Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie przynajmniej jak na razie hard jest o wiele prostszy niż w jedynce (jestem w 10 chapterze).

 

Ktoś tu wcześniej napisał że, Nathan jest poważniejszy niż w poprzedniej części. No nie wiem Nathan z Chloe walą tekstami na lewo i prawo co chwile śmieje się pod nosem.

 

Granaty działają-wybuchają tak jak powinny; te w jedynce fail.

 

Gameplay jest cholernie zrównoważony; nie ma już 80 % strzelania. Wszystkiego po trochu.

 

Gra będzie długa do wymasterowania, multi, zakupy w sklepie, tona statystyk, trofea. Ekstraaa

 

Chloe ze swoim akcentem, tekstami, humorem i wyglądem przebija Elene na wylot.

 

Skarby o wiele trudniej zlokalizować są dobrze poukrywane.

 

Fabuła w jedynce była bardzo dobra, ale ta w dwójce wciąga na maksa. Jest więcej filmików.

 

W grze jest pełno smaczków choćby ten wspomniany jak Nate zasłania się gdy podchodzi do ognia. Masakra

 

 

Wczoraj spędziłem dobre pół godziny podziwiając widoki

na szczycie hotelu w Nepalu.

 

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Gra ktoś po polsku??? Dubbing utrzymuje klimat? Ja chciałbym zagrać z polskimi głosami ale się boję żeby klimat nie padł.

 

Gram po polsku, klimat , dubbing fantastyczny:

 

Przykalad podam w spoilerze na wszelki wypadek:

 

Ellena- ...bedziemy ratowac swiat.

Cloe - Powiem Ci zlociutka cos w tajemnicy, SWIAT MA TO W (pipi)E!! :D

 

 

 

Dzięki za odpowiedź. W takim razie ja też zagram po Polsku. Ze zwiastunów widziałem że dubbing stoi na wysokim poziomie, więc myślę że warto dać szanse i zagrać z polskimi głosami.

Odnośnik do komentarza

Tylko chyba tłumacze w niektórych miejscach nie za bardzo się popisali ( przynajmniej w napisach, ale pewnie w dubbingu jest tak samo ), bo żeby np. przetłumaczyć zdanie ( jakoś tak to szło ): "You were three months behind bars" jako "Spędziłeś 3 miesiące przy kieliszku" to trzeba mieć talent.

Ogólnie nie narzekam, bo spolszczenie jest ok ( gram z napisami ), ale takich wpadek być nie powinno.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Tylko chyba tłumacze w niektórych miejscach nie za bardzo się popisali ( przynajmniej w napisach, ale pewnie w dubbingu jest tak samo ), bo żeby np. przetłumaczyć zdanie ( jakoś tak to szło ): "You were three months behide bars" jako "Spędziłeś 3 miesiące przy kieliszku" to trzeba mieć talent.

Ogólnie nie narzekam, bo spolszczenie jest ok ( gram z napisami ), ale takich wpadek być nie powinno.

 

 

Pewnie tłumacz przetłumaczył " behide bars" jako " be hide bars" - byłeś ukryty w barach:)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra jako fanboy Xboxa który wszystkie multiplatformery kupuje na klocka powiem jedno : Uncharted 2 to najlepsza gra tej generacji w jaką grałem !! Od 2 dni z powodu pracy dawkuje sobie po 4 h dziennie, ale to pierwsza gra od czasów mojej fascynacji wow'em o której myślę podczas pracy i siedząc na wykładzie :) Genialny klimat i genialna grywalność! Jedynka Uncharted była grą bardzo dobrą ale tak jak mgs4 coś jej brakowało do miana gry genialnej. Teraz już nawet nie wiem czy mi się MW2 i Dragon Age spodobają :) Po prostu Uncharted 2 może przebić tylko następna gra od Naughty Dogs !

Odnośnik do komentarza

jestem na 17 chapterze i dawkuje sobie gre jak moge, ale to naprawde graniczy z cudem. siedze chory w domu i nie mam co robic. slaniam sie na nogach, zeby nie przejsc calosci ale tak sie nie da. 16 chapterow i 16 razy pozamiatano mna po podlodze. niestety, ale za nastepnym posiedzeniem calosc juz przejde.

 

zgodze sie panowie, ze po U2 zadna gra juz tak nie zachwyci jak produkcja Naughty Dog.

 

ps.

Tybet

- jak to wyglada! kur.wa!

Odnośnik do komentarza

Racja Ficus, na pewno teraz wiekszosc developerow z ciekawosci sprawdza w akcji Uncharted 2 i z pewnoscia niektorym jest wstyd, Konami powinno sie wstydzic za durna instalacje w MGS4, pozostalym tez nie powinno byc do smiechu, bo NG zawiesilo wysoko poprzeczke.

Hideo Kojima jak na Japończyka przystało powinien popełnić publiczne harakiri. GG w sumie też w sumie to każde studio produkujące gry. Panowie z ND w ciągu dwóch lat wszystkich ośmieszyli.

Tak się wczoraj zastanawiałem bo na pewno większość developerów gra w U2, co sobie teraz myślą patrząc na swoje gry. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić jakie gry w okresie przynajmniej pół roku mogą przebić U2.

