Skocz do zawartości

Ranking top 10 forum PE


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Co się stało TOMUSO360?

Wycofał się, goście z PS3info oburzyli się, że Majk wziął ranking Zeratula (przedtem miał ich). Namawiali ludzi do olewania naszego rankingu, a Tomek wycofał się z obu. I tyle.

Żałosna sytuacja.

Niech Sony wreszcie zrobi coś oficjalnie w tej materii, kurde, wystarczy możliwość wglądu w profil z poziomu przeglądarki a posypią się strony oferujące gamecardy z własnymi rankingami tworzonymi wg dowolnych kryteriów. Ale nie, Sony musi to zrobić samemu, bo nawet jeśli nie będzie z tego miało zysków to nie pozwolą third-party się wpierniczać w dane z PSN. To ma być era user created content i web 2.0? <_<

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sytuacja o tyle głupia i dziwna,że ucierpi na tym Zeratul i Maras ,którzy wkładają dużo wysiłku w prowadzenie rankingu,a winnym za taki stan rzeczy jest tylko redakcja PSXE,która podobno bez wiedzy Marasa zmieniła źródło rankingu.Zresztą prawda jest taka,że przez taką politykę ,wycofywanie sie ludzi itp oba rankingu ucierpią mocno na prawdziwości danych i faktycznym stanie sceny trophy hunterów w Polsce.

 

Czekam z utęsknieniem na dzień kiedy trofea zintegrują się z oficjalną stroną SCEP i wtedy nikt nie będzie musiał wkładać pracy w jego prowadzenie.Ciekaw jestem też jak wygląda prawdziwa lista najlepszych graczy na świecie

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
sytuacja o tyle głupia i dziwna,że ucierpi na tym Zeratul i Maras ,którzy wkładają dużo wysiłku w prowadzenie rankingu,a winnym za taki stan rzeczy jest tylko redakcja PSXE,która podobno bez wiedzy Marasa zmieniła źródło rankingu.Zresztą prawda jest taka,że przez taką politykę ,wycofywanie sie ludzi itp oba rankingu ucierpią mocno na prawdziwości danych i faktycznym stanie sceny trophy hunterów w Polsce.

 

Czekam z utęsknieniem na dzień kiedy trofea zintegrują się z oficjalną stroną SCEP i wtedy nikt nie będzie musiał wkładać pracy w jego prowadzenie.Ciekaw jestem też jak wygląda prawdziwa lista najlepszych graczy na świecie

Po pierwsze to ja na tym nie ucierpię. Jeżeli ktoś nie chce być w rankingu to ja go do niczego nie zmuszam. Myślałem, że to fajna sprawa pochwalić się przed całą Polską jaką ma się fajną ilość trophies. Jeżeli ktoś tego nie chce to chwała mu za to...

 

Po drugie Maras też nie ucierpi, bo raczej nie udzielał się w temacie po tym jak PE zrezygnowało. Tzw bojkot zaczęli inni. Poza tym jak jego ranking ma ucierpieć skoro ludzie rezygnują tylko z ranka na trofeaps3.com (poza jednym TOMUS0306).

 

Poza tym ficus zastanów się co piszesz... bez wiedzy Marasa zmieniła źródło rankingu... a co Maras jest wydawcą PE? Spójrzcie sobie ile jest rankingów achievementowych. Ja jestem przynajmniej w 4 (jak byłem w top4, to byłem w większej ilości). Nigdy nie słyszalem o sytuacji gdy posiadacze X360 kłocili się między sobą w którym rankingu należy być a w którym nie... Przecież to jest żałosne...

 

A komizm całej sytuacji dodaje fakt, że jak ktoś kupił ostani numer PE i przeczytał co majk napisał w kąciku GRAbieżcy to by znalazł wyjaśnienie dotyczące zmiany. Nie wspominając o fakcie, że na tamtym forum zaczęła się cała jazda, po mnie, po moim rankingu, po PE, po majku. A co mnie już zwaliło z nóg to, że po tym jak podalem im info, że majk jest w szpitalu. Ktoś stwierdził, że od tego ma redakcyjnych kolegów by ich wysłał z wyjaśnieniami. majk miał posłać jednemu zgredowi sms ze szpitala, by poszedł na forum ps3info wyjaśnić graczom dlaczego zmieniono źródło rankingu. :lol:

 

Ale to i tak nie ma znaczenia... ja nikomu nie zabraniam być w obu rankingach, może inne serwisy zabraniają. Nie wiem... Wiem, jedno ja nikogo nie namawiam wysyłając tonę PMek czy maili by ktoś zrezygnował z jakiegoś rankingu na rzecz mojego. Mimo iż ten ranking na tym forum jest pierwszym rankingiem w Polsce.

