Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Gość =-FEISAR-=

Wszystko to w rewelacyjnej oprawie (nie znam gry ktora wygladalaby lepiej). Ale mnie najbardziej rzucaja na podloge komentarze i teksty ktore sa rzucane na lewo i prawo w trakcie gry... no po prosty wymiekam jak tego slucham ;]

 

Mam parę pytań.

 

1. Pełna wersja wygląda lepiej od bety? Pytam tutaj czy single lepiej wygląda. Mianowicie same tekstury jak wypadaja bo w becie z bardzo bliska nie były zawsze tak dobre jak w jedynce.

 

2. Odnośnie śmiesznych tekstów. Czy w polskiej wersji językowej żarty też są odpowiednio przetłumaczone i humor jest odpowiednio oddany.

 

3. Poprawili bug, kiedy to po włączeniu polskiego dubbignu w którymś momencie Nathany zaczyna mówić po angielsku?

Odnośnik do komentarza

1. Oczywiscie niektore tekstury wygladaja gorzej niz inne i pewnie najgorsza tekstura w U2 jest gorsza niz najlepsza w U1... Ciezko powiedziec czy singiel wyglada 'lepiej' niz multi, jest inny sposob rozgrywki multi oferuje jedynie akcje i non stop akcje, przerywana krotkimi (bardzo) scenkami w coopie. Na pewno jest duzo bardziej efektowny, glownie dlatego ze mozna chodzic nie tylko w lewo i prawo, ale rowniez 'w gore i wo dol' ;) A wlasciwie to skakac. Tak, wyglada to lepiej.

 

2) Nie wiem, nie gram w polska wersje jezykowa, a po poczytaniu jakie kwiatki (three months behind bars!) zaserwowali tlumacze raczej nigdy jej nei wlacze. Tak jestem jednym z tych okropnych ludzi ktorzy ktorzy nie wlacza polskiej wersji ale beda na nia narzekac :o Zarty na pewno sa przetlumaczone, to czy udalo im sie uchwycic moment i klimat to juz inna kwestia, ktos kto gra po polsku (albo w kinowke) musi ci na to odpowiedziec ;)

 

3) Again nie wiem, bo nie gram po polsku :P

 

Generalnie gra ma troche bugow... dziwne to w sumie. Mnie zirytowala teleportacja za kraty w jednym z chapterow... nastepnie eksploracja ciemnosci za kratami i lot 200 metrow w dol zakonczony restarem z checkpointa. Ale to wszystko nie ma specjalnie wiekszego znaczenia... :P

Odnośnik do komentarza

 

Mam parę pytań.

1. Pełna wersja wygląda lepiej od bety? Pytam tutaj czy single lepiej wygląda. Mianowicie same tekstury jak wypadaja bo w becie z bardzo bliska nie były zawsze tak dobre jak w jedynce.

nie wiem, nie znam sie

 

Mam parę pytań.

 

2. Odnośnie śmiesznych tekstów. Czy w polskiej wersji językowej żarty też są odpowiednio przetłumaczone i humor jest odpowiednio oddany.

 

s: poce sie jak dziwka w kosciele

n: zabrales dziwke do kosciola?!?

 

 

elena wspina sie nad nathanem

n: coz za piekny widok

e: wy faceci tylko o jednym

n: mowilem o gorach

 

n: musimy wspiac sie gdzie wysoko

ch: tu niedaleko jest hotel

n: nie czas teraz na to

ch to najwyzszy budynek w miescie

n aha

 

 

 

 

Mam parę pytań.

 

3. Poprawili bug, kiedy to po włączeniu polskiego dubbignu w którymś momencie Nathany zaczyna mówić po angielsku?

 

nie poprawili, jeszcze zadnego patcha nie ma

i nie jest to angielski, tylko jakis kompletnie niezrozumialy dla mnie jezyk

 

 

edit:

wylaczylem u2, 5 osob online

wszyscy graja w ta sama gre

Edytowane przez ....
Odnośnik do komentarza

Witam! Jeśli ktoś z Was jeszcze nie zakupił Uncharted 2 to w Euro AGD jest wersja limitowana za 199 zł. Pozdrowienia.

cholera dzieki za info wlasnie zarezerwowalem sobie swoja kopie 30 min drogi od domu!!!

