Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Mapki bardzo udane, zachęcam do kupna, zwłaszcza, że cena nie jest duża. Na polskim PSS jest zestaw mapy plus skórki za 18zł (nie widzę aby można było kupić te dodatki oddzielnie).

 

Podobno Naughty Dog rozważą przywrócenie poprzedenich DMG broni. Ludzie strasznie narzekają na obecną sytuacje i wcale im się nie dziwi. 3 serie z Fala, 1 strzał z snajpy (LOL!), AK-47 które teraz jest mocno przegięte, dobrze że Hammer nie zabija jednym strzałem :teehee: . Ogólnie udało im się popsuć świetny multiplayer. Mam nadzieję, że szybko naprawią ten błąd.

Odnośnik do komentarza

a więc wczoraj zamiast grać w nowiutkie Heavy Rain to testowałem DLC - postacie zła muszę powiedzieć że są ciekawe, mi najbardziej i to już od czasów jedynki przypadł do gustu Eddy. Jako że mam wersje PL najbardziej brakuje mi jego głosu przy niektórych akcjach ale jakoś się idzie przyzwyczaić, natomiast co do map - zalane ruiny dość duże, raj dla kamperów gdzie łatwo się schowają, dużo miejscówek na wysokości i dość dużo miejsc z M4 oraz innymi mocnymi broniami typu snajpera, shootgun etc. Co do fabryki grałem tam w CO-OP'ie gdzie jest dobra miejscówka z granatami w sterówce w której można czekać na wrogów, po raz kolejny mapa jest wielkaaaaa, dużo latania w pionie i poziomie. Podsumowując dobrze wydane 18zł, POLECAM!!

Odnośnik do komentarza

Mi też mapki przypadły bardzo do gustu, szkoda, że tylko dwie mapki. Chcę więcej. Natrafiłem wczoraj nawet na jednego forumowicza. :) Zalane ruiny spoko są, klimacik niezły i dużo miejsc do natychmiastowego schowania się za ścianą lub kamieniem. Najbardziej podoba mi się jednak fabryka, momentami ta mapa przypomina mi jedną mapkę z KZ2 heh. A co do dmg broni mi tam obojętnie, bo nadal gram na takim samym poziomie, gorzej z innymi chyba. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...