Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno Naughty Dog rozważą przywrócenie poprzedenich DMG broni. Ludzie strasznie narzekają na obecną sytuacje i wcale im się nie dziwi. 3 serie z Fala, 1 strzał z snajpy (LOL!), AK-47 które teraz jest mocno przegięte, dobrze że Hammer nie zabija jednym strzałem :teehee: . Ogólnie udało im się popsuć świetny multiplayer. Mam nadzieję, że szybko naprawią ten błąd.

Jeszcze niedawno było narzekanie, że trzeba zbyt dużo naboi wpakować w przeciwnika, żeby go zabić, a teraz na odrwót. Ludzie, zdecydujcie się wreszcie -_- Mi tam aktualny DMG broni nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza

Podobno Naughty Dog rozważą przywrócenie poprzedenich DMG broni. Ludzie strasznie narzekają na obecną sytuacje i wcale im się nie dziwi. 3 serie z Fala, 1 strzał z snajpy (LOL!), AK-47 które teraz jest mocno przegięte, dobrze że Hammer nie zabija jednym strzałem :teehee: . Ogólnie udało im się popsuć świetny multiplayer. Mam nadzieję, że szybko naprawią ten błąd.

Jeszcze niedawno było narzekanie, że trzeba zbyt dużo naboi wpakować w przeciwnika, żeby go zabić, a teraz na odrwót. Ludzie, zdecydujcie się wreszcie -_- Mi tam aktualny DMG broni nie przeszkadza.

Bo wtedy narzekali ci, którzy teraz cieszą się z tego, że snajpa zabija jednym strzałem, a kampowanie jest bardziej opłacalne.

Odnośnik do komentarza

jeszcze odnośnie tego dlc i pucharków:

 

zastanawiam się jak to jest naliczane np:

"Cold Blooded - Get 2,500 Kills in Deathmatch or Elimination games"

 

mogę zrobić np 2000kl bez dlc i po zakupie wystarczy dobić 500 do 2500kl ? czy jednak będę musiał robić "od nowa" ?

poza tym jest to naliczane na wszystkich mapkach czy tylko na nowych ?

Odnośnik do komentarza

jeszcze odnośnie tego dlc i pucharków:

 

zastanawiam się jak to jest naliczane np:

"Cold Blooded - Get 2,500 Kills in Deathmatch or Elimination games"

 

mogę zrobić np 2000kl bez dlc i po zakupie wystarczy dobić 500 do 2500kl ? czy jednak będę musiał robić "od nowa" ?

poza tym jest to naliczane na wszystkich mapkach czy tylko na nowych ?

 

 

niestety ale musisz zbierac od nowa, mialem podobnie, ale nie martw sie szybko zrobisz te 2500 kilow ;)co do naliczania to na wszystkich mapach na jakich mozesz grac ;)

Edytowane przez bucky
Odnośnik do komentarza

Mapki bardzo udane, zachęcam do kupna, zwłaszcza, że cena nie jest duża. Na polskim PSS jest zestaw mapy plus skórki za 18zł (nie widzę aby można było kupić te dodatki oddzielnie).

 

Podobno Naughty Dog rozważą przywrócenie poprzedenich DMG broni. Ludzie strasznie narzekają na obecną sytuacje i wcale im się nie dziwi. 3 serie z Fala, 1 strzał z snajpy (LOL!), AK-47 które teraz jest mocno przegięte, dobrze że Hammer nie zabija jednym strzałem :teehee: . Ogólnie udało im się popsuć świetny multiplayer. Mam nadzieję, że szybko naprawią ten błąd.

 

Snajperkę mogliby rzeczywiście trochę osłabić, ale reszta jest bez zarzutu, wcześniej wpakowałeś w delikwenta 10 naboi z AK (którego wcześniej nie dało się używać przez g****aną celność i siłę) , a on ci ucieka i bawisz się od nowa, to akurat jest bez sensu, poza tym 3 serie z FALa to wcale nie mało.

Odnośnik do komentarza

jeszcze odnośnie tego dlc i pucharków:

 

zastanawiam się jak to jest naliczane np:

"Cold Blooded - Get 2,500 Kills in Deathmatch or Elimination games"

 

mogę zrobić np 2000kl bez dlc i po zakupie wystarczy dobić 500 do 2500kl ? czy jednak będę musiał robić "od nowa" ?

poza tym jest to naliczane na wszystkich mapkach czy tylko na nowych ?

