Skocz do zawartości

Ranking top 10 forum PE


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tiaaa , teraz to eszcze ta zabawa ma sens ,a kiedy trofea zaczną się pojawiac w kazdej grze to na pierwszych miejscach będa osoby które nie to ,ze potrafia uberancko grac tylko te które będą miały od ciula kasy na gry :/

A wtedy zapewne ta 10 nie bedzie tak wyglądała (przynajmniej mnie na niej nie bedzie bo ja nie mam zamiaru kupowac gier tylko dla trofeów). Oczywiście jesli takas gra bedzie miała trofea ,a ja akurat bede ją miał to bede starał się jak najmocniej ,aby zdobyc calaka ;)

Faranel - jakim cudem znalazłes sie w PE? Pisałes do Grabieżców z tymi calakami?

Btw. Moze przynajmniej na chwile uda mi się Ciebie wyprzedzic xD

Odnośnik do komentarza
Tiaaa , teraz to eszcze ta zabawa ma sens ,a kiedy trofea zaczną się pojawiac w kazdej grze to na pierwszych miejscach będa osoby które nie to ,ze potrafia uberancko grac tylko te które będą miały od ciula kasy na gry :/

A wtedy zapewne ta 10 nie bedzie tak wyglądała (przynajmniej mnie na niej nie bedzie bo ja nie mam zamiaru kupowac gier tylko dla trofeów). Oczywiście jesli takas gra bedzie miała trofea ,a ja akurat bede ją miał to bede starał się jak najmocniej ,aby zdobyc calaka ;)

Faranel - jakim cudem znalazłes sie w PE? Pisałes do Grabieżców z tymi calakami?

Btw. Moze przynajmniej na chwile uda mi się Ciebie wyprzedzic xD

 

 

Elo elo;) Wpelni sie z Toba zgadzam,niedlugo zaczna wszystkie gierki wychodzic z Trofeami i nie mam zamiaru sie juz tak w to bawic,oczywiscie gierke ktora nabede na pewno zalicze na 100%.Ale po pierwsze nie bedzie kasy i czasu,zeby grac w to wszystko,studia,praca etc.Ranking na pewno zmieni sie i to duzo,czuje ze duzo dzieciakow z kasa i fullem wolnego czasu beda na czolowych miejscach;D

 

Co do grabiezcow - to mam Majka na friendsach,gadalem z nim wczesniej co do grabiezcow,czy bedzie jakis ranking czy "calaki" i mnie sam dodal;) Ale faktycznie ciezko zrobic ranking tych trophies na ps3,nie ma dokladnie jak tego sprawdzic i czy patrzec na ilosc zdobytych Trofeow czy na lvl? Ciezko to widze i marna szansa zeby to jakos wygladalo na wieksza mete,tak jak na Xboksie;)

Odnośnik do komentarza
Na playfire dodali rankingi....można sortować po danym kraju. Myślę że wam się to przyda.

 

Przy okazji wyszło na jaw jak żałośni są ludzie, bardzo wiele osób dodało sobie wszystkie trofea ze wszystkich gier byle tylko być na czele rankingu, ale co zrobić skoro nie ma żadnej integracji póki co z PSN. Manualne dodawanie trofeów ssie.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...