Skocz do zawartości

Ranking top 10 forum PE


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN

1. By znaleźć się w rankingu należy posiadać więcej trophies niż ostatnia osoba na liście.<br>

2. Miejsce w rankingu zależy od levelu który dany gracz posiada. W przypadku gdy gracze posiadają taki sam level ich pozycja w rankingu jest określona na podstawie paska doświadczenia.<br>

3. Ranking jest codziennie w dni robocze!<br>

4. Jakiekolwiek próby oszustwa będą kończyły się usunięciem danego gracza z rankingu. Przez oszustwo rozumie się wymianę kontami, wykorzystywanie cudzych save'ów, itd. <br>

5. By dołączyć do rankingu należy podesłać swoją kartę gracza ze strony http://ps3trophycard.com na adres kyoshiro77(at)gmail.com. W razie jakichkolwiek pytań proszę napisać mi maila, albo poszukać informacji na forum. <br><br><br>

 

Ranking jest publikowany na stronie http://trofeaps3.com i forum PE

Edytowane przez Old_Kyo
Nieaktualne TOP 10
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W jaki sposob chcesz robic ten ranking w ogole? Chyba jedynie optycznie porownujac pasek postepu dla ludzi na tym samym poziomie, bo innego wyznacznika nie ma. Porownywanie po ilosci trophies jest oczywiscie pomylka, bo gry moga miec rozna ilosc trophy (np 100 latwych albo 10 trudnych), liczy sie ich trudnosc (ale tej wartosci nikt nie podaje, chociaz to ona wplywa na to jak mocno skacze do przodu pasek postepu). A wlasnie ta trudnosc pokazywana jest jedynie w postaci paska, nie ma zadnej liczbowej wartosci - wiec porownywac bedzie ciezko. Tym bardziej, ze ten sam rodzaj pucharu moze prawdopodobnie dawac inna liczbe punktow w roznych grach (np brazowy w stardust jest bardziej wartosciowy niz brazowy w eden).

Odnośnik do komentarza

Myslalem nad tym i najlepsza rzecza jest przyjecie, ze wyznacznikiem bazowym jest lvl... i na podstawie tego ustalic miejsce w rankingu. Na poczatku wiadomo duzo ludzi bedzie miec ten sam lvl, wiec jako drugi wyznacznik przyjmie się pasek postepu do wyzszego lvl.

 

Mialem pomysl z punktowaniem pucharow np. platyna - 4, zloto - 3 itd... ale za duzo zachodu z tym by bylo.

Nie ma znaczenia czy puchar w eden ma wyzsza czy nizsza wartosc niz w SSD dlaczego? Ze tak samo na x360 achievement achievementowi nie jest rowny i czesto sie zdarza, ze latwiej zrobic 1000pkt w jednej grze niz 5pkt w innej.

Poza tym nie zapominajmy, ze ma miec to forme bardziej zabawy i zdrowej rywalizacji. Sony w profesjonalny sposob trophies nie wprowadzilo, wiec niech nie wymaga super pro podejscia do sprawy. Chce pobawic sie w miniranking oparty na jakis zasadach. Proste.

Odnośnik do komentarza

Dostalem wczoraj 4 fr w sprawie rankingu. Wszystkie sprawdzilem. I spoko, tylko musicie mi panowie podeslac jeszcze swojego siga z playfire. Poki co mam jeden :)

 

Jezeli jeszcze dzis nowe fr sie pojawia, to dodam (zrobilbym wszystko w nocy jakby forum dzialalo :/ )

A pozniej update bedzie co tydzien. Wiec jak ktos dzis nie wysle siga i FR bedzie musial czekac 7 dni.

Odnośnik do komentarza

Ok nastapil update o kolejne osoby. Jest nas 9... zanim skoczycie mi do pyska... tak mam lvl 2 dlatego jestem w rankingu nie mam mozliwosci zupdateowania swojego gamercarda bo playfire w chwili obecnej nie dziala.

 

No to coz czekamy na wiecej osob. Kolejny update za tydzien.

Proponuje zapoznac sie z zasadami przyznawania miejsce bo je lekko zmienilem

Odnośnik do komentarza
panowie nie zapomnijcie zrobic upa swoich GC dzisiaj, Wesker postaraj sie w koncu podeslac mi swoj :)

 

Witam,

 

Dzisiaj powinienem (jak mi się uda bo narazie padło playfire) wrzucić Ci siga tutaj na forum i wysłać requesta z XMB.

 

Pozdro

 

No to wklejam swojego siga:

 

uncharted-drakes-fortune-standard.png

Edytowane przez elvis004
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...