Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

pierwsze 2 pozycje spelniam a ostatnia to checi sa ;) i to wielkie wszystko zalezy w jakich godzinach u mnie z czasem to roznie po prostu czasem w pracy jestem 4-5 godzin a czasem zdarza sie i 15 godzin.... a po 15 godzinach to tylko ciepła kapiel wyrko:diablo: no i dwojka małych szkrabow biega po domu ale na granie zawsze czas sie skombinuje

Odnośnik do komentarza

Kto chętny na założenie klanu?

 

Moje propozycje co do wymagań:

 

Level - minimum 40

HS - musi być

Trochę czasu i chęci.

 

Ja w sumie mógłbym być chętny, ale póki co nie mam PS3. HS zresztą na ten moment też, ale myślę, że zanim odzyskam PS3, to i HS kupie w końcu. A level mam 47 chyba albo 48.(nie pamiętam, bo dawno nie grałem)

 

A i co do lvl, to się zgadzam, to nie zawsze jest wyznacznik. Niekiedy ludzie z 40lvl graja o wiele gorzej od mniejszych lvl.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

napewno lepiej zna mape choc przed chwila gralem przeciwko zespolowi tak mniej wiecej kazdy mial 57 lvl i padali jak muchy pod koniec gry 2 z nich miało tylko po 5 kilsow :rolleyes: kazda gra jest inna. i nie powiedziane ze taki z pierwszym lvl nie jest w stanie ubic 60

Napewno lepiej gra sie ze zgraną ekipa a nawet jak sie przegrywa to w miłym towarzystwie hehe

Odnośnik do komentarza

Dlaczego Naughty Dog zrezygnowało z rozwijania funkcji żyroskopu? Dlaczego wszyscy twórcy z tego praktycznie zrezygnowali? Nie dość, że w Among Thieves nie dodano nic nowego to jeszcze usunięto balansowanie na krawędzi.

 

Wyłączenie trybu Sixaxis to jak strzał w kolano. Szczególnie w grze online. Tylko dzięki żyroskopowi można w trybie plunder ustawić kąt rzutu skarbu. Dotyczy też to granatów.

 

Dodatkowo odchylając pad do tyłu wisząc na półce mamy pewność, że Drake skoczy do tyłu a nie w bok. Ustawienie kamery nie ma wtedy znaczenia. Niby nic ale często się przydaje.

 

jar3eczek: Zawiesza się pewnie w momencie wybuchu, który powoduje spadek jednego z wagonów w przepaść. Zrób reinstalację.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Wyłączenie trybu Sixaxis to jak strzał w kolano. Szczególnie w grze online. Tylko dzięki żyroskopowi można w trybie plunder ustawić kąt rzutu skarbu. Dotyczy też to granatów.

Czy ja o czymś nie wiem? A może Ty że takie rzeczy wypisujesz?

Odnośnik do komentarza

Czy ja o czymś nie wiem? A może Ty że takie rzeczy wypisujesz?

W opcjach jest możliwość wyłączenia żyroskopu. Jak masz włączony to wychyleniem pada możesz zmieniać łuk po jakim poleci granat/ skarb. Chodzi o to, że poleci w to samo miejsce ale po innym łuku. Jak zawadzi o sufit to dajesz pada w dół. Najbardziej się przydaje w The Plaza - Plunder.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Łapie Wam konsola zwiechę na mapie z rozbitym pociągiem(w multi)?

Po patchu nie mogę grać w single ponieważ gra niemal za każdym razem się wiesza na ekranie loading, tzn. "nożyk" się kreci, ale muzyka się zacina. Podobnie w multi, też słychać przycięcia muzyki. Nie wiem czy to wina łatki, sprawdzałem inne gry, wszystko ładnie śmiga.

Odnośnik do komentarza

ja również gram w singla.

jestem gdzieś na końcu (tak myślę?), przy wejściu do "Shambhal'i" :)

gra jest świetna i jeżeli miałbym oceniać , to dal bym 9,9/10.

w ciągła mnie na tyle, ze przestałem grat w T6 :D czy Barrrdzo...

jedyny mój minus to brak fabuły z 1cz, ale i tak to nadrobię, chodź by bez kolejność.

polecam.

Odnośnik do komentarza

Znajomośc jedynki nie jest niezbędna ale np dla mnie dzięki temu, że poznałem już wcześniej Sullivana lub Elen to o wiele łatwiej mi się z nimi zżyć i polubić (właściwie to jak tylko ich zobaczyłem zaraz mi się miska zaczęła bardziej cieszyć). Powiem tak, ja będę namawiał jednak usilnie ludzi, żeby pierw sprawdzili jedynkę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...