Skocz do zawartości

PSP News + komentarze


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Posypalo 'dobrymi' newsami ^^ wiekszosc juz znalazla swoje miejsce w osobnych tematach, ale teraz tak z pigule ;]

 

GTA: SAS na PSP - [!] panowie z HMV podaja informacje, ze owa gra jest w fazie produkcji - linkacz zaznacze, ze ci sami ludzie rozglaszali ploty o mgs4 na x360...

 

Destination PlayStation - na konferencji przedstawiono szereg zapowiedzi na psp: LittleBigPlanet, Assasin's Creed[przewidywany bundle pack z grą], Rock Band Unplugged, MotorStorm Arctic Edge, Petz [cos jak nintendogs], do tego nowy kolorek i bundle z HM [nie rozwine skrotu ;]]

 

Kolejny SH na psp? - jest to tylko spekulacja, ale wiadomo, ze firma climax robi cos wspolnego dla wii i psp ^^

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza
GTA: SAS na PSP - [!] panowie z HMV podaja informacje, ze owa gra jest w fazie produkcji - linkacz zaznacze, ze ci sami ludzie rozglaszali ploty o mgs4 na x360...
Produkt w ofercie sklepu widziałem już parę tygodni temu. Oprócz tego w opisie widać "Jun 2007", co mi wygląda na datę dodania produktu. Krótko mówiąc - ktoś wykopał starocia. Nadziei bym sobie nie robił tym samym.
Odnośnik do komentarza

No i tego się po PSP Destination spodziewałem. Wolę wiedzieć, że będę mógł zagrać w AC, LPB czy MS (już sam fakt, że mogę rzec skrótami i każdy je rozpozna, o czymś świadczy), niż patrzeć na 15 nowych tytułów z których z samych nazw bym musiał się albo dziwić, albo wstydzić :) Nie wiem po co Petz na PSP, to gra dla posiadaczy DS-a chyba bardziej :)

Odnośnik do komentarza

Nowy Monster Hunter:

 

"Po ponad 3 mln sprzedanych kopii Monster Hunter 2nd G, było oczywiste, że Capcom nie zrezygnuje z tej serii na PSP. Japoński tygodnik Famitsu przeprowadził wywiad z firmą Capcom na temat ich planów co do przyszłym gier.

 

O ile większość wywiadu została poświęcona Monster Hunter 3 to kiedy Keiji Inafune w pewnej chwili został spytany czy szykują coś nowego dla posiadaczy PSP, którzy z utęsknieniem wyczekują kolejnej odsłony. Keiji odpowiedział, że na PSP trafi także nowy Monster Hunter. Na razie brak jakiś większych detali, jednak fani MH mogą już zacierać łapska na kolejną część."

 

 

źródło: PSP-team.pl

 

PS: Yano tylko nie skacz przez okno z radości :P

Odnośnik do komentarza

OOOOOOOHHH YYEEEAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

HAHAAHAHA :D:D: nie skacze rpzez okno ale skacze z radosci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

:slinotok: :slinotok: :slinotok: :slinotok:

 

 

ahhhhhhhhhh :D

 

 

 

sry za debilnego posta ale musialem okazac radosc :D

 

 

nawet jesli bedzie to kolejny "dodatek" w stylu 2G to i tak bede sie cieszyl :) a jesli to bedzie odpowiednik mh3 na psp to bede sie za(pipi)iscie cieszyl!! bo nie bede musial kupowac wii :P (chociaz pewnie i tak kupie :P)

a jesli jakis zupelnie inny MH nie bazujacy na mh2 ani mh3 to sie zdzwie :D ale tez fajnie :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Yano módl sie lepiej żeby badziewnej karcianki jakiejś nie zrobili :D

 

karcianke to zrobili tyle ze prawdziwą "papierową" w japonii calkiem popularna (w stylu magic the gathering) , watpie zeczy to chcieli rpzerobic na psp, mam tez nadzieje ze nie strzela czegos w stylu "puzzle MH" ;p

Odnośnik do komentarza

No w sumie to już pięć lat będzie, więc nie dziwię, że nowe PSP już powstaje. Forma elektronicznej dystrybucji to dla mnie pomyłka - uwielbiam mieć gry na półce, nie cierpię mieć tylko zerojedynek (nawet jak miałem przerobione PSP to kupiłem z pięć gier, po prostu kocham kolekcjonować gry).

Ale podejrzewam, że nowe PSP będzie albo na koniec tego roku, albo co bardziej prawdopodobne, w 2010 roku. Nie ma sensu wydawać nowej konsolki, kiedy ta ma tyle zapowiedzi. Chyba, że to ma być piękny łabędzi śpiew.