 

Z mojej strony EOT. Jak ktoś chce zrezygnować to PMkę na PE, maila, PMkę na trofeaps3.com, msg do trofeapl albo do Zeratul_pl

Ja mogę jedynie zagwarantować, że obojętne czy PE będzie drukować listę czy nie, update'y nadal będą co tydzien jak były od początku istnienia rankingu. A wszystkich zainteresowanych zapraszam do zabawy.

Odnośnik do komentarza

ja tam się w wasze sprawy nie wpierniczam,po prostu trochę mnie zniesmaczyło zachowanie PE jeśli faktycznie Maras o niczym nie wiedział.Wiesz,ja ze swojej strony jakbym był w takiej sytuacji to bym był mocno zawiedzony-tworzyłbym coś i moja praca znajdowała by się w gazecie,a nagle bez podania przyczyny by to zmieniono-kultura wymaga o tym poinformować.Ale faktycznie jeśli był powód(nie mam nowego numeru) ,a Maras nie robi z tego tragedii to nie rozumiem oburzenia ludzi z tamtego forum.Rozumiem wyrazić dezaprobatę(np tak jak ja) ale bojkot i wyzywanie kogokolwiek to już przesada.

 

Tyle w temacie :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jedyne co mogę powiedzieć, że takie wycofywanie się ludzi z rankingu jest tylko na szkodzę innych trofeowych łówców. Nie mam pojęcia co niektórzy chcą tym udowodnić czy ma to być zemsta jakaś czy co, ale czemu przez to mają obrywać inni. Jestem obecny w obu rankingach i w rankingu Zeratula byłem na niższej pozycji aniżeli na ps3info co świadczy też o jednak większej rywalizacji. Rankingi te tydzień temu różniły się brakiem jednej(1) osoby, a mianowicie Legilega(13 lvl). Zamiast się obrażać powinien się zwyczajnie dołączyć do rankingu Zeratula,a tutaj zaczęły się bunty i ludzie znikają, a byłby piękny najbardziej kompletny ranking. Obecnie wskoczyłem kilka miejsc w górę po tym jak kilka osób zrezygnowało, normalnie nie ma to jak awans w taki sposób.

 

 

Zresztą bez zbędnego pieprzenia to w dziale "GRAbieżcy" w PSX Extreme 138 było napisane cytuję: "Na prośbę wielu Czytelników postanowiliśmy zmodernizować i przenieść nasze Top10. Od teraz ranking dostępny będzie na stał pod adresem www.trofeaps3.com oraz na naszym forum w dziale PS3/Trofea(temat "Ranking Top 10 forum PE").

 

To nie jest jakieś widzimisię i nie rozumiem tej całej afery na ps3info. Pewne osoby zrobiły tam burdel, a za nimi poszli inni ludzie i mamy to co teraz jest. Nie rozumiem także czemu nasz "Tomuś" się wycofał z obu rankingów, nie było absolutnie żadnego powodu by to robić, bo to wszystko jest na wyrost. Zmiana rankingów odbyła się w sposób bardzo normalny. Najwidoczniej niektórzy szukają dziury w całym i tworzą teorie spiskowe...

 

Tomuś wracaj, bo nie masz powodów się wycofywać z uwagi na awanturników i spiskowców. Paranoja normalnie się porobiła huh.

Odnośnik do komentarza

Fajnie, ale to nie są moje sprawy, więc w nic się nie wpierniczasz. Ja robię swoje jak robiłem. Ludzie zgłaszają się, rezygnują, zgłaszają komplety ja to odnotowuję. Mam ustalone zasady, regulamin i tego się trzymam. M@jk nie był w stanie przygotować listy za styczeń, ale udało mi się zgadać ze ścierą. Lista i komplety poszły nawet coś skrobnąłem :) Będzie opublikowane super sprawa, nie będzie nic to nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Tomek zrezygnował gdyż na "tamtym" forum go naciskano (teksty w stylu: Tomek - czekamy na Ciebie itp.) Nie chciał być stronniczy i wybierać jakiejkolwiek strony - pozostaje nam tylko uszanować jego decyzję i mieć nadzieję że szybko wróci do rankingu.

 

Swoją drogą fajnie że wreszcie ktoś zauważył (dzięki Wolak!) że w rankingu, który prowadzi Zeratula (ok.?) brakowało JEDNEGO gracza. W "ich" rankingu brakowało "tylko" 4 graczy.... Ale oczywiście trzeba było pojechać po rankingu tego forum, że jest śmieszny, gorszy itp... Brawo dojrzałego podejścia do sprawy.

