Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest z nagrywaniem filmów w oniline?Tzn.nagrywają sie same czy my tym sterujemy?

Same się nagrywają ale potem można dowolnie zmieniać kamerę, prędkość, ustawienia i filtry. Jednego czego brakuje to tylko przewijania w tył i wgrywania ich np. na YT albo chociaż do pliku - można tylko wysłać filmik do kogoś z listy - ale ta osoba musi mieć grę aby go obejrzeć.

Odnośnik do komentarza

Zachwytów i peanów nie ma końca w tym wątku, mimo tego ja chciałbym dołożyć cegiełkę dla osób nadal się wahających, niepewnych czy bojaźliwych (są tacy jeszcze?)

 

Grę skończyłem wczoraj wieczorkiem, po 12-u godzinach zabawy. Przede wszystkim cieszy mnie doskonałe wyważenie historii/eksploracji/strzelania. Pierwsza część była dla mnie zbyt dużą dawką sesji na strzelnicy - tutaj wszystko idealnie współgra. Co więcej - wciąga jak bagno! W tę grę brniemy motywowani zobaczeniem co kryje się za rogiem, co czyha na dole co stanie się za chwilę. I to jest właśnie esencja! W trybie single gra cierpiała na syndrom "jeszcze chwilkę pogram". Czekałem z wypiekiem na japie na kolejną scenkę czy dialog.

 

A propos dialogów - wychwalam dubbing. Grałem w obu wersjach - polskiej i angielskiej. Polskie dialogi w wykonaniu polskich aktorów to absolutna rewelacja. Historia opowiadana głosem Boberka jest bardzo wiarygodna. Rozmowy, emocje, drżenie głosu, krzyki, złość, radość czy strach - to wszystko fantastycznie słychać w głosach głównych bohaterów. Dodatkowo na duży plus zasługuje polskie tłumaczenie. Wreszcie pojawiają się słowa "suka, sukinsyn, dupa, dupeczka". Tu nie chodzi o to, czy jestem zwolennikiem wulgaryzmów czy nie. Chodzi o to, że pewnych sytuacjach są one po prostu naturalnymi słowami cisnącymi się na usta. I tutaj wreszcie są one wypowiadane. W mojej ocenie nie warto grać w wersji angielskiej z napisami ? dużo się traci.

 

W kwestii oceny Multi - grałem dosłownie pól godzinki. Grało się super za sprawą dobrej ekipy (pozdro Lumbago, Tom_ek i olo) ? z nimi to nawet w Bombermana dobrze by mi się grało. Na pozytyw zasługuje płynność rozgrywki, brak lagów i "Unchartowe środowisko" - grafika, wspinaczka, zasłony i ostrzeliwanie się. Na dodatek super działa komunikacja głosowa. Minus to długie czekanie w lobby oraz stosunkowo małe lokacje (przynajmniej te na których grałem). Ale patrzę na wszystkie gry Multi przez pryzmat KZ2 więc mogę być skrzywiony.

 

Reasumując ? polecam jak diabli!

Edytowane przez waldusthecyc
Odnośnik do komentarza

a ja sprobuje sie dowiedziec od was cos zwiazanego z U1. W 2007 roku przechodzilem gre po raz pierwszy, zdobylem wtedy troche trofeow w grze, wiadomo ze trofea PS nie istnialy wtedy jeszcze, wczoraj skonczylem gre po raz kolejny, zaczynajac grac wybralem opcje kontynuacji, gralem tak aby zdobyc wszystkie trofea i prawie mi sie to udalo, lecz cos mnie tknelo i sprawdzilem zdobyte trofea w PS i niestety ale tam zaliczone mam tylko te nowe, (tych zdobytych kiedys mi nie dodalo) jest na to jakas rada?? czy musze zaczynac od nowa??

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie w co-op w trybie "Przetrwania". Po jednej udanej 10-rundowej sesji z 7 lvl wskoczyłem na 8. masz już 21 więc osiągnięcie kolejnego levelu może być dłuższe, ale w trybie Przetrwania najlepiej grać cały czas, jeśli marzysz o jak najwyższym lvl.

