Skocz do zawartości

PSP News + komentarze


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wszystko rozbija się teraz o to, czy ten cały PSPhone będzie oferować kompatybilność z grami na PSP - jak nie, to dzięki za taki projekt.

A wg. mnie na 90% nie będzie ich wspierać - ekran będzie o zbyt dużej rozdzielczości, procesor też zupełnie nie ten + nie wiadomo jaki układ graficzny. Choć kto wie, może to jest zapowiedź nowej ery gier na przenośne PlayStation?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Tak sobie myślę... czy PSP skończy tak jak PS2, mocnym (pipi),nięciem na koniec żywota w postaci GOW:GoS?

 

Stary temat, wiem ;) Ale ostatnie gry zmotywowaly mnie do powrotu do PSP (a takze sporo wyjazdow ;p).

 

Osobiscie uwazam wraz z druga polowa roku 2010 zaczal najlepszy okres dla PSP w historii. Zaczynajac od Persony 3 przez KH:BBS, Valkyrie Chronicles, GodEatera, Last Ranker, nowe Parasite Eve, zapowiedziana druga czesc Dissidi, GTA: Chinatown Wars, Motor Storm, klon Monster Huntera od SE, spin off White Knight Chronicles, FF13 Agito, a na GoW:Ghost of Sparta konczac, jestem przekonany ze PSP dokona swojego zywota z 'ekranem' podniesionym do gory ;)

 

Naprawde... tak dobrych gier w zapowiedziach, lub tez juz wydanych, na PSP nie bylo nigdy (moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza

Oj tak, czekam niecierpliwie na wiele tytułów, będzie będzie grubo!

 

Choć jakby nie patrzeć, PS2 też po swoim pięknym roku 2005 dokonywało żywota na początku 2006 świetnymi grami, potem powoli wszystko wygasało. Tutaj sam nie wiem, już ponad rok temu wróżono naszej kieszonce rychły koniec, a tutaj proszę, wszystko ruszyło z kopyta. Sony niby obiecuje 10 lat PSP i PS3, ale jak to naprawdę będzie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W zasadzie mogło by to PSP2 tak wyglądać, wydaje się wygodne (nareszcie 2 gałki analogowe :) ), pięknie wykonane lecz ogromnie podobne do PSP Go. Zawiódł bym się gdy by te zdjęcia potwierdziło oficjalnie Sony, PSP2 za mało różni się (wizualnie) od PSP GO, ja spodziewałem/am się całkowicie innego wyglądu.

 

Jeżeli przypomnimy sobie jak Sony dochowało tajemnicy wyglądu PS3 slim i PSP Go oraz ostatnio PS phone :lol: możemy być pewni że dostaniemy właśnie taki sam sprzęt jak na fotkach :D

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Design ujdzie w tłumie, choć zapewne przyjemne w użytkowaniu (ergonomia...) to raczej nie będzie .

Szkoda tylko, że po raz kolejny będziemy katowani błyszczącą obudową. Mogliby w końcu darować sobie ten trend i wrócić do matowych obudów.

Plus za dwa analogi. Ciekawy czy to tylko fake czy faktyczne fotki końcowego designu produktu. Szczerze to wolę ten od 3DS'a taki tradycyjny, a nie pseudo hi tech sprzęt.

Oby tylko Sony nauczyło się czegoś z przykładu PSP i nie skończyło się tak jak na pierwszym handheldzie Sony. Który powinien się nazywać Portstation i Sequelstation.

Póki co 3DS ma taki line up tytułów, że nowa maszynka Sony w ogóle mnie nie interesuje. Jak skupią się na oryginalnych i świeżych pomysłach w grach to z pewnością się zainteresuję tą platformą ale jeśli to będzie tak jak z PSP, czyli raz na ruski rok jakiś tytuł godny uwagi to raczej poczekam aż sprzęt będzie chodził za grosze i wtedy będzie się go imo opłacało kupić. Big N już nie raz pokazało, że nie liczy się moc obliczeniowa i mnóstwo zbędnych multimedialnych bajerów tylko jakość i poziom gier.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...