 

Na szybkiego zeskanowałem sobie tytuły które mnie jeszcze interesowały przed zagraniem w U2. I żadna absolutnie żadna gra mnie teraz nie interesuje. Ani Forza 3, ani BL, ani MW2 nic kompletnie nic nawet dodatek do Gta już tak nie cieszy. Z najbliższych premier to chyba tylko God of War 3 jakieś uczucia wzbudza.

 

Ale całe szczęście że, jest multi w U2. I tona rzeczy do odblokowania i kupienia więc tak szybko nie rozstanę się z Nathanem i spółką.

 

Swoją drogą jak ktoś chętny na multi, co-opy itd. to dawać mnie do friendsów.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, ze nie przegieli z lista trofeow i chwala im za to, bo moim skromnym zdaniem trofea powinny opierac sie glownie na singlu. Przeciez wiekszosc multi w grach jest na sile, nikt nie gra juz po miesiacu, nabij 10000 kilow itp, bzdura totalna. Jak sobie pomysle, ze NG2 na Xa trzeba przejsc kazda bronia z osobna (chyba 8 razy), zeby zrobic calaka to mnie krew zalewa, nie jestem maniakiem nabijania "punktow" tylko chodzi mi o pomysl, na przyklad w RE5, zeby zdobyc jedno trofeo to trzeba miec chyba 99 jajek jak dobrze pamietam, toz to idiotyzm, takich debilnych trofeow jest cale mnostwo, poprostu tragedia. Albo jakies durne ustawki typu spotkajmy sie wszyscy to i tam, poprostu zal. Jest killa gier, ktore maja naprawde przemyslane trofea, a reszta to zenada. Szacun NG

Odnośnik do komentarza

O grze pisal nie bede, bo wiadomo jaka jest ;]

 

Stwierdzilem, ze dam szanse polakom i gram po polsku. Boberek jest za(pipi)isty, nie wyobrazalem sobie ze tak dobrze moze to wyjsc. Swietna lokazlizacja, widac ze Sony uczy sie na bledach. Kiepski KZ2, poprawny Infamous, i bardzo dobry U2 :). Boberek swietnie dał sobie rade, reszta ekipy tez nie jest zła.

Odnośnik do komentarza

fajnie że za punkty z singla można kupować bonusy do multi i na odwrót.

jestes absolutnie pewien?

bo mi sie wydawalo, ze sie tak nie da i ok 300 tys wydalem na skiny do singleplayera ktorych i tak nie bede uzywal

 

Tak, mozna. Kasa pokazywana w multi pod koniec eventu to po prostu twoj 'exp'. W sklepie masz dostepny caly 'portfel'.

 

Smiesza mnie porownania gry wydanej w 2009 roku, do MGS wydanego w 2008. Gdyby MGS wyszedl dzisiaj moznaby plesc glupoty w stylu 'kojima powinien popelnic harakiri' (lol), ale nie jest. Poza tym elementow skradanych w U2 jest jak na lekarstwo, tak na dobra sprawe to stealthem mozna przejsc tylko wybrane fragmenty gry (te na ktore pozwolilo NG) w przeciwienstwie do MGS gdzie na stealth mozna przejsc cala gre. Jest to idiotyczne porownanie, naprawde.

 

Stealth w U2 jest bardzo fajny, ale to tylko dodatek uprzyjemniajacy niektore chaptery.

 

Anyway, jestem w 15 chapterze i coz moge powiedziec, gra jest rewelacyjna, oceny w pelni zasluzone. Tak epicko prowadzonej gry nie pamietam od czasow God of War. Miejscowki w grze to mistrzostwo swiata, animacja to mistrzostwo swiata i fizyka to mistrzostwo swiata. Wszystko to w rewelacyjnej oprawie (nie znam gry ktora wygladalaby lepiej). Ale mnie najbardziej rzucaja na podloge komentarze i teksty ktore sa rzucane na lewo i prawo w trakcie gry... no po prosty wymiekam jak tego slucham ;]

 

Jedyny problem z U2 jaki moge znalezc to to ze gra jest bardzo krotka. Zrobilem 2 chaptery wczoraj wieczorem, dzisiaj rano wlaczylem i godzine temu skonczylem w 15 chapterze... to boli tym bardziej ze gra jest po prostu niesamowita. Oczywiscie sa wyzsze poziomy trudnosci itd itp, ale to jest tylko powtorka z rozrywki z racji liniowej rozgrywki.

 

Pod wzgledem gameplay'u duzo sie nie zmienilo. Ludzie ktorzy nie lubili U1 raczej nie polubia U2, niemniej jednak na 1000% ogladaliby jak ktos inny gra z przyjenoscia, co chwile zbierajac szczeke z podlogi ;p

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Najwiekszy opad szczeki zaliczylem,

 

 

Gdy otworzyly sie drzwi do Shammbali (tak sie to pisze), Widok tego miast w srodku gor i to z takim cudownym kolorystycznym wyrazem jest wg. mnie Najlepszym przykladem miazgi graficznej w tej grze

 

To samo...choć etapy w Nepalu też są genialnie zrobione...zresztą wszystko w tej grze wygląda niesamowicie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...