Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie identyczna nazwa tamtego serwisu, nikt z nas nawet nie zwracałby uwagę że istnieje :P.

Moim zdaniem po Edge są największymi prowokatorami na rynku.

 

edit - MYSZa7 raczej wie, jak i wielu ze słynnych tematów słynnych gier na naszą platformę (kto czyta tematy ten wie ;)).

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przeczytalem recke Uncharted 2 w Neo +. Wg autora recenzji mamy do czynienia z najpiekniejsza gra wszech czasow(jak podkreslil, Killzone 2 wyglada przy U2 biednie!), w dodatku pod kazdym wzgledem lepsza od pierwowzoru. Mi tyle wystarczy - "jedynke" ukonczylem 5 razy i zdobylem platynowe trophy. Oj, PS3 ma dla mnie kolejna niespodzianke :wub:

 

I pomyslec, ze jeszcze do niedawna na chlebaku nie bylo w co grac. Na szczescie te czasy minely bezpowrotnie, a kiedy siegam okiem w przyszlosc(God of War 3, Heavy Rain, Last Guardian) wiem, ze zakup PS3 byl trafiona decyzja :good:

Odnośnik do komentarza

http://www.allegro.pl/item773146729_playstation_3_250gb_uncharted_2_ps3_4console.html bundle pack

 

EDIT: mail od Ultimy

 

Czekasz na Uncharted 2 ? niecierpliwie obgryzasz paznokcie. Zastanawiasz się czy Ultima to dobry wybór. Odpowiedź jest prosta ? TAK, WYBRAŁEŚ DOBRZE!

 

Uncharted 2 będzie wysyłany do wszystkich klientów już w najbliższy wtorek 13.10.2009. Jeśli zamówiłeś grę z opcją odbioru osobistego już 13 oczekuj na maila, w którym znajdziesz informacje o możliwości odebrania swojej wymarzonej gierki.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Wiadomo jaki jest maksymalny level w multi ?

Spotkalem chyba kolesia z levelem VII, widzial ktos wiecej ?

 

Link: http://img10.imageshack.us/img10/6396/foto987.jpg

hmm chyba MR_UNLUCKY osiągnał juz max level i zacząl nabijać od nowa osiągając 2x level

Moze te kółeczka (kolory?) nad rzymka cyfrą beda oznaczać który to raz zaczynamy od nowa? :rolleyes:

Jak ktos posiada dobre info prosze o odp, thx :yes:

Odnośnik do komentarza

Wiadomo jaki jest maksymalny level w multi ?

Spotkalem chyba kolesia z levelem VII, widzial ktos wiecej ?

 

Link: http://img10.imageshack.us/img10/6396/foto987.jpg

hmm chyba MR_UNLUCKY osiągnał juz max level i zacząl nabijać od nowa osiągając 2x level

Moze te kółeczka (kolory?) nad rzymka cyfrą beda oznaczać który to raz zaczynamy od nowa? :rolleyes:

Jak ktos posiada dobre info prosze o odp, thx :yes:

Wszystkich rang jest 60

50 numerowanych normalnie a potem , I, II, III, IV itd

 

Maxym,alna ranga to "X"= 60 lvl

Odnośnik do komentarza

To akurat bardzo prawdopodobne gdyż zespół Naught Dog po raz pierwszy zapuszcza się na content online (nawet ekipa odpowiedzialna za pilnowanie Uncharted 2 Online i jego przyszłości sami nie wiedzą co dalej robiź xd).

Cóż albo coś wymyślą, albo tak będzie niestety.

Odnośnik do komentarza

W trybie pojedynczym jestem po połowie i czuje że zbliżam się pomału do końca gdyż gra nie trwa więcej niż 8-10 h.Żałuje że ogladałem materiały video bo znałem już praktycznie większość lokacji i często omijało mnie zaskoczenie.Zanotowałem pewień ważny dla mnie minus który odnosi się do przeciwników,ale o tym może pózniej.

 

Ponadto zachciało mi się wypróbować trybu multiplayer i pomimo że na serwerach było nie więcej niż 20-pare graczy zagrałem w coop i deathmatch.Gra sie świetnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...