Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Patch mial poprawic "odradzanie sie" na forcie, zakładzie i jaskini lodowej. Pozatym usunac glitche, a prawda jest taka ze i tak wlazic w sciany sie da , jedynie pozbyli sie latania chodz jeden sposob nadal dziala (powiedzmy).

Co do nowego DLC to musze przyznac ze mapy robia wrazenie, jednak sa zaby wielkie jak na starcie 5 vs 5, zwlaszcza gdy kogos wywali z gry lub sam wyjdzie , wtedy mamy bieganie po planszy i zabawe w chowanego.

Natomiast skorki ( moim zdaniem) tym razem sa beznadziejne, nie dosc ze 2 sa z edycji limitowanej gry to 2 nastepne (szkielety)sa po prostu dostepna juz skorka w innych kolorach (zero roznicy).

Odnośnik do komentarza

Troche lipa z tymi mapami...

Przez to wyszukiwanie istnieje spora "szansa". że nigdy nie zagramy rankingowego meczu na nowych mapach. Jest tak dlatego, że mimo wyszukiwania z DLC znajduje też tych, którzy mają tylko pierwsze DLC a z nimi siłą rzeczy nie zagramy na nowych mapach z drugiego DLC. Od wczoraj zagrałem jakieś 20-30 gier a ani razu nie było nowej mapy <_<

Odnośnik do komentarza

Wzniesienie jest zakręcone jak świński ogon i gra na nim jest dosyć chaotyczna (ale w sumie ciekawa).

Muzeum jest ciekawe do grabieży ale do DM jest zbyt duże. Likwidacji na tej mapie nie chcę sobie nawet wyobrażać. Ktoś z założonymi unikami może tam się kampić wiecznie. A nawet bez kampienia np. 2 ostatnie żywe osoby mogą po niej biegać bez końca i na siebie na trafić. Nowy tryb.. jest ok ;)

Odnośnik do komentarza

2 nowe mapy, nowy tryb plus nowe skórki, naprawdę warto kupić, szczególnie, że cena nie jest wysoka. Nawet sam się skusiłem mimo, że ND udało się popsuć tak świetny MP i obiecałem sobie, że już nie będę się męczył z tym tytułem. Wczoraj trochę pograłem na nowych mapkach, wielopoziomowe mapy na których TD trwa naprawdę długo. Dziś pobawię się z nowym trybem co-op, bo jest całkiem fajny (szkoda mi nerwów do sieciowych meczów ;) )

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Wczoraj po długiej przerwie powróciłem do Uncharted 2 i jedyne co nasuwa mi się to pytanie - dlaczego przestałem :P nowe mapy są świetne, chyba sporo osób zakupiło już DLC bo gry wyszukiwało bardzo szybko a walka toczyła się na nowych mapach. Co do "wzniesienia" to mapa jest świetna, na początku rzeczywiście trudno się połapać co i jak ale później jest wybornie :) Dzisiaj potestuje Co-Op - polecam, warto wydać te kilkadziesiąt złotówek :)

Odnośnik do komentarza

Oj... Przesadzacie z tym polskim dubbingiem. Prawda jest taka, że ile osób tyle opinii. Ja pierwszą część przeszedłem 4 razy i nie wyobrażałem sobie Boberka w roli Drakea. Zmieniłem zdanie, gdy zagrałem w dwójkę. Boberek jest świetny i idealnie pasuje do swojej roli. Inni aktorzy też w niczym mu nie ustępują. Mi osobiście nie podeszła tylko babka podkładająca głos Elenie. Do dziś się do niej nie przekonałem, ale reszta trzyma poziom.

Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy post, chociaż obserwuje temat i forum od dłuższego czasu. Wreszcie postanowiłem włączyć się do dyskusji.

Wracając do tematu Uncharted, zastanawia mnie jak długo tryb multi będzie oblegany. Jak wiadomo popularność z biegiem czasu spada, co przekłada się na ilość osób online, ilość osób, które mają kupione DLC z nowymi mapami itd. Na horyzoncie widzę kolejne świetne produkcje, które pochłoną mnie tak jak to zrobiło Uncharted 2.

 

Jeśli chodzi o nowy tyb co-op, to muszę przyznać, że jest fajny. Mam już w nim zrobione trofeum, przetrwania 10 stopnia ataków "nieprzyjaciela". Na plus trybu, to że gracze nie biegają po mapie i sami działają własną rękę zdobywając punkty. W nowym trybie jest ograniczone pole, każdy musi ochraniać swoich partnerów inaczej sam zginie i nie przejdzie do kolejnego stopnia.

 

Jedna z nowych map - wzniesienie, dla mnie rewelacja. Bardzo dużo poziomów, możliwości wspinaczek i miejsc do ataków na przeciwnika. Z nową paczką multi, zauważyłem, że powiększyli siłę rażenia FAL'a co dla mnie jest plusem, bo dotychczas ta broń była kompletnie bezużyteczna, w porównaniu z kałachem.

Odnośnik do komentarza

Pograłem najpierw z angielskim dubbingiem + pl subami, ale napisy prawie w ogóle nie oddawały rzeczywistego sensu wypowiedzi postaci. Pozostałem przy angielskim dubbingu + angielskich subach - o niebo lepiej!

 

Co do samej gry..

 

Grafika - co tu dużo mówić... F E N O M E N A L N A !

Muzyka - bardzo dobra, klimatyczna, main theme nadal powoduje ciary.

Gameplay - szkoda, że tak mało zagadek w tym U2, ale system strzelania jest bardzo dobrze zrobiony i w ogóle to nie męczyło.

Polski dubbing - porażka na całej linii. Po przejściu gry na oryginale to głosy postaci w ogóle nie pasują IMO. Może jedynie głos Sully'ego. Jak usłyszałem głos Chloe (w polskiej wersji) to myślałem, że umrę ze śmiechu. Chloe w angielskiej wersji ma sexowny głosik i świetnie zmienia ton wypowiedzi. W polskiej to jakieś piskliwe babsko.

 

Czas przejścia na Normalu - 9,5h. Prawie za jednym zamachem przeszedłem całą grę. Świetna pozycja. Czekam z wypiekami na część nr3.

 

Ode mnie ocena: 10/10 ! Więcej takich gier! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...