Takie nabijanie jest łatwe,ale w cholerę czasochłonne... bardziej polecam nabijać level na DM albo Grabieży :)

Odnośnik do komentarza

1 runda przetrwania trwa przeszło polgodziny zauwazylem jak gralem oczywiscie mowie o 10 rundach. a zauwazylem ze wyszukiwanie graczy o wile szybciej trwa w zwyklym DM niz w przetrwaniu wiecie moze dlaczego

To bardzo proste - mnie w tym trybie nigdy nie znajdziesz - zawsze gram z moimi kumplami (pozdro Kris i Hysz) - i podejrzewam że takich "nas" jest więcej. Wydaje mi się że ciężej znaleźć osoby do gry gdyż tryb jest mnie popularny i włączają go przede wszystkim 3-osobowe teamy.

Odnośnik do komentarza

Ok, skończyłem U2 na hardzie i po 16 godzinach grania zdobyłem 74 skarby bez żadnych solucji :) Nie będę powtarzał powyższych wypowiedzi i tylko się z nimi z godzę, że gra jest po prostu GENIALNA 8)!

Teraz mam pytanie jako że chciałbym przejść gierę jeszcze raz zdobywając wszystkie trofea na crushingu, to czy jeśli wybiore granie od nowa to będą liczyły się poprzednie statystyki typu ilość zabitych wrogów daną bronią, zebrane skarby, ilość headshotów itp? Czy mam po prostu wybrać rozdział pierwszy z listy i zmienić poziom trudności na miażdzący? Czy wtedy zaliczy mi przejście gry na crushing, jak przejde wszystkie rozdziały po kolei?

Prosze o odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza

Ok, skończyłem U2 na hardzie i po 16 godzinach grania zdobyłem 74 skarby bez żadnych solucji :) Nie będę powtarzał powyższych wypowiedzi i tylko się z nimi z godzę, że gra jest po prostu GENIALNA 8)!

Teraz mam pytanie jako że chciałbym przejść gierę jeszcze raz zdobywając wszystkie trofea na crushingu, to czy jeśli wybiore granie od nowa to będą liczyły się poprzednie statystyki typu ilość zabitych wrogów daną bronią, zebrane skarby, ilość headshotów itp? Czy mam po prostu wybrać rozdział pierwszy z listy i zmienić poziom trudności na miażdzący? Czy wtedy zaliczy mi przejście gry na crushing, jak przejde wszystkie rozdziały po kolei?

Prosze o odpowiedź :)

Weź new game z opcją zachowania skarbów i medali.

Możesz też wybrać z listy zaznaczając wyższy poziom i jechać po kolei.

Odnośnik do komentarza

Małe ciekawostki, które udało mi się wyłapać;)

 

Uncharted:DF

Nathan w pewnym momencie zostawia pierścień przy ciele

sir F.D.

. Jakiś czas później

Elena zostaje porwana, ta lokacja nad łodzią podwodną, w bunkrze

. W jednej scence pierścień pojawia się na szyi Nathana. Skąd? :)

 

Uncharted 2

Miejscówka w dżungli, obóz najemników. Chwila po

aktywowaniu ładunków wybuchowych. Kawałek dalej spadamy do zalanej dziury, gdzie walczymy z kilkoma kolesiami. Przed upadkiem mieliśmy broń, lecz zostaje nam wytrącona. Ok. Po pokonaniu kolesi można wrócić do obozu z ładunkami i pozbierać broń. Następnie idziemy do obozu Lazarevica. Załącza się filmik, ten z eksplozją. A po filmiku znowu nie mamy broni :)

 

 

I jeszcze jedno. Nepal. Plac przed hotelem.

Po prawej stronie zrujnowanej świątyni stoi ciężarówka z karabinem. Jeżeli nad nią przeskoczymy, zobaczymy bramę, która się pali. Mimo, że między płomieniami widać przejście, nie da się jednak tamtędy przejść.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...