Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się zgodzić co do pierwszych 2 punktów. Co do reszty: potrenuj więcej, a nie będzie problemu.

Freeze ma 60 lvl, więc nie wiem czy trening mu się przyda. ;]

 

 

A co do dodatków to jest super. ;D Tylko mapy trochę przypominają "otwarty" fort, ale mam nadzieję, że to sprawia tylko takie wrażenie.

 

No i nowy trofea! Po dwutygodniowej przerwie i romansie z CoD'em powracam do gry, trzeba potrenować, bo pewnie skill mi opadł. ;P

Odnośnik do komentarza

To w takim razie nie rozumiem jego narzekania, bo takie rzeczy jak on opisał owszem zdarzają się, ale na pierwszych lvl jak zaczynamy grać.(cały czas chodzi mi o ostatnie 2 zdania o M4 i shotgunie)

 

Mapy także mi się podobają(z wyglądu), ale na pierwszy rzut oka przypominają fort, który nie jest zbyt fajną planszą.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Najdłużej pewnie to: Cold Blooded - Get 2,500 Kills in Deathmatch or Elimination games

I jestem ciekawy czy, żeby zdobyć ten pucharek Rapid Fire - Get 7 Tripled Medals in Deathmatch trzeba w jednym meczu zabić 7 razy w krótkim odstępie czasu 3 zawodników. Czy może w kilku meczach, bo jeśli w jednym, to będzie trudno.

I nie pasuje mi ten puchar za 50 wygranym w elimination. Nie lubię tego trybu.

Coopy raczej proste wystarczy zgrana ekipa, chociaż mogę się mylić, bo mało razy grałem coopa.

A i ktoś wie o co tu chodzi: Tastes Like Chicken - Get 20 BBQ Medals ? Co to jest to BBQ?

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Nie mogli dać tych trophy od razu w podstawce ? <_< Możliwe że dużo osób by się przekonało wcześniej do multi jakby były trofea, w tym ja ;) (jak i kilku moich znajomych). Rozgrywka nawet mi się spodobała, rozegrałem kilka fajnych gier czy to w DM czy coop, ale po kilkunastu meczykach nie chciało mi się więcej w nie grać. Zobaczymy może nowe trofea to zmienią.

Odnośnik do komentarza

Grzesiu, to startujemy razem. Chyba nawet sobie Heavy Rain odpuszczę w dniu premiery - nawet chętnie wrócę do Uncharted i zobaczę o co tak na prawdę chodzi w tym trybie. Bym się tylko pochlastał na miejscu tych, co już od dawna mają takie staty, bo trofea zapewne retroaktywne nie będą.

Odnośnik do komentarza

AGST nie obraz sie ale to ty chyba potrzebujesz troche wiencej pograc skoro nie zauwazyles rzeczy o ktorych pisalem.

Wszystkie osoby z ktorymi gram zgodnie twierdza ze błedzow jest coraz wiencej, a sytuacje jakie opisalem zdarzaja sie bardzo czesto( i nie chodzi tu o umiejetnosci danej osoby, mimo 60lvl uwazam sie za przecietnago gracza).

Pograj wiencej a napewno trafiszna na takie "kwiatki" i z czasem bedza cie coraz bardziej irytowac.

Odnośnik do komentarza

Freeze - jak masz 60lvl, to pewnie grałeś więcej ode mnie, bo ja mam 54. A według strony ND grałem w multi już blisko 200h(więc chyba już sporo widziałem) więc też zdążyłem zauważyć, że: granaty nie działają jak trzeba, ściągnięcie ma niekiedy za duży zasięg(podobnie piącha), ale seria z M4 od tyłu nie zabija przeciwnika? Sorry ale musiałeś mieć wtedy pecha, i po prostu nie trafiać(co się zdarza). Shotgunem akurat prawie wcale nie gram, bo wole bronie na długi dystans, ale jak go używam, to owszem zdarza się nie trafić z bliska, ale to raczej kwestia pecha, a nie błędu w grze.

 

Dla mnie ND powinno poprawić granaty, ściąganie, i co najważniejsze naprawić wszystkie mapy tak aby oszuści nie mogli cheatować. Wtedy będzie idealnie.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Ja mam ponat 800 godzin(ostatnio mam sporo wolnego czasu), nie mow kolego ze nie trafiles na "zalagowanych" graczy..

Strzelasz do takiego slyszysz dzwiek oznajmiajacy zabicie przeciwnika a taki "robaczek" zabija jeszcze ciebie po czym odbiega jakies 2 metry i dopiero upada.