WIELKIE DZIEKI!!!!(nie spodziewalem sie ze w taki poprzednym sklepie na Rtv Euro Agd maja najnowsze gry w takiej okazyjnej cenie - ale to pewnie wyjatek od reguly)

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

1. Oczywiscie niektore tekstury wygladaja gorzej niz inne i pewnie najgorsza tekstura w U2 jest gorsza niz najlepsza w U1... Ciezko powiedziec czy singiel wyglada 'lepiej' niz multi, jest inny sposob rozgrywki multi oferuje jedynie akcje i non stop akcje, przerywana krotkimi (bardzo) scenkami w coopie.

 

Nie sprecyzowałem. Chodzi mi o to czy signle z fabułą (nie co-op) wygląda lepiej niż multi z bety?

Odnośnik do komentarza

Skończyłem, fiu fiu. Absolutny masterpiece. Końcówkę będę pamiętać długo. Jedynka nawet się nie umywa do tej sequela.

 

Strasznie podoba mi w drugiej części gry powrót duetu Elena + Nathan, bardziej niż z Chloe. Może jestem po prostu sentymentalny. W końcówce i tak wszystko się klaruje.

 

Bo jedynka byla IMO grą na 8.5/10... natomiast Uncharted 2 to gra roku 10/10 i megakiller... jezeli posiadacz X360 szukal powodu by kupic druga konsole, to wlasnie go znalazl IMO. Zaden KZ2, HS, Infamous, Resistance, MGS4... tylko wlasnie Uncharted 2.

 

Dla mnie to must have pokroju Halo 3, Mass Effect czyli najlepszych gier tej generacji.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem, fiu fiu. Absolutny masterpiece. Końcówkę będę pamiętać długo. Jedynka nawet się nie umywa do tej sequela.

 

Strasznie podoba mi w drugiej części gry powrót duetu Elena + Nathan, bardziej niż z Chloe. Może jestem po prostu sentymentalny. W końcówce i tak wszystko się klaruje.

 

Bo jedynka byla IMO grą na 8.5/10... natomiast Uncharted 2 to gra roku 10/10 i megakiller... jezeli posiadacz X360 szukal powodu by kupic druga konsole, to wlasnie go znalazl IMO. Zaden KZ2, HS, Infamous, Resistance, MGS4... tylko wlasnie Uncharted 2.

 

Dla mnie to must have pokroju Halo 3, Mass Effect czyli najlepszych gier tej generacji.

Pokroju Halo 3? Naszczescie to tylko twoj gust! Szczerze jeszcze nie gralem, ale po komentarzach (zero narzekan) widze, a raczej mam nadzieje, ze U2 bede mogl postawic na "gornej polce" kolo takich gier jak Ocaryna, Perfect Dark, Metroid Prime czy Bioskock. Nie wiem jak mozna podniecac sie gra w ktorej singiel jest krotszy i gorszy niz w pierwszej i drugiej czesci na Xboxa. Halo 3 to ewolucja do tylu, wszyscy narzekaja na GT5, a Halo to co?

Odnośnik do komentarza

jestem w 16 chapterze i powiem jedno GRA TEJ GENERACJI ,po prostu wszystko w niej jest idealna,nowa definicji konsolowej rozrywki,nie jest to rewolucja ale ewolucja do granic możliwości obecnych możliwości.

 

Ta gra wygląda jak jeden wielki render,nie dość,że poziom grafy jest niewyobrażalny(tak jak wspomniałem Naughty Dog wyśmiało wszystkie inne firmy piszące gry na konsole) to jeszcze poprawili i zróżnicowali gameplay,który w moim przekonaniu był świetny w części pierwszej.