 

 

niestety ale musisz zbierac od nowa, mialem podobnie, ale nie martw sie szybko zrobisz te 2500 kilow ;)co do naliczania to na wszystkich mapach na jakich mozesz grac ;)

 

od siebie dodam jeszcze że nalicza także w starciach drużyn tylko: RPG, PISTOLE i snajperka, pistolety i granaty

 

i DOBRZE :)

Odnośnik do komentarza

Ostatni patch osłabił zasięg granatów i nieco snajperkę. Zmiany jak najbardziej na plus, ale najlepsze jest to, że osłabili FALA (nadal 3 serie, ale miedzy seria wydłużono czas oddawania strzałów), a AK w ogóle nie ruszyli! Przez to n00bowskie (przesadzone) AK gra mocno straciła.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie ostatnie 2 czy 3 patche są beznadziejne. Obecnie dobrze, ze osłabili snajperke troszke i FAL ale granaty teraz są praktycznie bezuzyteczne bo żeby zabić trzeba go rzucić praktycznie pod nogi....

Powinni powrócić do wszystkiego jak było na samym początku.

Eh.. ponad miesiąc nie miałem konsoli a teraz jak już ją mam okazało się, że mój ulubiony MP nie nadaje się do gry :/

Odnośnik do komentarza

Dokładnie - granty są bezużyteczne, bo prawie zawsze da się od nich uciec.

Także bym wolał, żeby wrócili do ustawień jakie były na początku. Chociaż teraz też dobrze mi się gra, to jednak wtedy było lepiej, i o wiele mniej irytująco.

 

E: Jeszcze nie rozumiem po jaką cholere ND osłabiło sokole oko(down the irons po ang.) Przecież, o to właśnie chodzi w bosstach, żeby mieć przewagę nad tymi, którzy używają innych bosstów. Więc jak ktoś narzekał, że zabijają go ludzie z down the irons i jest za mocne, to zamiast narzekać niech sam ustawi sobie ten boost.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Emet: Chyba sobie kpisz.

 

Ciężko mi się wypowiadać bo grę sprzedałem (150zł piechotą nie chodzi) ale oryginalne ustawienia były do dupy. Szkoda, że nie można wrzucać filmów na YouTube bo byście się ze mną zgodzili. Balety z shotgunami były bardzo deprymujące. Takiej masherki "krzyżyka" i "kółka" nigdy nie widziałem. W 100% sytuacji, kiedy gość powinien zginąć, jakimś cudem przeżywał.

 

Od początku mówiono, że multi jest źle zbalansowany. Fani się z tym pogodzili a inni po przejściu single'a grę sprzedali. Dobrze, że ND coś stara się zmienić ale problem tkwi w samej grze. Trzeba by zmienić zbyt dużo rzeczy. Przemodelować mapy, bronie, postacie. Jak zmienią jedno to zepsują drugie. Nie eksperymentuje się na żywym organizmie.

 

Ja czekam na kolejną część.

Odnośnik do komentarza

W pewnym sensie zgadzam sie z Emetem , tez sadze ze patche sporo namieszaly i o wiele lepiej gralo mi sie na pierwszych "ustawieniach".

Natomiast cieszy mnie to ze ND dziala caly czas w sprawie glitchy , wieksza czesc jest teraz poblokowana ( latac nadal sie da :P )

Jednak nadal pozostaja lagi, co z tego ze poprawiono sila broni skoro do przeciwnika moze strzelac i strzelac.

Granaty choc nieraz irytowaly to i tek byly lepsze niz teraz, zucasz nieraz pomiedzi 2 kolesi (stojacych blisko siebie) a oni nawet nie drgna.

Tak samo jak sprawa z butlami ,kilka razy mialem taka sytuacje ze wale jedna koleszce na "gufke" lub strzelam gdy byl bardzo blisko niej a przeciwnik zostaje tylko ogluszony .

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

No, najtrudniej potrójną stawkę będzie zrobić(jedna mi wpdała, ale trzeba 7), bo jak na grabieży jeszcze się dało(ludzie gnali do skarbu - dobrze rzucony granat, i wpada), tak w DM lub eliminacji jest to trudne, bo przeciwnicy rzadko są w grupie. A teraz jak osłabili zasięg grantu, to już w ogóle ciężko. :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...