Co do shotguna to jest on teraz niezle spaprany, cos mi sie zdaje ze chcieli go oslabic ale im cos nie wyszlo za bardzo:}

 

Ale zgadzam sie z toba co do kwesti map i wlazenie w "sciany", niech wpierw zajma sie poprawianiem bledow ( i dodadza wiencej map :P)a potem niech sie bawia z HP i innymi (pipi)kami typu skiny z innych gier .

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

Ja mam ponat 800 godzin(ostatnio mam sporo wolnego czasu), nie mow kolego ze nie trafiles na "zalagowanych" graczy..

Strzelasz do takiego slyszysz dzwiek oznajmiajacy zabicie przeciwnika a taki "robaczek" zabija jeszcze ciebie po czym odbiega jakies 2 metry i dopiero upada.

Co do shootguna to jest on teraz niezle spaprany, cos mi sie zdaje ze chcieli go oslabyc ale im cos nie wyszlo za bardzo:}

 

Ale zgadzam sie z toba co do kwesti map i wlazenie w "sciany", niech wpierw zajma sie poprawianiem bledow ( i dodadza wiencej map :P)a potem niech sie bawia z HP i innymi (pipi)kami typu skiny z innych gier .

 

Przesadzasz z tym Shotgunem, nie jest aż tak źle w porównaniu do Modelu 1887 z MW2.

 

A co do 800 godzin to trochę to śmiesznie wygląda (po obliczeniach wyszło mi, iż jes to miesiąc gry. Oo). Rozumiem wolny czas itd., ale to już lekka przesada. ;P Ano i więcej nie wiencej. ;)) Nie wiem czemu, ale nie byłbym sobą nie wytykając tych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc rzadko trafiam na "zalogowanych graczy". Wczoraj mi się zdarzyło, ale to już był super zaawansowany lager, bo się teleportował nawet. :/ A taka sytuacja - "Strzelasz do takiego slyszysz dzwiek oznajmiajacy zabicie przeciwnika a taki "robaczek" zabija jeszcze ciebie po czym odbiega jakies 2 metry i dopiero upada." Zdarza się ale bardzo rzadko, przynajmniej mi.

Shotgun może jest spaprany nie wiem, bo używam go okazjonalnie.(w momentach kiedy trzeba się wbić w grupę 3 graczy np.) Więc dokładnie mu się nie przyjrzałem.

 

Tak swoją drogą, to jakich boostów używacie?

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz to dodaj mnie do znajomych , pogadamy i pogramy :P

Ja osobiscie gralem na w polowie pusty,skoczcie mi czy tez calun ( raczej gram na maly dystans), inwalide omijalem z daleka tak jak i szklana szczeke.Gralem na ujemnych busterach zeby jak najszybciej zdobyc 60 lvl innaczej bym wcaje na nich nie gral .

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

A teraz jakich używasz?

 

Mi osobiście nie zależy na kasie, i dobiciu do 60lvl jak najszybciej, to też te ujemne, które mogę kupić użyłem tylko raz aby zdobyć medal. A normlanie, to wcześniej używałem "z biodra", i bandoliere, ale, to tak do 40lvl. A potem zmieniłem styl gry, i używam "Sokole oko" + (od niedawna)"pedziwiatr".

 

Jak chcesz, to wyślę ci invite jak będę na PSN. Będzie można pograć. Ostatnio często gram jeszcze z Twisterem więc będzie nas 3. :]

Odnośnik do komentarza

Ja U2 już niestety oddałem (był pożyczony od kolegi) i to najlepsza gra w jaką grałem w życiu. Dopiero U2 zachęcilo mnie do zdobywania trofeów na PS3. Ale nie ma aż tak dużej przepaści między nim a U:DF. Pierwsza cześć przygód Nathana też była znakomita. I jeżeli wierzyć plotkom, że na gwiazdkę Naughty Dog planuje zrobic nam prezent w postaci trzeciej cześci to z ta serią nie może równać się nawet GoW. Ciekawe co poprawią w 3 skoro AT była bezbłędna... :turned:

Odnośnik do komentarza

Ja U2 już niestety oddałem (był pożyczony od kolegi) i to najlepsza gra w jaką grałem w życiu. Dopiero U2 zachęcilo mnie do zdobywania trofeów na PS3. Ale nie ma aż tak dużej przepaści między nim a U:DF. Pierwsza cześć przygód Nathana też była znakomita. I jeżeli wierzyć plotkom, że na gwiazdkę Naughty Dog planuje zrobic nam prezent w postaci trzeciej cześci to z ta serią nie może równać się nawet GoW. Ciekawe co poprawią w 3 skoro AT była bezbłędna... :turned:

 

Eee ale dlaczego akurat jak Uncharted 3 wyjdzie w tym roku( oczywiscie to marzenia) to GoW nie może się z nim równać ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...