jesli nie taka sama. Tylko że tutaj jesli dobrze pamiętam misja w coopie jest dłuższa o motyw walki z bossem z "obrotówką". Nowe mapki również śliczne. Śnieżnej muszę się jeszcze sporo poprzyglądac bo za mało na niej grałem i graficznych smaczków nie szło odnotować.

 

Gra to pewniak tej jesieni.

Odnośnik do komentarza

W odróżnieniu od jedynki tutaj wszystko jest w czasie rzeczywistym.

 

Co do PL. Jest nieźle, ale mamy zbyt kiepski jakościowo materiał by to dobrze ocenić. Trailer po polsku? Fajnie. Przynajmniej aktorki nie dały ciała jak w wielu innych lokalizacjach.

Odnośnik do komentarza

Trailer niezły, ale dubbing średnio mi przypadł do gustu, ktoś wcześniej dobrze wspomniał, jest za mało emocji (analogiczna sytuacja jak w Killzone 2, gdzie głosom brakowało tej dynamiki, poczucia trwania na polu walki). Tylko głos posterunkowego jakoś daje radę, ale spodziewałem się czegoś lepszego, choć to tylko zbitek nawet nie 1/100 twego co przewinie się przez całą grę. Pożyjemy, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

Ja też troszkę pograłem i oprócz samego wychwalania jest jeden zgrzyt - zacznę od niego.

Rozpoczynanie gry multi to padaka, trzeba dobre parę minut czekać, dla mnie to zdecydowanie za długo. Nie można było tego zrobić na wzór Killzone'a? Ciachu machu i jesteśmy w grze.

 

A plusy? Długo by wymieniać. :D W skrócie - animacje, dynamika, fajny coop, grafika, dużo update'ów, etc.

 

Z pewnością ta gra spędzi w mojej konsoli sporo czasu.

Wstępnie o dubbingu - Boberek świetnie się wczuł, zaś panienki coś cienko, choć to i tak o klasę wyżej niż KZ.

Edytowane przez Mirumoto
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...