Skocz do zawartości

PSP News + komentarze


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

napisze tutaj mimo ze gra wychodzi tez na ps2 i wii, ale rzadko wchodze na tamte tablice ;p

 

nowa gra na podstawie LOTRa, tym razem historia aragorna

http://www.gametrailers.com/video/debut-tr...-aragorns/49897

 

przyznam ze akurat ostatnio (wręcz wczoraj) , ogladalem sobie kolejny raz władce i bardzo sie napaliłem na jakies gierki (moze wroce do 3 ery), a tu nagle news o nowej grze, wiec w pierwszej chwili sie bardzo ucieszylem , ale po obejzeniu filmiki mam dosyc powaznie mieszane uczucia...

w sumie ciezko powiedziec nawet co to jest? chodzona bijatyka? h'n's ? rpg? (oby to nie byla bijatyka 1vs50 , co mozna podejzewac bo psutym terenie) miejscami grafa wydaje sie calkiem ładna jak na stare konsole, ale w innych miejscach sa wielkie puste przestrzenie ktore marnie wyglądaja.. no i troche zbyt komiksowy styl jak dla mnie, co prawda nie lubie gier na podstawie filmow z komupetowymi "aktorami" , wole zeby postacie mialy swoj design a nie byly kopiami aktorów, ale akurat ten jest troszke zbyt komiksowy/bajkowy (zwlaszcza w niektorych miejscach), mam nadzieje ze cos jednak z tego bedzie :P

robią ja ludzie od roznych "lego games" (batman, indiana jones itp) , z tego co wiem te gierki nie byly takie najgorsze i maja swoje plusy, oby nowy lotr tez mial plusy :D

 

od daaaawna (jeszcze przed filmami) czekam na jakąs fajna gre na podstawie LOTR, na fajnego rozbudowanego, ładnego, sensownego rpga, a tymczasem dostajemy glownei chodozne bijatyki i rtsy ;p

"trzecia era" dosyc sporo czerpie z jrpg co jest dla mnie plusem, ale nistety ma niedoróbki ktore troche zniechęcają, no i opowiada jakąs poboczną historie ..

 

sory za odbieganie od tematu ale przypomnial mi sie LOTR na snesa, mial fajną klimatyczną muze i nienajgorsża jak na snesa grafe, niestety gameplay byl bardzo utrudniony (ciezko bylo cos zaatakowac zeby samemu nie oberwac), no i brak save'a = wpisywanie wielkiego kodu

macie mała bróbke

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Wygląda bardzo prawdziwie;]. Nie wiem, po co wy to w ogóle pokazujecie, od lat ciągle internet jest zaśmiecany tymi obrazkami nadchodzących konsol i przecież i tak nigdy to nie jest prawdziwe i wiadomo, że nie będzie, więc po to w ogóle pokazywać?

Odnośnik do komentarza
Wygląda bardzo prawdziwie;]. Nie wiem, po co wy to w ogóle pokazujecie, od lat ciągle internet jest zaśmiecany tymi obrazkami nadchodzących konsol i przecież i tak nigdy to nie jest prawdziwe i wiadomo, że nie będzie, więc po to w ogóle pokazywać?

To zdjęcia z nowego numeru QORE, który można ściągnąć z PSS, więc sam sobie odpowiedz.

 

Zdjęcie pudełka:

http://i41.tinypic.com/wlbrr8.jpg

 

I informacje:

3.8" screen

43% lighter than previous version

16 Gig memory

Bluetooth support

No UMD

Downloads games and movies

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza
To zdjęcia z nowego numeru QORE, który można ściągnąć z PSS, więc sam sobie odpowiedz.

Skoro można ściągnąć z PSS, to dlaczego piszesz ze znakiem zapytania? Czyżby jedna osoba mogła go już ściągnąć, a reszta jeszcze nie mogła? Aha. Popatrz jeszcze raz na ten obrazek i mi powiedz, że to jest prawdziwe urządzenie, no kurczę.

Odnośnik do komentarza

wyglada jak jakas chisnka zabawka z tetrisem...

 

klawisze wklęsłe, zaokrąglone boki po otwarciu twoarza dziwne kształty , jedna gałka i to jeszcze mniej wygodna (chyba) , chociaz jedna gałka dowodzi ze to tylko inny wyglad psp a nie prawdziwe psp2, bo nie mogli by zrobic tak duzej roznicy chcac zachowac sens tworzenia gier na nowe i stere

 

no i rzeczywisciie - jedyny sesn chowanych klawiszy to zmniejszenie rozmiaru konsoli, bo bez touchscreena nie da sie nic zrobic z zmaknieta klapą (chyba ze filmy ogladac..)

 

 

edit: swoja droga moze by zalozyc osobny temat o tej nowej psp, bo zapewne bedzie sporo rozmow o niej ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

army of two na psp przedstawia sie całkiem niezle

http://www.gamekyo.com/newsfr31175_army-of...le-sur-psp.html

 

skcreeny sa powiekszone wiec pixele sie rzucaja w oczy, ale otoczenie ma sporo detali, tekstury nie sa az tak gragiczne xD

 

wyglada lepiej niz dante's inferno

http://www.gamekyo.com/newsfr31172_dante-s...si-sur-psp.html

(tekstury tego duzego potwora to jakas masakra)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

po tej reprymendzie nikt tu nie chce pisać;p

 

przepraszam ale ja nie mam jak zrobic wg "wzoru" , mam tylko filmik i komentarz własny ;p

 

 

Queen's Blade: Spiral Chaos

japonczycy wymyslili cos dzinwego znowu- chyba to bedzie taktyczny rpg , tylko ze nastawiony na to ze walcza same babki i machają walorami xD (niszczenie ubrań included)

japonski trailer

http://www.gametrailers.com/video/japanese...ens-blade/51319

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...