Skocz do zawartości

Ranking top 10 forum PE


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kończymy BETĘ!

 

Testy rankingu BETA wchodzą w ostatnią fazę. Jeżeli do 26 kwietnia nie zostaną zgłoszone jakieś poważne problemy z funkcjonowaniem rankingu BETA, to pożegnany się z obecnie obowiązującym rankingiem i przejdziemy na ranking budowany na podstawie kart gracza ze strony http://ps3trophycard.com

 

Co musisz zrobić by dostać się do rankingu?

- musisz posiadać minimum 5 level (generalnie mieć większy level niż ostatnia osoba w rankingu Top 100)

- musisz wysłać kod do karty gracza założonej na ps3trophycard.com na adres kyoshiro77(at)gmail.com albo za pomocą PMki na stronie

 

UWAGA!

Pamiętaj, żeby zakładając kartę gracza podać swój adres email w przeciwnym wypadku twoja karta nie będzie się aktualizowała automatycznie!

 

ps3trophycard zapewnie aktualizację karty gracza przynajmniej raz na 3 dni automatycznie, ponadto sam możesz zrobić manualną aktualizacją raz na 3 godziny.

 

W waszym interesie jest upewnić się, że wasza karta się aktualizuje. Jeżeli tak nie jest musicie zgłosić ten problem mnie!

 

Ranking będzie aktualizowany codziennie w dni robocze (w weekendy nie!)

 

Po zakończeniu BETY wszystkie komplety należy zgłaszać tylko i wyłącznie poprzez:

- forum

- email kyoshiro77(at)gmail.com

- PMkę na stronie

Komplety będą dodawane raz na 24h

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę zostawić komentarz albo napisać posta na forum.

http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=331

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

REGULAMIN

 

4. Jakiekolwiek próby oszustwa będą kończyły się usunięciem danego gracza z rankingu. Przez oszustwo rozumie się wymianę kontami, wykorzystywanie cudzych save'ów, itd. <br>

 

10.card.png

 

Platyna w Socom w 3 minuty

 

Proponowałbym sprawdzać częściej te rankingi i na ps3site też. Niestety, ale na pewnym forum w rankingu też są cziterzy, i jeszcze na to im przyzwalają. :down:

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

REGULAMIN

 

4. Jakiekolwiek próby oszustwa będą kończyły się usunięciem danego gracza z rankingu. Przez oszustwo rozumie się wymianę kontami, wykorzystywanie cudzych save'ów, itd. <br>

 

10.card.png

 

Platyna w Socom w 3 minuty

 

Proponowałbym sprawdzać częściej te rankingi i na ps3site też. Niestety, ale na pewnym forum w rankingu też są cziterzy, i jeszcze na to im przyzwalają. :down:

 

 

To musicie wyj...... cały ranking z Tomusem na czele bo znam osobe z platyna w Fifie ktora dawała wszystkim sejwy i reszta robiła na tych sejwach trofea ???? Widze ze najbardziej boli to lamusów z 4-5LVL

Edytowane przez zawiszakapy
Odnośnik do komentarza

wg mnie tak też powinni postąpić.Żenującym i śmiesznym jest wykorzystywanie błędów w grze itp byle tylko podbić sobie level.

 

No ale walka o największego e-penisa(czyt. największy level w polsce trophy) trwa :P szkoda tylko,że nie mamy w kraju konkurencji dla Tomusia,który serio jest masterem jeśli chodzi o tytuły w których zrobił platynki

Odnośnik do komentarza

wg mnie tak też powinni postąpić.Żenującym i śmiesznym jest wykorzystywanie błędów w grze itp byle tylko podbić sobie level.

 

No ale walka o największego e-penisa(czyt. największy level w polsce trophy) trwa :P szkoda tylko,że nie mamy w kraju konkurencji dla Tomusia,który serio jest masterem jeśli chodzi o tytuły w których zrobił platynki

 

 

podbij na gg 646480

Odnośnik do komentarza

To musicie wyj...... cały ranking z Tomusem na czele bo znam osobe z platyna w Fifie ktora dawała wszystkim sejwy i reszta robiła na tych sejwach trofea ???? Widze ze najbardziej boli to lamusów z 4-5LVL

Ja mam 12 lvl, więc chyba nie chodziło o mnie? :) Zresztą od kiedy lvl i ilośc trofeów jest jakąś miarą. 4-5 lvl to lamus a 20 lvl to pro, bo ma dużo trofików? :)

 

Za(pipi)isty rankingi z cziterami. Zawsze sądziłem, że takie rankingi mają miejsce tylko dla uczciwych graczy.

