Skocz do zawartości

Ranking top 10 forum PE


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to tam zwisa że mam mniej, bo sam nie gram dla trofeów tylko dla przyjemności, a konsolę mam tylko pół roku i nie piję głównie do Ciebie, że grasz w coś z przymusu wbicia trophy tylko wystarczy popatrzeć na niektórych, którzy faktycznie tak robią (np. lukk_pl @ x0) i bezboleśnie się do tego przyznają - to już choroba a nie hobby.

 

Fakt faktem, jesteś glitcherem, a jak wszyscy wiedzą najlepszą obroną jest atak.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Imo wy(pipi)ac zawiszekapy z rankingu,co to w ogole za ranking gdzie przyzwala sie cheaterow,dowod w postaci dat i godzin jest wiec nic wiecej nie trzeba,z nim tez sie nie kloccie bo pewnie ma to w (pipi)e.

 

 

jak chcesz przykładów to moge ci kilka podac na PW ktoz rankingu wali w (pipi)a nie tylko ja !!!! zreszta ten ranking nie bardzo mnie interesuje wiec mozecie mnie usunąc

 

Zeby bylo jasne,nie atakuje Ciebie tylko stwierdzam ze jesli ktos glit(pipi)e albo w inny mniej legalny sposob nabija trofeum to nie powinien byc w rankingu,to dlaczego to robisz,co robisz itd to jest tylko Twoja sprawa i Twoje decyzje wiec nie bede tu nikogo umoralnial ani w to ingerowal,osobiscie nic do Ciebie nie mam bo glupio by bylo boczyc sie na kogos za jakies glupie trofea. Co najwyzej ciut zazdroszcze ze zaczales wczesniej i mam duzo do nadgonienia;)

 

Co do innych,jestem pewien ze nie jestes jedynym,ale nie siedze i nie przegladam stronek co inni wbili i jak bo szkoda mi na to czasu,pozatym nie znam duzo "glitchow" na trofea,jedyne jakie mi do glowy przychodza to Socom,prototype,PoP i Fuel,wiec jesli jest ich wiecej to nawet nie umialbym powiedziec kto,gdzie i jak cheatuje.

 

 

hehehehe to znasz wiecej niz ja bo ja znam tylko Socoma i Fuela :-D

Odnośnik do komentarza

Jak chcecie na sobie psy wieszać, atakować i bluzgać to sorki ale ten temat nie temu służy. I skończcie to atakowanie siebie nawzajem. Chcecie prowadzić dyskusję - proszę bardzo - jak ktoś coś do kogoś ma to na PW a nie tutaj (zainteresowani wiedzą o co chodzi).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...