 

Zresztą ja to wiedziałem :D Oni zawsze robili genialne gry,ciekawe gdzie Ci krzykacze z console wars którzy gadali ,że U2 nie prezentuje super wysokiego poziomu i K2 im się bardziej podoba :D

 

ps. ja ogółem nie rozumiem fenomenu Halo ale H3 to chyba najgorsza z głównych części tej gry wobec tego bez przesady :D,kozackie to było Halo2 swego czasu jeśli ktoś lubi takie klimaty

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ale ta gra jest genialna,po prostu nie moge przestać się nią zachwycać, ani na chwile akcja niezwalnia tempa,różnorodność lokacji i rozrywki powala,każda minuta tej gry jest wyjątkowa,fabuła dużo ciekawsza niż w U:df,sądze ze warto znać pierwszą czesć przygód Nathana,jeszcze lepiej odbiera się tą przygodę! Jestem już w 24 chapterze,gra niestety dobiega końca :/ ,ale skończe ją dziś bo nie moge się doczekać zakończenia,i pojedynku z głównym złym :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Ej ludzie mam wkurzający błąd graficzny podczas grania w U2. Mianowicie w dolnym prawym rogu ekranu czasami pojawia mi się zlepek jasnych pixeli (taki mały kwadrat w kolorze białym lub innym jasnym). Czy ktoś z Was też ma taki błąd? I jak ja niby mam to teraz zareklamować?

 

Co do samej gry to tylko jedno słowo mi przychodzi do głowy - EPICKA.

Odnośnik do komentarza

Ej ludzie mam wkurzający błąd graficzny podczas grania w U2. Mianowicie w dolnym prawym rogu ekranu czasami pojawia mi się zlepek jasnych pixeli (taki mały kwadrat w kolorze białym lub innym jasnym). Czy ktoś z Was też ma taki błąd? I jak ja niby mam to teraz zareklamować?

 

Co do samej gry to tylko jedno słowo mi przychodzi do głowy - EPICKA.

nie mam nic takiego.

 

 

Jestem na 15 chapterze w Crushing, Albo ja jestem taki dobry albo wcale nie jest az tak tudno

Odnośnik do komentarza

Nie porównywałbym Killzone 2 i Uncharted pod względem grafiki, ale na korzyść U2 przemawia różnorodność i niesamowita dłabość o szczegóły( i ich ilośc rzecz jasna) przez co można mówić o najładniejszej grze jaka powstała.Oprócz tego zachwyca mnie kompletność tej,pod każdym względem.(unlockables,teatr,multi).Naprawde można pogratulować.Nie mogę się doczekać kolejnego dzieła ND,co za szkoda że nie zrobią Crasha.

Odnośnik do komentarza

Aktualnie jestem w 23 rozdziale i dalej podtrzymuje zdanie z wczoraj, im dalej tym lepiej, świetne ujęcia na pociągu (zarówno w dżungli jak i zimie), a śnieg i jaskinie w Tybecie sprawiły, że zrobiło mi się naturalnie zimno. Coś niesamowitego, jutro zapewne zaczna na Crushing, duubing daje radę a żarty sa świetnie poprowadzone (a z początku myślałem żeby przejść na ang. ;))

Odnośnik do komentarza

Nie bede sie rozpisywal o tym, ze gra jest rewelacyjna itd. bo wszysycy o tym dobrze wiedza ;)

 

Mam niestety watpliwa przyjemnosc zauwazyc, ze nie moge robic screenow w trybie Kino. Gram na TV SD. Tak samo bylo w becie ale mysallem, ze to jej wina i w pelnej wersji bedzie ok. Jak sie jednak okazalo tutaj tez jest taka bzdura :/

Nie wiem tez jak to jest z zapowiadana opcja wyeksportowania filmu do XMB (do normalnego pliku video) bo tez jej nie mam. Nie wiem czy to kolejne okaleczenie gry dla osob grajacych na SD czy moze tej opcji jednak nie dano w ogole...

Tak czy inaczej licze na patcha od ND bo to naprawde jest duze nieporozumienie zeby tak banalna opcje jak robienie screenshota zablokowac dla osob grajcych na SD <_<

Odnośnik do komentarza

Ale sie wku..ilem, kupilem wlasnie gre i nie ma jezyka polskiego, mieszkam w Irlandii, w becie byl, co za debilizm. K2 tez kupilem w Irlandii i byl polski, ale nie dalo sie pozniej zmienic. Co za ku.wa cyrk, wiecznie cos, pierwsze K2, pozniej Infoumus, a teraz U2, czy oni nie wiedza, ze ludzie tez mieszkaja za granica, na chu.j wiecznie kombinuja!