Odnośnik do komentarza

Widze ze najbardziej boli to lamusów z 4-5LVL

Ja mam 12 lvl, więc chyba nie chodziło o mnie? :) Zresztą od kiedy lvl i ilośc trofeów jest jakąś miarą. 4-5 lvl to lamus a 20 lvl to pro, bo ma dużo trofików? :)

 

Za(pipi)isty rankingi z cziterami. Zawsze sądziłem, że takie rankingi mają miejsce tylko dla uczciwych graczy.

Właśnie to jest żenujące,nie bije tutaj do nikogo ale do pewnej grupy trophyhunterów(podobna sytuacja na x360) którzy uważają się za mega graczy bo mają większy level od reszty.I o czym to świadczy?wy jesteście pro a reszta to lamusy?wg mnie świadczy tylko tym,że macie majątek na gry,kupujecie często śmiecie,które mają łatwe pucharki i nie macie życia osobistego.

 

Znam kolesi co są serio rewelacyjnymi graczami a mają czesto 4 lub 5 level bo np poświęcili się tylko dla dwóch trzech gier i w nich są przekozakami i reszta tytułów ich nie obchodzi.

Odnośnik do komentarza

Imo wy(pipi)ac zawiszekapy z rankingu,co to w ogole za ranking gdzie przyzwala sie cheaterow,dowod w postaci dat i godzin jest wiec nic wiecej nie trzeba,z nim tez sie nie kloccie bo pewnie ma to w (pipi)e.

 

 

jak chcesz przykładów to moge ci kilka podac na PW ktoz rankingu wali w (pipi)a nie tylko ja !!!! zreszta ten ranking nie bardzo mnie interesuje wiec mozecie mnie usunąc

Odnośnik do komentarza

zawiszakapy, ja bym tak na Twoim miejscu nie kozaczył bo, sam jesteś przegrany w całej rywalizacji (uczciwej dodajmy) o trofea. Rozumiem ludzi, którzy masterują, lubią dany gatunek i z konkretnej gry chcą wycisnąć jak najwięcej, ale żeby grać w coś czego się w ogóle nie lubi, bo dla łatwych trofeów często tak jest, to już dla mnie mijanie się z celem. No bo po co kupować konsolę jeżeli często gramy na niej z przymusu, niby własnego, ale zawsze...

 

IMHO Bydgoszcz Glitch Hunt

Odnośnik do komentarza

zawiszakapy, ja bym tak na Twoim miejscu nie kozaczył bo, sam jesteś przegrany w całej rywalizacji (uczciwej dodajmy) o trofea. Rozumiem ludzi, którzy masterują, lubią dany gatunek i z konkretnej gry chcą wycisnąć jak najwięcej, ale żeby grać w coś czego się w ogóle nie lubi, bo dla łatwych trofeów często tak jest, to już dla mnie mijanie się z celem. No bo po co kupować konsolę jeżeli często gramy na niej z przymusu, niby własnego, ale zawsze...

 

IMHO Bydgoszcz Glitch Hunt

 

We wszystkie gry gram z przyjemnoscią i tobie nic do tego a jak masz jakis problem to zapraszam na gg, bo najwidoczniej cie "boli" ze ktos ma a ty nie !

Odnośnik do komentarza

Imo wy(pipi)ac zawiszekapy z rankingu,co to w ogole za ranking gdzie przyzwala sie cheaterow,dowod w postaci dat i godzin jest wiec nic wiecej nie trzeba,z nim tez sie nie kloccie bo pewnie ma to w (pipi)e.

 

 

jak chcesz przykładów to moge ci kilka podac na PW ktoz rankingu wali w (pipi)a nie tylko ja !!!! zreszta ten ranking nie bardzo mnie interesuje wiec mozecie mnie usunąc

 

Zeby bylo jasne,nie atakuje Ciebie tylko stwierdzam ze jesli ktos glit(pipi)e albo w inny mniej legalny sposob nabija trofeum to nie powinien byc w rankingu,to dlaczego to robisz,co robisz itd to jest tylko Twoja sprawa i Twoje decyzje wiec nie bede tu nikogo umoralnial ani w to ingerowal,osobiscie nic do Ciebie nie mam bo glupio by bylo boczyc sie na kogos za jakies glupie trofea. Co najwyzej ciut zazdroszcze ze zaczales wczesniej i mam duzo do nadgonienia;)

 

Co do innych,jestem pewien ze nie jestes jedynym,ale nie siedze i nie przegladam stronek co inni wbili i jak bo szkoda mi na to czasu,pozatym nie znam duzo "glitchow" na trofea,jedyne jakie mi do glowy przychodza to Socom,prototype,PoP i Fuel,wiec jesli jest ich wiecej to nawet nie umialbym powiedziec kto,gdzie i jak cheatuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...