 

Od siebie i prywatnie dodam jedną rzecz: gdy pierwszy raz ukazał się ranking w PSX Extreme pierwsze co zrobiłem to się w..pieniłem gdyż nic nie wiedziałem ówcześnie o rankingu Marasa - gdybym wiedział i w nim był w Extrimie widniał bym wtedy na 6 pozycji... Nie ogłaszałem bojkotów, akcji protestacyjnych ani głodówek: zrobiłem to co zrobił by każdy NORMALNY człowiek na moim miejscu - gdy tylko wróciłem do domu wysłałem FR'a na Trofea.

Jest to regulamin obu rankingów. Legileg mógł to samo zrobić co ja - nikt mu nie bronił. A że nie wiedział? A no shit happens... Tak samo każdemu...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Ja dokladnie nie znam sprawy, ale kilka faktow moge dorzucic. Majk zmienil zrodlo rankingu z mojego polecenia (mial najpierw wybadac sprawe), jako ze preferuje zrodlo forum macierzystego (jesli jest taka opcja). Naturalne.

Mielismy to wyjasnic z PS3info ale mi wylecialo z glowy a majka wzieli do szpitala i pewnie dlatego sie nie odezwal (do dzis nie wyszedl i mam z nim mizerny kontakt, tylko krotkie SMSy od czasu do czasu). Tyle ode mnie. Jak majk wroci, to pewnie dowiem sie wiecej.

 

Zapraszam do zabawy, bo w zasadzie glownie o to w tym wszystkim chodzi. Za niedogadanie przepraszam chlopakow z PS3info. Glupio wyszlo.

 

sciera

Edytowane przez Mr_Sciera
Odnośnik do komentarza

Miałem coś podobnego pisać. Ta cała rywalizacja ma być zdrowa raczej. A tu ludzie fochy rzucają, wypisują się z rankingu itp. Fakt, jeśli Old_Kyo mnie wyprzedzi w rankingu to najadę mu chatę, ale to nie zmienia stanu rzeczy, że to ma być czysty fun. Ja do dzisiaj gonię wybrane osoby z magicznej listy, sprawia mi to radość :D [uciekanie przed niektórymi też ;]

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Chciałem Wam przybliżyć to o co tak naprawdę chodziło w tym całym zamieszaniu z rankingami. Na początek chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że ani Maras ani nikt z administracji ps3info niczego na nikim z nas nie wymuszał, nie namawiał i nie sugerował. Była to nasza samodzielna inicjatywa.

 

Sednem sprawy było zniesmaczenie wywołane sposobem w jaki został potraktowany Maras. Został wypluty jak zużyta guma, nie powiedziano mu nawet „dziękuje”. Ba, nie połaszono się nawet aby powiedzieć mu „dowidzenia”. Maile do Majka pozostały bez odzewu. Więc z szacunku dla pracy Marasa postanowiliśmy wywołać protest (bojkot to brzydkie słowo i raczej nieadekwatne do sytuacji), którego formą było wycofanie się z rankingu PSXE. Nasz postulat był prosty – chcieliśmy wyjaśnienia sprawy i oficjalnych przeprosin dla Marasa (bo wierzcie mi, że chociaż nie wylewał nigdzie żalów to było mu naprawdę przykro). Inicjatywę poparła prawie połowa z TOP10 trophy hunterów (ja (lev 13), TOMUS306 (lev 13), Dante2021 (lev 12), Pawlos26 (lev 12), czyli miejsca 1-4) oraz bardzo wiele osób z niższych miejsc, których z powodu ich ilości nie będę wymieniać. Każdy z nas liczył się z tym, że protest może zostać zignorowany, ale ogólno pojęta molarność okazały się być ważniejsze niż ksywki w czasopiśmie.

 

Nim zdążyłem napisać maila do Ściery przybliżającego sprawę wszystko zostało wyjaśnione tutaj na forum. Ciężko winić Majka za to że wylądował w szpitalu. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Pamiętajcie jednak, że często nawet mała sprawa może podstawić spory niesmak. Nie traktuje się tak współpracowników (wiem, że w przypadku Marasa to zbyt duże słowo, ale mimo wszystko wydaje mi się adekwatne), zwłaszcza gdy ze swojej ciężkiej roboty nie mają nic więcej poza satysfakcją. Cóż, Zeratul wyciągną dłoń, a ja zamierzam ją uściskać. Nie ma już podstaw do kontynuowania protestu. Obiecuje dołożyć wszelkich starań, aby wszystko wróciło do normy, a oba rankingi wskazywały jak najdokładniej realną sytuację na scenie polskich trophy hunterów.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Witajcie.