Odnośnik do komentarza

Ale sie wku..ilem, kupilem wlasnie gre i nie ma jezyka polskiego, mieszkam w Irlandii, w becie byl, co za debilizm. K2 tez kupilem w Irlandii i byl polski, ale nie dalo sie pozniej zmienic. Co za ku.wa cyrk, wiecznie cos, pierwsze K2, pozniej Infoumus, a teraz U2, czy oni nie wiedza, ze ludzie tez mieszkaja za granica, na chu.j wiecznie kombinuja!

Dlatego wyslalem bratu 2 sztuki Polskiego wydania

Odnośnik do komentarza

Nie wiem tez jak to jest z zapowiadana opcja wyeksportowania filmu do XMB (do normalnego pliku video) bo tez jej nie mam.

No właśnie filmików chyba nie można zrzucać do xmb ani chyba do żadnego serwera jak np. w Fifie. Kombinowałem dzisiaj ale nigdzie takiej opcji nie widziałem.

 

Swoją droga szkoda że, nie można robić zdjęć z singla. Drake mógłby mieć aparat. Te widoki aż proszą się o fotki.

Odnośnik do komentarza

skonczylem i moge smialo powiedziec ze to najlepsza gra w jaka w zyciu widzialem. nie ma w tym nic wygorowanego. Naughty Dog stworzylo cos niebianskiego, cos niesamowitego. cos o czym chcialoby sie pisac ksiazki, krecic filmy. powiedzenie o U2 ze to gra fantastyczna byloby daleko idacym niedopowiedzeniem. trudno U2 wystawic ocene, bo inne gry, ktore otrzymaly 10 nie stoja na tym samym poziomie co nowe dziecko ND.

 

calosc rozegralem w wersji kinowej. North, Rose, McGonagle i Black nadaja tej grze niesamowitego charakteru. naprawde, fantastyczna gra aktorska.

 

ciekaw polskiej wersji, odpalilem 16 rozdzial. spokojnie przeszedlem go, dochodze do scenki. wszystko ladnie, ale jej koncowy etap mnie nie lada zaskoczyl. koniec sceny byl w jezyku rosyjskim :D niezly bug ;)

Odnośnik do komentarza

Nie no panowie może się komuś bardziej podobać brudna stylistyka Killzone2 albo Gears of War2 ale kurcze panowie spójrzcie na tą grę obiektywnie.Czy to się komus podoba czy nie technologicznie ta gra po prostu zmasakrowała każdy tytuł dostępny na konsolach-detale,wykonanie postaci,TEKSTURY,widoki,efekty,oświetlenie,HDR itp

 

Ja powiem tak,na 100% gra tej generacji i najlepsza gra w jaką mi dane było grać od 10 lat wliczając w to tytuły z playstation2....czy najlepsza gra w jaką w życiu grałem...hmmm gram od prawie 20 lat wiec muszę kilka razy przejsć tą grę i trochę muszę ochłonąć by tak zadecydować.

Odnośnik do komentarza

Nie no panowie może się komuś bardziej podobać brudna stylistyka Killzone2 albo Gears of War2 ale kurcze panowie spójrzcie na tą grę obiektywnie.Czy to się komus podoba czy nie technologicznie ta gra po prostu zmasakrowała każdy tytuł dostępny na konsolach-detale,wykonanie postaci,TEKSTURY,widoki,efekty,oświetlenie,HDR itp

 

Ja powiem tak,na 100% gra tej generacji i najlepsza gra w jaką mi dane było grać od 10 lat wliczając w to tytuły z playstation2....czy najlepsza gra w jaką w życiu grałem...hmmm gram od prawie 20 lat wiec muszę kilka razy przejsć tą grę i trochę muszę ochłonąć by tak zadecydować.

prawda jest tez taka, ze grafika, tekstur,HDR itd to jedno... ale sam design tej gry i miejscowek niszczy...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...