Skocz do zawartości

Ranking top 10 forum PE


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mała uwaga Panowie - Zeratul ma na myśli numer lutowy (138) który się pojawi dopiero 20 stycznia. W numerze 137 czyli numerze styczniowym nie było rankingu wogóle.

Zobaczymy kto będzie na liście :D

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak pomarudzic zamiast zglosic problem... mozna przez strone, wysylajac emaila, w temacie, wysylajac PM, wiadomość do Zeratul_pl, bo na tym id siedzę najczęściej. Zobowiazalem sie rozwiazywac problemy zglaszane do 24h. Nie widze powodow dla ktorych bym uwzglednial wszystkich a pomijal ciebie. Zawsze przy update sprawdzam liste wiadomosci. Kiedy wysylales wiadomosc/wiadomosci?

 

Z problemow jakie do tej pory zostaly zgloszone.

 

pawlos26 wysylal wiadomosc, ze poslal fr na trofeapl i trofeapl2 i ponoc oba konto byly pelne. Bylo to dziwne, gdyz trofeapl mialo 20 slotow, a na trofeapl2 nie bylo nikogo. Tak czy inaczej ja wysylalem mu fr i problem rozwiazany.

 

TOMUS0306 raz zgłosił, że pominąłem go przy update kompletów, ale jak zobaczyłem wiadomości, to okazało się, że dlatego iż wiadomość wysłał parę godzin po update.

 

xXkillerjezXx - wczoraj zgłosił, że nie został dodany do rankingu. Nie widziałem jego fr. Sprawę wyjaśniam.

 

Ok teraz przyjmuję twoje zgloszenie. Dzis przyjrzę się problemowi. Jestes pewny, ze posłałeś do trofeapl? Bo ps3info.pl uzywa psn id trofea i trofea2. Ponadto ty jesteś w rankingu, więc jesteś na liście przyjaciół, więc wydaje się to conajmniej dziwne.

 

I ponownie proszę, byście wysyłali zgłoszenie. Ba, nie jestem nieomylny, może się zdarzyć pomyłka czy pominięcie kogoś, przepraszam za to, ale nie obrażajmy się tylko wyjaśniajmy problem.

 

Mała uwaga Panowie - Zeratul ma na myśli numer lutowy (138) który się pojawi dopiero 20 stycznia. W numerze 137 czyli numerze styczniowym nie było rankingu wogóle.

Zobaczymy kto będzie na liście :D

 

TOMUS0306 jest na pewno ;) Reszty nie zdradzę... :P

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Sprawa

xxkillerjezxx

mam friend request z dnia 14 stycznia czyli z dzisiaj. Zaproszenie przyjęte.

 

Sprawa Emeta...

 

mam twoje wiadomości z 26 września jako fr, 9 grudnia komplet w PJ Monsters i 10 stycznia calak w LBP. Wiadomosc byla wyslana po update... Nie mam wiadomosci, wyslanej wczesniej z okolo piatku. Ale nie twierdze, ze jej nie wysylales, po prostu jej nie mam. Tak czy inaczej zweryfikowalem i dodalem cie do kompletu.

 

Przepraszam za zaistaniala sytuacje.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...