Chciałem Wam przybliżyć to o co tak naprawdę chodziło w tym całym zamieszaniu z rankingami. Na początek chciałbym wyraźnie zaznaczyć, że ani Maras ani nikt z administracji ps3info niczego na nikim z nas nie wymuszał, nie namawiał i nie sugerował. Była to nasza samodzielna inicjatywa.

 

Sednem sprawy było zniesmaczenie wywołane sposobem w jaki został potraktowany Maras. Został wypluty jak zużyta guma, nie powiedziano mu nawet „dziękuje”. Ba, nie połaszono się nawet aby powiedzieć mu „dowidzenia”. Maile do Majka pozostały bez odzewu. Więc z szacunku dla pracy Marasa postanowiliśmy wywołać protest (bojkot to brzydkie słowo i raczej nieadekwatne do sytuacji), którego formą było wycofanie się z rankingu PSXE. Nasz postulat był prosty – chcieliśmy wyjaśnienia sprawy i oficjalnych przeprosin dla Marasa (bo wierzcie mi, że chociaż nie wylewał nigdzie żalów to było mu naprawdę przykro). Inicjatywę poparła prawie połowa z TOP10 trophy hunterów (ja (lev 13), TOMUS306 (lev 13), Dante2021 (lev 12), Pawlos26 (lev 12), czyli miejsca 1-4) oraz bardzo wiele osób z niższych miejsc, których z powodu ich ilości nie będę wymieniać. Każdy z nas liczył się z tym, że protest może zostać zignorowany, ale ogólno pojęta molarność okazały się być ważniejsze niż ksywki w czasopiśmie.

 

Nim zdążyłem napisać maila do Ściery przybliżającego sprawę wszystko zostało wyjaśnione tutaj na forum. Ciężko winić Majka za to że wylądował w szpitalu. Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Pamiętajcie jednak, że często nawet mała sprawa może podstawić spory niesmak. Nie traktuje się tak współpracowników (wiem, że w przypadku Marasa to zbyt duże słowo, ale mimo wszystko wydaje mi się adekwatne), zwłaszcza gdy ze swojej ciężkiej roboty nie mają nic więcej poza satysfakcją. Cóż, Zeratul wyciągną dłoń, a ja zamierzam ją uściskać. Nie ma już podstaw do kontynuowania protestu. Obiecuje dołożyć wszelkich starań, aby wszystko wróciło do normy, a oba rankingi wskazywały jak najdokładniej realną sytuację na scenie polskich trophy hunterów.

 

Pozdrawiam

 

Bardzo się cieszę z tego co napisałeś. To wszystko wyjdzie tylko na dobre wszystkich łowcom, bo co to za zabawa jak awansuje dlatego, że ludzie znikają z rankingów. Im większa rywalizacja tym większa zabawa moim skromnym zdaniem. Ja tam zresztą zawsze się pchałem do wszystkich rankingów xD. Rozmowa jednak jest najlepszą metodą by dojść do porozumienia. Rośnijmy w siłę i oby żadnych dziwnych i dwuznacznych sytuacji już nie było, bo czasem jakieś wydarzenia, problemy mogą prowadzić do nieporozumień, a jak się zaczynają nieporozumienia to nie jest fajnie. Niech tam Majk wraca do pełni zdrowia i będzie wszystko zamknięte. "Pozdrowienia dla wszystkich "trofeowych dziwek" XD.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=268

update... jak zawsze na stronie trofeaps3.com i w pierwszym poscie tematu.

 

A teraz ide spac, bo laska mi w srodku nocy zaczela kaszleć dostajac ataku astmy... na wszelkie pytania czy problemy odpowiem za pare godz.

 

 

Odnośnik do komentarza

Siema łowcy.

 

Wrocilem w sobote ze szpitala po blisko misiecznym pobycie (2 operacje) i niezle sie zdziwiliem widzac taki obrot sprawy. Wiadomo Maras mial prawo poczuc sie urazony ze nawet mu nie podziekowalem za wspolprace, ale niestety moj stan byl naprawde ciezki a operacja jedynym ratunkiem by dalej zyc. Mysle ze cala sprawe i powody zdjecia rankingu na rzecz Zeratula wyjasnil w pelni Sciera, musimy sie liczyc w pierwszej kolejnosci prosbami i opiniami NASZYCH CZYTELNIKÓW, bo dla nich wlasnie tworzymy czasopismo. Dlatego apeluje do Tomusa i wszystkich innych ktorzy zrezygnowali z udzialu - LUDZIE to jest zabawa, niema sensu sie obrazac tylko cieszyc sie zdrowa rywalizacja i walczyc o kolejne puchary.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...