Skocz do zawartości

Ranking top 10 forum PE


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Ważne, żeby to wszystko miało ręce i nogi, bo teraz to jakaś czarna magia. Sony przecież nie jest(chyba ?) ślepe i widzi co się dzieje, chociaż z nimi to nigdy nie wiadomo skoro bateria nadal zasłania zegarek, a powiadomienia jak się wyłącza to nie można wybrać, żeby nie wyświetlało kto wchodzi online/offline, a wyświetlało wiadomości, bo nie chcę widzieć jak mi w południe 70 znajomych spamuje ekran xD, ale wiadomość przychodzącą bym chętnie zobaczył... Chętnie bym ich kopnął w d*** to może by poszli po rozum do głowy ^^.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aktualizujesz konto i kartę na PSN?

wlasnie w tym momencie o tym pomyslalem

 

edit

w zakladce trofea jest ok (na stronie sony), ale na karcie dalej nieaktualny wynik

Najpierw zrób sync na konsoli, zaktualizuj gamercard sony, zakutalizuj gamecard na xfire ...

sync na konsoli robilem zawsze, az tak glupi nie jestem

robilem na xfire bo myslalem, ze to alternatywa dla tego sonowskiego gamecarda a nie poprostu nakladka graficzna (taki glupi jestem)

no ale zroblem aktualizacje na stronie sony i tak jak pisalem: w zakladce trofea level sie zgadza, ale karta po staremu

 

dzieki za pomoc, na dzis se juz daje spokoj

 

Odnośnik do komentarza
Aktualizujesz konto i kartę na PSN?

wlasnie w tym momencie o tym pomyslalem

 

edit

w zakladce trofea jest ok (na stronie sony), ale na karcie dalej nieaktualny wynik

Najpierw zrób sync na konsoli, zaktualizuj gamercard sony, zakutalizuj gamecard na xfire ...

sync na konsoli robilem zawsze, az tak glupi nie jestem

robilem na xfire bo myslalem, ze to alternatywa dla tego sonowskiego gamecarda a nie poprostu nakladka graficzna (taki glupi jestem)

no ale zroblem aktualizacje na stronie sony i tak jak pisalem: w zakladce trofea level sie zgadza, ale karta po staremu

 

dzieki za pomoc, na dzis se juz daje spokoj

Może Twoja przeglądarka trzyma nadal ten obrazek w cache, spróbuj przeładować stronę tak, by załadować od nowa obrazki.

Odnośnik do komentarza

Reasumując... czy ktoś może potwierdzić moje obawy i testy...

 

by mieć aktualnego siga z playfire trzeba:

- zrobić synca

- zrobić update karty na eu.playstation.com

- zrobić update karty na playfire?

 

Czy może komuś zuaktualizowało bez update'u karty na playfire?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...