Skocz do zawartości

Ranking top 10 forum PE


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja dzis dobijam do 12 lvl. Mysle, ze w sobote juz bede w top 10... potem tylko postarac sie utrzymac do update'u do PE i moge spokojnie wrocic do grania po rowno na PS3, Wii i X0 :) W szczegolnosci, ze KZ2 i Halo Wars wychodza, to skonczy sie whore'owanie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja olałem z prostego powodu, kasy nie mam by kupować wszystko jak leci. Poza tym, chęć odzyskania dziewczyny>konsola :P i jakoś nie ma mnie online już tydzień :P (gram na PSP wieczorami, Crisis Core mnie tak wciągnął).

Zresztą, teraz każda nowa gra będzie miała trofea, więc szybko wylecę z rankingu, bo co najwyżej będę zdobywał pucharki z gier z PSN (Age of Booty mam, Blast Factor).

Odnośnik do komentarza
ja dzis dobijam do 12 lvl. Mysle, ze w sobote juz bede w top 10... potem tylko postarac sie utrzymac do update'u do PE i moge spokojnie wrocic do grania po rowno na PS3, Wii i X0 :) W szczegolnosci, ze KZ2 i Halo Wars wychodza, to skonczy sie whore'owanie ;)

Ja mialem dokladnie taki cel - znalesc sie chociaz raz w PE :) Teraz to juz zupelna olewka , najgorsze jest to ,ze przez te (pipi)a.. trofea stracilem swoje wspaniale 7 miejsce w NGS no i mi moj kochany BP zaczal sie kurzyc na polce :wub:

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

A ja się nie pojawiłem (znaczy w Bio byłem ;) ) - miałem inny cel który zrealizowałem i dziękuję za uwagę :P

Sami nawróceni WTF xD

sakiu - żebyś wiedział :) Teraz tylko gra dla czystej przyjemności :D co nie znaczy że olewkę robię na dział i stronkę ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Odnośnie pucharów, dalej je zdobywam i korci mnie żeby zdobywać platyny ale nie jest to obiaw trophy whore, poprostu gram, przechodzę w miare możliwości i odkładam, na początku zajarałem się jak nigdy i trzepałem pucharki aż miło, teraz robię identycznie, nie kupuje gry i nie wypatruję która ma łatwiejsze czy też szybko przechodzę. Kupuje tak jak kiedyś i jeżeli jedna gra mi sie bardziej spodoba to przechodzę ją na 100%. Wogóle nie rozumiem osób które kupuja grę i sprzedają wszystko tzn. inne konsole, gry po to tylko żeby mieć hajs na gry z trofeami, to już jest Chore

Odnośnik do komentarza

Taaaa,te cudowne pucharki;) Od samego wejscia pucharkow,nie powiem mialem na to strasznego smaka,katowalem giery co by pucharow bylo co nie miara;D Pamietam te poczatki,nawet chwile bylem pierwszy w rankingu;D Ale od dluzzzzszego czasu zdobywam tylko te trofea na ktore mam ochote,teraz bym juz nie poswiecal tyle czasu zeby zdobyc 100% w Starduscie czy Platyne w Buzzie;) Na lamach gazety moj nick sie pojawil, i to mi wystarczy;)

Odnośnik do komentarza
Wogóle nie rozumiem osób które kupuja grę i sprzedają wszystko tzn. inne konsole, gry po to tylko żeby mieć hajs na gry z trofeami, to już jest Chore

A to ciekawe... bo ja je rozumiem :)

Czyli chore według Ciebie też jest to że ktoś zbierają znaczki zastawiając różne rzeczy? Albo aby uzupełnić kolekcję owadów jadą na drugi koniec świata? A może jak ktoś zastawi dom aby kupić kolejne dzieło Rembrandt'a? (no to pojechałem)

Moim zdaniem pkt. widzenia zależy od pkt. siedzenia. Nie można tak generalizować. Gramy nie tylko dla przyjemności. Gramy dla zabicia czasu, rozładowania się emocjonalnie, aby coś sobie albo innym udowodnić lub z jakiegoś innego powodu... Zbieranie Trofeów jest jednym z nich. Każdy gra w to co lubi, każdy gra tak jak lubi i dla jakiegokolwiek innego powodu - i nie widzę aby się kogoś o to czepiać że zbierał lub zbiera Trofea. ;)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Już widzę jak LV. 13 jest przywalony - http://www.ps3trophies.co.uk/leaderboard.php - zobaczcie, nikt jeszcze tam nie ma LV. 14 (22 platyny i ponad 1700 Pucharków i jeszcze na 13-stce gościu jest)

To akurat jakiś błąd ze strony tego serwisu, ponieważ ludzie, którzy mają 1400 pucharków (a poszczególnych też mniej) są w połowie 14 lvl. :)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Przeglądam sobie listę kompletów i?? dwie osoby mają komplet w Flower, żenada!!! wstyd i tyle powiem.....nawet jak whorowałem to mi przez myśl nie przeszło zrobienie takiego wała żeby 100% nabić pfff....

zazdrosny jesteś i tyle :P (tak dla ścisłości - ja nie mam 100% ;) )

Odnośnik do komentarza
Przeglądam sobie listę kompletów i?? dwie osoby mają komplet w Flower, żenada!!! wstyd i tyle powiem.....nawet jak whorowałem to mi przez myśl nie przeszło zrobienie takiego wała żeby 100% nabić pfff....

 

Nie chcę cię załamywać, ale gdybym kupił kwiatka to pewnie też bym go wyssał. Trofea z gatunku "zagraj po tygodniu przerwy" mówią jak ciekawa jest gra xD.

Odnośnik do komentarza

no i ja dolaczam do ludzi, ktorzy koncza kariere trophy whore i wracaja do normalnego grania. Wczoraj zdobylem 10 trofeow... pasek poszedl do gory o 2%... nie ma to sensu. KZ2 i Halo Wars to dwie ostatnie gry ktore kupuje... reszta premier bedzie czekac az nie ukoncze przynajmniej 50% gier ktore sie kurza w domu (niektore od 2006 roku). Oznacza to, ze bede czesciej na X0 niz PS3... ale oczywiscie, ani strona ani ranking na tym nie ucierpia. Tylko ja bede lecial teraz w dol w ranku zamiast do gory.

 

 

Acha. Chciałem to tylko napisać jako ostrzezenie dla niektórych z was. Ostatnio dostałem wiadomość od pewnego gracza skarżącego się, że inny gracz wysyła wiadomości z prośbą o nabicie paru trophies. Owy gracz nie dostał bana tylko dlatego, że wiadomości wysyłał przed wprowadzeniem zmian w regulaminie. Jeżeli jednak dojdzie do mnie, że ktoś kontynuje ten proceder to bany polecą. I nie będzie to tylko usunięcie z ranku, ale i z kompletów.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

moim zdaniem levele moga zostac, ale niech zmienia sposob levelowania... braz 1%, srebro 3%, złoto 6%, platyna 12%... i jeden retail podnosi level o jeden... prosta piłka i jest odpowiednik punktów w x360 ale pokazany inaczej...

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...