 

Jezu, nie wyobrażam sobie tej grafiki :slinotok:.

 

Winner masz iksboksa trzystasześćdziesiąt?

Odnośnik do komentarza

hmmmm mozliwe ze sony chce tymi kilkoma zapowiedzianymi perełkami opchnąc jak nawiecej psp przed wprowadzeniem psp2, wiadomo ze zapowiedz nowej konsoli spowoduje spadek sprzedaży starej bo ludzie beda chcieli poczekac i kupic nową a nie umierającą (cchyba ze roznica w cenie bedzie kolosalna , i stanie sie to samo co z ps3 - ludzie kupują wiecej ps2 mimo ze ps3 jest juz dlugo na rynku)

 

tak czy siak ja raczej nie skacze z radosci ale z drugiej sotrny to bylo do przewidzenia :P w sumie jesli wypuszczą w tym roku kilka perełek to i tak bedzie dobrze ;>

 

 

a co do dystrybucji to ciekawe co wymyśla, gry na karach pamięci wydaja sie calkiem ciekym pomyslem (przynajmniej beda szybsze niz ładowane z umd), jednak karty pamieci sa droższe niz płytki, zwłaszcza te kilku gigowe, mimo ze postaniały znacznie to jednak nawet te 30-60 zł to wiecej niz 2zł ;p to moze wplynac na ceny :P

 

co do piractwa to jak dla mnie moga zabezpieczyc konsole tak dobrze jak ps3 byle by tylko to zabezpieczenie dotyczylo piratów a nie powodowalo ze "orgnalna" konsola ma okrojone funkcje i dziala gorzej niz piracka (pomijajac homebrew glownei mam na msyli roznice w loadingach pomiedzy umd a karta pamieci)

 

 

Odnośnik do komentarza

@raven

 

Mam, gdyby co to chętnie zagram w CoD5 czy GTA IV. GT znasz.

 

 

Co do wydania nowej wersji czy tam całkiem nowej generacji PSP to wg mnie wcześniej jak połowa/koniec 2010roku nie będzie(przynajmniej dla nas - europejczyków bo tamci zawsze mają sprzęt pół roku wcześniej). Jeżeli chodzi o strategię - myślę że jest dobra(przynajmniej dla tych, którzy mają kasę na nowy sprzęt :P): "wydamy im hiciory na koniec starej generacji, żeby zaostrzyć apetyt na naszą nową zabawkę..." - jeżeli konsola ma utrzymać się kolejne bite 5 lat to ja w to wchodzę(byleby było więcej hiciorów - myślę że bez GT5 Mobile się tym razem nie obejdzie xD)!

 

Na razie to tylko gdybania - "pożijem, zobaczim!"

Odnośnik do komentarza

Jak będę miał Golda to na bank się odezwę winner :).

 

Jak dla mnie to mogą jak na razie takimi grami supportować PSP, przy takich zapowiedziach nowa konsolka niepotrzebna. I może wreszcie dodadzą do softu robienie screenów czy słuchanie muzyki.

Odnośnik do komentarza
myślę że bez GT5 Mobile się tym razem nie obejdzie xD)!

 

przy przypadkiem najwiekszym problemem z gran turismo na psp nie ejst brak analogowych przyciskow i tylko jedna gałka? ludzie lubia miec duzo kontroli nad gazem i hamlucem pdoczas grania w gt wiec druga gałka albo czule przyciski sa dosyc potrzebne,

 

moze tego problemu nie bedze w psp2

Odnośnik do komentarza

No ja rozumiem, że po tym całym skamleniu na to że PSP ma tylko jedną(trza przyznać ch**ową gałeczkę) zrobią coś z tym z wyjściem PSP2. Przypomina mi się tez teks sprzed kilku miesięcy o tym że GT Mobile nie wyjdzie wcześniej jak w 2010/2011 roku - czyżby juz wtedy z myślą o nowym PSP? Być może, ale Gran Turismo i 2 dobrej jakości "grzybki" w PSP to przecież MUS.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

kurde pojawiaja sie pspkowe remaki wiekszosci gire z nextgenow XD

 

oby tylko nie okazaly sie takim crapem jak konwersje filmow :P

 

brakuje jeszcze uncharted, tekken6 , chetnie bym zobaczyl remake vargant story i ff7 :P

 

moze czas otworzyc temat "psp umiera" tylko zeminic jego nazwe na "psp nie umiera" ? XD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.